Модуль керування для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORAH/A
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 7 480 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Модуль управління Insta360 ONE R - це мозок модульної системи екшн-камер ONE R. Він встановлюється пліч-о-пліч з модулем об'єктива на базовому модулі батареї. У модулі також знаходиться карта microSD ємністю до 256 ГБ для системи ONE R, яка продається окремо. Він також підтримує додатковий мікрофонний адаптер ONE R 3,5 мм через інтерфейс USB Type-C, який знаходиться поруч з портом для карти microSD на бічній стороні. Крім перегляду в реальному часі, дисплей основного модуля показує час, що залишився роботи від батареї і надає доступ до налаштувань системи ONE R.

Основний модуль по-різному взаємодіє з кожним модулем лінзи. Коли він використовується з модулем ширококутного модульного об'єктива 4K, екран live-view можна налаштувати як передній або задній. Коли він використовується з модулем об'єктива 360, екран в реальному часі можна переміщати в усіх напрямках, щоб ви могли бачити свій знімок з усіх боків і отримати повний попередній перегляд на 360 °. У той час як багато інших камер 360 дозволяють такий попередній перегляд тільки в мобільному додатку, система ONE R надає його як в камері, так і в додатку-компаньйона.

Система ONE R має водонепроникність на невеликій глибині без будь-якого водонепроникного корпусу, коли всі модулі встановлюються в монтажну раму ONE R, яку продають окремо.

Модуль керування для Insta360 One R, CINORAH/A, Аксесуари Insta360 One R

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог техники “Fly Technology” рекомендует широкий ассортимент панорамная видеокамера 360 для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из группы «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем dji osmo action только высокого уровня качества от надежных компаний DJI. Приобретайте Модуль керування для Insta360 One R в Славянск и другие регионы. за короткие сроки. Наша продукция аккумулятор для dji mavic дарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.