? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Мультикоптер DJI Agras T20

Новинка
Мультикоптер DJI Agras T20
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000262.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 402 500 грн

Завдяки своїй високій продуктивності і видатним можливостям обприскування DJI Agras T20 може автономно працювати на різних територіях. Нові функції, такі як всенаправленний цифровий радар, дозволили T20 вивести стабільність і безпеку польоту на новий рівень, забезпечуючи користувачам високоефективні результати під час важливих сільськогосподарських операцій.

Збільшений бак для обприскування

T20 має корисне навантаження 20 л і ширину розпилення 7 м, що робить виконання задач більш ефективним. Будучи комплексною системою розпилення, T20 дозволяє користувачам легко налаштовувати параметри польоту і роботи. Завдяки вбудованій системі позиціонування RTK на сантиметровому рівні, можливий запис шляхових точок, що значно покращує якість операцій і забезпечує точність розпилювання.

Всеспрямований цифровий радар

T20 оснащений всеспрямованим цифровим радаром, здатним виявляти перешкоди зі всіх горизонтальних напрямків. Він також може автоматично долати перешкоди під час польоту над різними ландшафтами, забезпечуючи високий рівень експлуатаційної безпеки. З цим радаром T20 може адаптуватися до найбільше підходять до оточення. T20 також оснащений FPV-камерою і двома прожекторами, які забезпечують користувачам повний огляд в реальному часі навіть вночі.

Новий інтелектуальний контролер AGRAS

Інженери DJI успішно підвищили продуктивність T20 завдяки новому програмованому контролеру Agras Smart Controller 2.0 і додатку DJI Agras. Інтерфейс працює плавно і інтуїтивно зрозумілий. Крім того, розумний контролер оснащений ультра-яскравим 5,5-дюймовим дисплеєм, видимим навіть при яскравому сонячному світлі. Він також підтримує зовнішні акумуляторні блоки і може працювати в два рази довше, ніж інші пульти дистанційного керування, що ідеально підходить для тривалих або важких робочих навантажень.

Спрощене транспортування

Завдяки міцній модульної конструкції T20 складається і розкладається за секунди, що робить його більш портативним, ніж інші сільськогосподарські дрони. Бак обприскувача і акумулятор можна міняти, що скорочує час простою і значно покращує робочий процес. Всі основні модулі мають ступінь захисту IP67.

Модернізована система обприскування

T20 оснащений 8 форсунками і насосами великого обсягу, які можуть розпорошувати зі швидкістю до 6 л/хв. Оптимізована система створює краплі ідеального розміру і щільності. T20 також оснащений новим 4-канальним електромагнітним витратоміром, який контролює чотири канали окремо, забезпечуючи ефективну витрату рідини для кожної форсунки.

Завдяки 4-канальному електромагнітному витратоміру, 4 електромагнітним випускним клапанам і змінним діафрагм для насосів калібрування і обслуговування стали неймовірно простими.

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур Від 0 ° до 40 ° C
Макс. злітна маса 47,5 кг
Макс. швидкість 10 м / с (при сильному сигналі GNSS)
Акумулятор
Ємність батареї 18000 мАг
Габарити
Маса 21,1 кг (без акумулятора)
Розмiри 2509 × 2213 × 732 мм (рукоятки і пропелери розкладені) 1795 × 1510 × 732 мм (рукоятки розкладені, а пропелери складені) 1100 × 570 × 732 мм (рукоятки і пропелери складені)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.