Manifold 2-C 256G

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RM.00000072.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 57 560 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Перетвори ідеальне бачення в реальність

Manifold 2-C – це потужний бортовий комп'ютер з процесором Intel Core i7-8550U, який максимально чітко доводить дії оператора до безпілотника. Manifold 2-C розширюється і легко інтегрується з корпоративними платформами DJI, що робить його універсальним комп'ютером для будь-якого користувача, який хоче створювати індивідуальні автономні рішення.

Screenshot_2.jpg

 

Виняткова розширюваність

Підключіть до Manifold 2-C різні аксесуари, розширюючи функціональні можливості вашого дрона. Розширте безпілотні або робототехнічні операції, використовуючи кілька юнітів на одній платформі.

 

 

Комплексне підключення

Використовуйте технології DJI Developer, щоб розкрити весь потенціал вашого Manifold 2-C і створити будь-яке рішення з доступом до кількох SDK.

* Windows SDK доступний тільки для Manifold 2-C з встановленою операційною системою Windows 10.

Manifold 2-C 256G, CP.RM.00000072.01, DJI Manifold 2

Неравнодушным техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY гарантирует обширный каталог квадрокоптеры для профессионалов для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «DJI Manifold 2» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем feiyutech g6 plus только хорошего качества от лучших производителей Samsung. Покупайте Manifold 2-C 256G в Мариуполь и города в других уголках страны. за короткие сроки. Наш товар дрон yuneec breeze подарит Вам различное количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.