Модуль керування для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORAH/A
  • Наявність: Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Модуль управління Insta360 ONE R - це мозок модульної системи екшн-камер ONE R. Він встановлюється пліч-о-пліч з модулем об'єктива на базовому модулі батареї. У модулі також знаходиться карта microSD ємністю до 256 ГБ для системи ONE R, яка продається окремо. Він також підтримує додатковий мікрофонний адаптер ONE R 3,5 мм через інтерфейс USB Type-C, який знаходиться поруч з портом для карти microSD на бічній стороні. Крім перегляду в реальному часі, дисплей основного модуля показує час, що залишився роботи від батареї і надає доступ до налаштувань системи ONE R.

Основний модуль по-різному взаємодіє з кожним модулем лінзи. Коли він використовується з модулем ширококутного модульного об'єктива 4K, екран live-view можна налаштувати як передній або задній. Коли він використовується з модулем об'єктива 360, екран в реальному часі можна переміщати в усіх напрямках, щоб ви могли бачити свій знімок з усіх боків і отримати повний попередній перегляд на 360 °. У той час як багато інших камер 360 дозволяють такий попередній перегляд тільки в мобільному додатку, система ONE R надає його як в камері, так і в додатку-компаньйона.

Система ONE R має водонепроникність на невеликій глибині без будь-якого водонепроникного корпусу, коли всі модулі встановлюються в монтажну раму ONE R, яку продають окремо.

Модуль керування для Insta360 One R, CINORAH/A, Аксесуари Insta360 One R

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.