Модуль 1-Inch для Insta360 One R

Закінчується
Модуль 1-Inch для Insta360 One R
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORC4/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 10 880 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Мод Insta360 ONE R 1" є взаємозамінним модулем для камери ONE R. Мод 1" має великий 1-дюймовий датчик і фіксує відео до роздільної здатності 5,3 К при 30 кадрах в секунду, 19MP фотографії в форматі 3:2 і 16:9. Сирі файли потребують додаткового стороннього програмного забезпечення, такого як Adobe Photoshop або Lightroom. Великий датчик забезпечує високу здатність при низькому освітленні, кращу деталізацію та кольори при будь-яких роздільних здатностях. Insta360 об'єднався разом з Leica в оптичному дизайні цього модуля.

Мод 1" також має вбудовану стабілізацію зображення FlowState, яка використовує алгоритм виявлення сцени для стабілізації ваших знімків. Ця функція добре працює навіть в умовах низької освітленості завдяки великому розміру датчика. 

Додаток для iOS / Android, що використовується у системі ONE R, має декілька креативних функцій, характерних для моду 1". До них відноситься режим Starlapse, який автоматично налаштовує параметри експозиції для зйомки тривалих проміжків нічного неба. Color Plus застосовує автоматичну оцінку кольорів для ваших кадрів, що дозволяє перетворити стандартні відео в яскраві та барвисті. Night Shot використовує 1-дюймовий датчик для зйомки високоточних зображень із низьким рівнем освітлення. До інших функцій належать Slow-Mo (для відео 4K і нижче) та HDR Photo.

Модуль 1-Inch для Insta360 One R, CINORC4/A, Аксесуари Insta360 One R

Любителям техники посвящается! Интернет-магазин техники FLY TECHNOLOGY гарантирует большой выбор батарея на квадрокоптер для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из категории «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем квадрокоптеры для начинающих только высочайшего качества от известных брендов PolarPro. Покупайте Модуль 1-Inch для Insta360 One R в Тернополь и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция стедикамы feiyutech дарит Вам различное количество необыкновенным впечатлениям.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.