Модуль 360 для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORCC/A
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Dual Lense 360 ​​є змінним модулем для модульної системи камери ONE R. Він одночасно знімає переднім і заднім ультраширокими об'єктивами, забезпечуючи повне 360-градусне зображення пейзажів навколо камери. 360 Mod забезпечує розширення відео до 5760 x 2880 з частотою 30 кадрів в секунду і 36080 x 3040 фотографій з розширенням 6080 x 3040. Зшивання виконується автоматично в камері у всіх випадках, крім зйомки необроблених фотографій. Необроблені фотографії повинні бути зшиті окремо з використанням відповідних програм.

Опціональний модуль Core, з яким працює модуль, має сенсорний дисплей, який можна переміщати в усіх напрямках, що дозволяє вам бачити знімок в 360 градусів з усіх боків. Це також можна зробити в супутньому мобільному додатку iOS / Android, який використовує система ONE R. Додаток також має багато інших функцій, які є специфічними для мода. Функції включають в себе автоматичне редагування, голосове управління і гіперкадр з рефреймуванням.

Як і всі інші модулі, 360 Mod є водонепроникним на невеликій глибині, коли повністю зібраний з модулем Core на підставці батареї і встановлений в монтажній рамі.

Модуль 360 для Insta360 One R, CINORCC/A, Аксесуари Insta360 One R

Ценителям техники посвящается! Интернет-магазин “Fly Technology” предлагает богатый выбор фотоаппарат hasselblad для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем стабилизатор для телефонов только отличного качества от крупнейших фирм DJI. Заказывайте Модуль 360 для Insta360 One R в Кривой Рог и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор phantom дарит Вам большое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.