Модуль 360 для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORCC/A
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 7 140 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Dual Lense 360 ​​є змінним модулем для модульної системи камери ONE R. Він одночасно знімає переднім і заднім ультраширокими об'єктивами, забезпечуючи повне 360-градусне зображення пейзажів навколо камери. 360 Mod забезпечує розширення відео до 5760 x 2880 з частотою 30 кадрів в секунду і 36080 x 3040 фотографій з розширенням 6080 x 3040. Зшивання виконується автоматично в камері у всіх випадках, крім зйомки необроблених фотографій. Необроблені фотографії повинні бути зшиті окремо з використанням відповідних програм.

Опціональний модуль Core, з яким працює модуль, має сенсорний дисплей, який можна переміщати в усіх напрямках, що дозволяє вам бачити знімок в 360 градусів з усіх боків. Це також можна зробити в супутньому мобільному додатку iOS / Android, який використовує система ONE R. Додаток також має багато інших функцій, які є специфічними для мода. Функції включають в себе автоматичне редагування, голосове управління і гіперкадр з рефреймуванням.

Як і всі інші модулі, 360 Mod є водонепроникним на невеликій глибині, коли повністю зібраний з модулем Core на підставці батареї і встановлений в монтажній рамі.

Модуль 360 для Insta360 One R, CINORCC/A, Аксесуари Insta360 One R

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY предлагает обширный каталог проекторы xgimi для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «Аксесуари Insta360 One R» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем dji robomaster s1 только отличного качества от известных компаний Hasselblad. Покупайте Модуль 360 для Insta360 One R в Краматорск и иные города. за короткие сроки. Наш товар dji osmo poket дарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.