Модуль керування для Insta360 One R

Закінчується
Модуль керування для Insta360 One R
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORAH/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 8 499 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Модуль управління Insta360 ONE R - це мозок модульної системи екшн-камер ONE R. Він встановлюється пліч-о-пліч з модулем об'єктива на базовому модулі батареї. У модулі також знаходиться карта microSD ємністю до 256 ГБ для системи ONE R, яка продається окремо. Він також підтримує додатковий мікрофонний адаптер ONE R 3,5 мм через інтерфейс USB Type-C, який знаходиться поруч з портом для карти microSD на бічній стороні. Крім перегляду в реальному часі, дисплей основного модуля показує час, що залишився роботи від батареї і надає доступ до налаштувань системи ONE R.

Основний модуль по-різному взаємодіє з кожним модулем лінзи. Коли він використовується з модулем ширококутного модульного об'єктива 4K, екран live-view можна налаштувати як передній або задній. Коли він використовується з модулем об'єктива 360, екран в реальному часі можна переміщати в усіх напрямках, щоб ви могли бачити свій знімок з усіх боків і отримати повний попередній перегляд на 360 °. У той час як багато інших камер 360 дозволяють такий попередній перегляд тільки в мобільному додатку, система ONE R надає його як в камері, так і в додатку-компаньйона.

Система ONE R має водонепроникність на невеликій глибині без будь-якого водонепроникного корпусу, коли всі модулі встановлюються в монтажну раму ONE R, яку продають окремо.

Модуль керування для Insta360 One R, CINORAH/A, Аксесуари Insta360 One R

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог “Fly Technology” реализует широкий ассортимент phantom 4 hdmi для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «Аксесуари Insta360 One R» направлена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем mavic mini combo только хорошего качества от надежных компаний FeiyuTech. Приобретайте Модуль керування для Insta360 One R в Днепропетровск и прочие населенные пункты. за короткие сроки. Наша продукция insta360 gps smart дарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.