Мобільна станція DJI D-RTK 2

Закінчується
Мобільна станція D-RTK 2
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.EN.00000305.01
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 126 000 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Мобільна станція D -RTK 2 являє собою вдосконалений високоточний приймач GNSS, який підтримує всі основні глобальні супутникові навігаційні системи. Пристрій забезпечує диференціальні поправки в реальному часі, які створюють дані позиціонування на сантиметровому рівні.

 

Залишайтеся на зв'язку в будь-якій місії

 

Мобільна станція D-RTK 2 підтримує зв'язок через 4G, OcuSync, WiFi і LAN, забезпечуючи безперебійну і стабільну передачу даних при будь-якому сценарії. До 5 пультів дистанційного управління можна одночасно підключити до мобільної станції D-RTK 2. Це дозволяє виконувати скоординовані операції за участю кількох дронів, що значно підвищує ефективність.

 

Довговічність, якій ви можете довіряти

 

Володіючи вологозахистом на рівні IP67 і легким корпусом з вуглецевого волокна, мобільна станція D-RTK 2 є ультрапортативною і підходить для будь-якого завдання, незалежно від його жорсткості. Вбудований IMU контролює рух і відкалібрує датчики нахилу, щоб попередити оператора про будь-які відхилення під час місії, мінімізуючи ризики.

 

Комплексне рішення

 

Мобільна станція D-RTK 2 сумісна з Phantom 4 RTK і MG-1P RTK. Вона може використовуватися як постійно діюча опорна станція (CORS), яка забезпечує високоточні дані позиціонування в діапазоні охоплення базової станції. Це робить її ідеальним інструментом для зйомки, повітряних оглядів, сільського господарства та інших завдань.

Мобільна станція D-RTK 2, CP.AG.00000091.01, Аксесуари DJI Phantom 4 RTK

Сторонникам техники посвящается! Магазин квадрокоптеров “Fly Technology” предоставляет Вашему вниманию большой выбор квадрокоптер мавик air для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «Аксесуари DJI Phantom 4 RTK» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем проектор xgimi только высокого уровня качества от надежных брендов Hasselblad. Заказывайте Мобільна станція DJI D-RTK 2 в Бердянск и по всей стране. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор osmo дарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.