Мультикоптер DJI Agras T30

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.AG.00000324.01
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 384 650 грн

DJI Agras T30 оснащений новою системою обприскування, здатний піднімати в повітря до 30 кг корисного навантаження. Ширина охоплення обприскувачів дрона становить близько 7 м, а за одну годину він здатний обробляти до 10 гектар.

Дрон має рівень захисту IP67, а основний модуль має незалежну конструкцію порожнини, інкапсуляцію на рівні плати, повністю водонепроникні роз'єми і захищені роз'єми модулів.

T30 має нову структуру рами, яка після складання зменшує розмір фюзеляжу на 80%. Дрон також оснащений першою в галузі сферичною радіолокаційною системою з додатковим верхнім кутом огляду для вільного польоту в сліпій зоні.

Дрон оснащений модулем позиціонування на сантиметровому рівні, двома камерами FPV і відбивачем високій освітленості, який подвоює ефект нічного бачення для більш безпечної роботи в нічний час.

В T30 використовується нова інтелектуальна льотна батарея ємністю 29000 мАг, яка може виконувати до 1000 циклів на одній зарядці.

Нова система обробки

Революційна технологія розгалуження мішеней дозволяє регулювати кут нахилу стріли дрона і розпорошувати рідину під нахилом, щоб ліки потрапляли рівномірно зверху вниз. За допомогою хмарної платформи Smart Agro Cloud Platform і хмарного картографування ви можете легко керувати своїм тривимірним садом в цифровому вигляді на своєму мобільному пристрої.

16 форсунок

Нова конструкція з 16 соплами робить осідання крапель більш ефективним. Оснащені 8 наборами незалежних електромагнітних клапанів, які регулюють потік, вони можуть розпорошувати рівномірно при зміні напрямку. Шестициліндровий двухплунжерний насос з горизонтально розташованими циліндрами забезпечує продуктивність до 8 літрів в хвилину.

97 Га/день

DJI Agras T30 оснащений 30-кілограмовим баком, максимальна ширина обприскування збільшена до 9 метрів, ефективність польового обприскування досягає 97 гектарів/день, що на 33,3% більше, в порівнянні з попереднім поколінням.

Ніяких сліпих зон

Нова сферична радіолокаційна система DJI Agras T30 здатна розпізнавати перешкоди і навколишнє оточення в будь-якому середовищі, в будь-яку погоду, під будь-яким кутом, не побоюючись потрапляння пилу і світла. Вона має функції, які автоматично долають перешкоди та імітують землю, щоб гарантувати повну безпеку роботи.

FPV

DJI Agras T30 оснащений двома камерами FPV, завдяки чому ви можете спостерігати за статусом польоту. У той же час прожектори високої яскравості подвоюють ефект нічного бачення, висвітлюючи траєкторію польоту в нічний час, щоб допомогти дрону працювати більш безпечно.

Комплексний захист

Модуль управління має повністю автономну структуру з трьома рівнями захисту основних компонентів, а рівень захисту всього дрона становить IP67. Він не боїться хімікатів, пилу, добрив. Пилонепроникний, водостійкий, антикорозійний, міцний і довговічний.

Легко скласти, зручно носити

Нова складається конструкція міцна і компактна. У складеному вигляді розмір дрона зменшується на 80%, що прискорює його транспортування.

Повністю автоматичні операції

Новий інтелектуальний режим, незалежне планування оптимального маршруту для кожного виду діяльності. У поєднанні з витратоміром аерозолів для збору інформації про залишки рідини в баку в реальному часі, прогнозуванням точки заміни батареї та іншими функціями пристрій просто незамінний.

Інтерактивний досвід

Новий пульт дистанційного керування забезпечує стабільну передачу зображення на відстань до 5 км, поліпшену передачу сигналу, чудову шумостійкість та продуктивність. Один пульт може управляти декількома дронами одночасно, підвищуючи ефективність роботи. Модуль високоточного позиціонування RTK дозволяє легко планувати польоти на рівні сантиметрів. Екран високої яскравості з діагоналлю 5,5 дюйма дозволяє чітко бачити екран при яскравому сонячному світлі.

Цифрове господарство

За допомогою хмарної платформи Smart Agro Cloud можна безпосередньо створювати карти фруктових дерев і сільськогосподарських угідь для створення розумних траєкторій польоту. Цифрове рішення для сільськогосподарських угідь з системою розпізнавання штучного інтелекту може ефективно патрулювати поля, визначати зростання сільськогосподарських культур, відстежувати хвороби і шкідників, а також контролювати стан сільського господарства.

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур 0 - 45°C
Дальність передачі сигналу пульта CE:4 км
Макс. допустима швидкість вітру 8 м/с
Макс. злітна маса 66,5 кг в режимі розпилення (на рівні моря); 78 кг в режимі розкидання (на рівні моря)
Макс. швидкість 10 м/с (сильний сигнал GNSS)
Макс. швидкість розпилення SX11001VS:7,2 л/хв; SX110015VS:8 л/хв; TX-VK4:3,6 л/хв
Об'єм баку 30 л
Акумулятор
Ємність батареї 29000 мАг
Батарея пульта 4920 мАг
Габарити
Маса 26.4 кг
Розмiри 2858 мм × 2685 мм × 790 мм (із розвернутими променями та пропелерами); 2030 мм × 1866 мм × 790 мм (промені розвернуті, пропелеры звернуті); 1170 мм × 670 мм × 857 мм (промені та пропелери звернуті)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.