0
0
0

Мобільна станція D-RTK 2

Мобільна станція D -RTK 2 являє собою вдосконалений високоточний приймач GNSS, який підтримує всі осн овние глобальні супутникові навігаційні системи . Пристрій забезпечує диференціальні поправки в реальному часі , які створюють дані позиціонування на сантиметровому рівні .

 

Залишайтеся на зв'язку в будь-який місії

 

Мобільна станція D-RTK 2 підтримує зв'язок через 4G, OcuSync, WiFi і LAN, забезпечуючи безперебійну і стабільну передачу даних при будь-якому сценарії . До 5 пультів дис танціонного управління можна одночасно підключити до мобільної станції D-RTK 2. Це дозволяє виконувати скоординовані операції за участю кількох дронів, що значно підвищує ефективність.

 

Довговічність, якій ви можете довіряти

 

Володіючи вологозахистом на рівні IP67 і легким корпусом з вуглецевого волокна , мобільна станція D-RTK 2 є ультрапортативний і підходить для будь-якого завдання, незалежно від її жорсткості. Вбудований IMU контролює руху і Відкалібруйте датчики нахилу, щоб попередити оператора про будь-які відхилення під час місії, мінімізуючи ризики.

 

Комплексне рішення

 

 

 

Мобільна станція D-RTK 2 сумісна з Phantom 4 RTK і MG-1P RTK. Вона може використовуватися як постійно діюча опорна станція (CORS), яка забезпечує високоточні дані позиціонування в діапазоні охоплення базової станції. Це робить її ідеальним інструментом для зйомки, повітряних оглядів, сільського господарства та інших завдань.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.