? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Manifold 2-G 128G

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RM.00000070.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 46 040 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Перетвори ідеальне бачення в реальність

Manifold 2-G – це потужний бортовий комп'ютер з процесором NVIDIA Jetson TX2, який максимально чітко доводить дії оператора до безпілотника. Manifold 2-G розширюється і легко інтегрується з корпоративними платформами DJI, що робить його універсальним комп'ютером для будь-якого користувача, який хоче створювати індивідуальні автономні рішення.

Screenshot_2.jpg

 

Виняткова розширюваність

Підключіть до Manifold 2-G різні аксесуари, розширюючи функціональні можливості вашого дрона. Розширте безпілотні або робототехнічні операції, використовуючи кілька юнітів на одній платформі.

 

 

Комплексне підключення

Використовуйте технології DJI Developer, щоб розкрити весь потенціал вашого Manifold 2-G і створити будь-яке рішення з доступом до кількох SDK.

* Windows SDK доступний тільки для Manifold 2-C з встановленою операційною системою Windows 10.

Manifold 2-G 128G, CP.RM.00000070.01, DJI Manifold 2

Ценителям техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY продает большой перечень dji osmos pocket для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «» нацелена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем feiyutech vlog pocket только хорошего качества от надежных брендов SanDisk. Покупайте Manifold 2-G 128G в Хмельницкий и прочие населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция insta360 camera дарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.