Квадрокоптер DJI Inspire 2 X7 Standard Kit

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.IN.00000011.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 272 965 грн
Додаткові опції
Страхування i
i

Zenmuse X7 - це компактна камера з вбудованим стабілізатором, створена для високоякісного кіновиробництва, що забезпечує приголомшливий дозвіл і якість зображення. Її сумісність з Inspire 2 пропонує кращі можливості в професійній повітряної кінематографії нового рівня. 24-мегапіксельний CMOS-сенсор з динамічним діапазоном 14 ступенів зберігає дивовижну деталізацію і пропонує як 6K CinemaDNG, так і 5,2K Apple ProRes з підтримкою безперервної серійної зйомки в форматі RAW зі швидкістю 20 кадрів в секунду і фотографій 24 МП. X7 також представляє DL-Mount, перше в світі вбудоване кріплення для повітряних об'єктивів, яке дозволяє швидко перемикатися між чотирма доступними фіксованими об'єктивами. Для безшовного редагування нова система DJI Cinema Color System зберігає точні кольори для полегшення постобробки.

Покращена безпека польотів

Inspire 2 оснащений комплектом запасних модулів навігаційної системи, барометрів і компасів. За рахунок цього, якщо система виявляє певні несправності або помилки в роботі основних приладів, вона автоматично перемикається на запасний блок. До того ж, додатковий комплект акумуляторів на борту знизить ризик падіння апарату в разі відмови основного джерела живлення. Перестрахування отримала і система передачі сигналу, яка була посилена подвійним інтерфейсом пульта управління і зв'язку регуляторів. У разі втрати основного сигналу, управління дроном буде виконуватися через запасний канал.

Оптимізація знімальних завдань

Завдяки оснащенню Inspire 2 новітньою системою обробки зображень, підтримка кодеків Adobe CinemaDNG і Apple ProRes істотно спростила редагування відзнятого матеріалу. Спеціальний накопичувач CINESSD, який здатний працювати з системою FAT32 або exFAT (вимагає наступну версію прошивки), відзнятий матеріал можна переносити на комп'ютер без застосування додаткового ПЗ. Це дозволяє істотно спростити процес зйомки і отримання готового контенту.

Покращена система передбачення зіткнень 

Inspire 2 оснащений оптичною системою розпізнавання перешкод, що складається з фронтальних і нижніх датчиків. Вони здатні помітити предмет на відстані до 30 метрів і зупинитися навіть на швидкості 54 км/год. Додаткові верхні інфрачервоні датчики розпізнають перешкоду на відстані до 5 метрів. Цей набір створює всі умови для безпечного польоту всередині приміщень. Система захисту від зіткнень працює протягом усього польоту і в усіх інтелектуальних режимах, також включаючи повернення в домашню точку.

Система спрощення зйомки 

Літальний апарат оснащений автоматичним режимом зйомки Spotlight Pro. Досить просто вказати об'єкт, і дрон автоматично буде тримати його в кадрі незалежно від польотних умов. Таким чином, якщо раніше для зйомки певної сцени був потрібен додатковий оператор, тепер все можна виконати самостійно. Додатково доступні два підрежими: Quick Mode і Composition Mode. Перший дозволяє слідувати за вказаним об'єктом зйомки. У свою чергу, Composition Mode дозволяє вибрати найкращу позицію для зйомки і тип об'єкту, до якого буде прикута увага. Коли ціль потрапить в потрібну позицію, натискання гарячої клавіші активує прив'язку до неї. Для визначення найкращої позиції камеру можна повертати.

Покращена система передачі відео

Оснащення літального апарату сучасною технологією передачі зв'язку DJI Lightbridge дозволяє передавати відео в розширенні 1080p/720p на відстань до 7 км, при виконанні стандарту FCC і відсутності перешкод. Це однаково актуально як для основної, так і курсової камери. У разі необхідності, пілот і оператор можуть перемикатися між частотами 2,4 ГГц і 5,8 ГГц, але варто пам'ятати, що останній варіант заборонений в ряді країн. Покращена система передачі відео дозволяє передавати відео в форматах 1080р50 і 720p60. Щоб здійснити прямий ефір з літального апарату, потрібно підключити його пульт управління до мобільної станції супутникового зв'язку.

Квадрокоптер DJI Inspire 2 X7 Standard Kit, CP.IN.00000011.01, DJI Inspire 2

Сторонникам техники посвящается! Магазин “Fly Technology” реализует широкий ассортимент аккумулятор для phantom 4 для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «DJI Inspire 2» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем квадрокоптер mavic mini только отличного качества от надежных компаний FeiyuTech. Приобретайте Квадрокоптер DJI Inspire 2 X7 Standard Kit в Александрию и всевозможные населенные пункты. за короткие сроки. Наш товар стедикамы feiyutech подарит Вам безграничное количество свежих впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур -20° - 40° C
Дальність передачі сигналу пульта 2,4 ГГц: FCC: 7 км; CE: 3,5 км; SRRC: 4 км; MIC: 4 км; 5,8 ГГц: FCC: 7 км; CE: 2 км; SRRC: 5 км
Макс. допустима швидкість вітру 10 м/с
Макс. час польоту Прибл. 27 хв (з Zenmuse X5S); Прибл. 23 хв (з Zenmuse X7)
Макс. швидкість 94 км/год (Sport)
Моделі (карти пам'яті) Micro SD Card
Режими фотозйомки Micro SD: одиночний знімок, серійна зйомка (3/5/7/10 знімків), автоматичний брекетинг експозиції (3/5 знімків з брекетінгом при зміщенні 0,7 EV), інтервал; SSD: RAW Burst (3/5/7/10/14 / ∞ кадрів), до 20 кадрів в секунду при використанні RAW Burst
Стабілізація 3-осьова
Супутникові системи позиціонування GPS/ГЛОНАСС
Управління
Фото і відео
Діапазон ISO Фото: 100 - 25600; Відео: 100 - 1600 (режим EI увімкнений); 100 - 6400 (режим EI вимкнений)
Макс. розмір зображення 3:2 (6016 × 4008); 16:9(6016 × 3376); 4:3(5216 × 3912)
Матриця Розмір сенсора (фото): 23,5 × 15,7 мм; Розмір сенсора (максимальна область запису відео): 23,5 × 12,5 мм; Робоча область матриці: 24 МП
Об'єктив DJI DL-S 16mm F2.8 ND ASPH (с блендой объектива и балансировочным кольцом / фильтром); DJI DL 24mm F2.8 LS ASPH (с блендой и балансировочным кольцом / фильтром); DJI DL 35mm F2.8 LS ASPH (с блендой объектива и балансировочным кольцом / фильтром); DJI DL 5
Акумулятор
Ємність батареї квадрокоптера 4280 mAh
Габарити
Маса 3440 г (включаючи пропелери і дві батареї, без кардана і камери)
Комплектація

