Мультикоптер DJI Agras T10

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000420.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 209 300 грн

DJI Agras T10 – свіже рішення в сфері дронів для аграрної сфери. Пристрій оснащений баком на 10 кг, ширина розпилення може досягати 5 метрів, а ефективність роботи становить 40 га/день. Нова складана конструкція максимально міцна і компактна, швидко складається і зручна при транспортуванні.

Легкий і зручний в експлуатації

Основна конструкція дрона DJI Agras T10 виготовлена ​​з вуглецевого волокна, який забезпечує довговічність всього літального апарату при невеликій вазі. Фюзеляж DJI T10 можна скласти, зменшивши розмір на 70%, що зручно для транспортування.

Повністю автоматичний

Злітайте одним натисканням на кнопку і витрачайте менше часу на налаштування. Самостійне планування, автоматичне сканування площі спростить роботу. T10 стандартно поставляється з модулем RTK забезпечуючи точне позиціонування на кожному сантиметрі. З новим додатком DJI Agriculture операції по обробці рослин ще простіші.

Точне і рівномірне розпилення

У фітосанітарному обприскувачі DJI Agras T10 використовується конструкція з 4 форсунками і витратою 2,4 л/хв. Дрон оснащений подвійним електромагнітним витратоміром, який забезпечує більш рівномірне розпилення, більш точно визначає дозування і допомагає скоротити споживання компонентів для обробки рослин.

Ніяких сліпих зон

Нова сферична радіолокаційна система DJI Agras T10 здатна розпізнавати перешкоди і навколишнє оточення в будь-якому середовищі, в будь-яку погоду, під будь-яким кутом, не побоюючись потрапляння пилу і світла. Вона має функції, які автоматично долають перешкоди та імітують землю, щоб гарантувати повну безпеку роботи.

З FPV надійніше

DJI Agras T10 оснащений двома камерами FPV, завдяки чому ви можете спостерігати за статусом польоту. У той же час прожектори високої яскравості подвоюють ефект нічного бачення, висвітлюючи траєкторію польоту в нічний час, щоб допомогти дрону працювати більш безпечно.

Три шари захисту

Модуль управління має повністю автономну структуру з трьома рівнями захисту основних компонентів, а рівень захисту всього дрона становить IP67. Він не боїться хімікатів, пилу, добрив. Пилонепроникний, водостійкий, антикорозійний, міцний і довговічний.

Яскравий дисплей високої яскравості з дистанційним управлінням покращує інтерактивні можливості.

Новий пульт дистанційного керування забезпечує поліпшену передачу сигналу, чудовий захист від перешкод, стабільну роботу і передачу зображення в межах 5 км, що на 67% більше, ніж у попереднього покоління. Один пульт дистанційного керування може керувати декількома машинами одночасно, підвищуючи ефективність роботи.

Високоточний стандартний модуль позиціонування RTK дозволяє легко спланувати роботу на рівні сантиметрів. Екран високої яскравості з діагоналлю 5,5 дюйма дозволяє чітко бачити навіть при яскравому сонячному світлі. Новий додаток DJI Agriculture тільки спростить роботу з дроном.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.