Яка максимальна швидкість Inspire 2?

Максимальна швидкість польоту в спортивному режимі становить 94 км/год; максимальна швидкість набору висоти – 6 м/с , максимальна швидкість зниження – 4 м/с.

Скільки часу Inspire 2 може знаходитися в повітрі?

З камерою Zenmuse X5S максимальна тривалість польоту складає близько 25 хв, з камерою Zenmuse X4S – близько 27 хв.

Чи можна для управління Inspire 2 використовувати пульт управління від Inspire 1?

Ні, для управління Inspire 2 підходить тільки пульт управління, який йде в комплекті.

Чи можна управляти Inspire 2 з допомогою допоміжного пульта?

Так, така можливість є. У разі одночасного використання пультів, вони можуть перебувати на відстані до 100 м один від одного.

Чи можна на Inspire 2 встановлювати стабілізаційні камери попереднього покоління?

З літальним апаратом сумісні виключно стабілізаційні камери нового покоління Zenmuse X4S і Zenmuse X5S.

Який максимальний обсяг карт пам'яті підтримує Inspire 2?

Дрон сумісний з картами пам'яті Micro SD до 128 Гбайт .

Які карти Micro SD сумісні з Inspire 2?

Дрон підтримує такі типи карт пам'яті Micro SD:

Sandisk Extreme 32 Гбайт UHS-3 V30 MicroSDHC;

Sandisk Extreme 64 Гбайт UHS-3 V30 MicroSDXC;

Panasonic 32 Гбайт UHS-3 MicroSDHC;

Panasonic 64 Гбайт UHS-3 MicroSDXC;

Samsung PRO 32 Гбайт UHS-1 MicroSDHC;

Samsung PRO 64 Гбайт UHS-3 MicroSDXC;

Samsung PRO 128 Гбайт UHS-3 MicroSDXC.

Які фізичні розміри Inspire 2?

42,7 см в довжину, 31,7 см в висоту і 42,5 см в ширину ( без пропелерів ).

Які пропелери йдуть в комплекті з Inspire 2?

Літальний апарат комплектується пропелерами серії 1550T.

Якими двигунами оснащений Inspire 2?

Дрон оснащений двигунами серії 3512 з максимальною тягою на кожен ротор в 2 кг.

Чи йдуть в комплекті з Inspire 2 пропелери для висотних польотів?

Ні, вони продаються окремо.

Скільки часу потрібно для зарядки пульта і як довго він зможе потім працювати?

Зарядка акумулятора пульта управління складає близько 3 годин, після чого він здатний працювати близько 4 годин.

Які розміри мобільних пристроїв, поміщаються в тримач пульта управління?

Максимальна ширина мобільного пристрою, який поміститься з тримач пульта управління, становить 170 мм.

Чи оснащений пульт управління тренувальним портом?

Тренувального порту на пульті управління немає.

Яка затримка сигналу в передачі відео в Inspire 2?

Менше 220 мс.

Скільки часу потрібно для зарядки акумулятора Inspire 2?

Зарядний пристрій на 180 Вт, в парі з зарядним концентратором, заряджає 2 акумулятора приблизно за 90 хв, 4 – за 180 хв.

Якщо між акумуляторами різні рівні заряду, чи можна використовувати Inspire 2?

У разі різниці в заряді акумуляторів менш 13%, літальний апарат злетить. В іншому випадку, на екрані з'явиться повідомлення про занадто велику різницю між зарядами акумуляторів в і дрон не підніметься в повітря.

Як синхронізувати акумулятори Inspire 2 і для чого це робити?

Синхронізувати акумулятори літального апарату можна через додаток DJI GO 4. Дана маніпуляція дозволить збільшити період їх служби.

Що потрібно для того, щоб використовувати кодеки Adobe CinemaDNG і Apple ProRes з камерою Zenmuse X5S?

Для цього потрібно ввести спеціальний ліцензійний ключ від DJI.

З яким розширенням знімає курсова камера Inspire 2?

640 x 480 пікселів.

Чи можна керувати курсовою камерою Inspire 2?

Для нахилу камери потрібно затиснути кнопку З і одночасно прокручувати ліве колесо. По осі крену курсова камера не регулюється.

Чи оснащений Inspire 2 жорстким диском?

Ні, накопичувач DJI CINESSD продається окремо.

Які обсяги накопичувача DJI CINESSD підтримує Inspire 2?

120 Гбайт, 240 Гбайт і 480 Гбайт.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.