0
0
0

Мультикоптер Matrice 600 Pro

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.SB.000307
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики
Розмiри: 1668 мм × 1518 мм × 727 мм (пропелери, промені, кріплення GPS, шасі); 437 мм × 402 мм × 553 мм (складені пропелери, промені і кріплення GPS, без урахування шасі)

 

imgonline-com-ua-Resize-rHLhtZGFGe.jpg

 

Польотний контролер А 3 Pro

Matrice 600 Pro здатний рахувати і порівнювати польотні дані в режимі реального часу завдяки контролеру А 3 Pro. Пристрій оснащено трьома блоками ІНС і ГНСС. Додаткові амортизатори прекрасно згладжують всі коливання  які можуть перешкодити оптимальній роботі вимірювальних приладів.

 

 

 

 

 imgonline-com- ua-Resize-wcukpnsKHB6.jpg Простота і швидкість збірки 

Досить всього декількох хвилин, щоб повністю підготувати Matrice 600 Pro до польоту. Розкладне шасі і складні промені полегшують транспортування літальної платформи. Для підвищення безпеки польоту всередині корпусу були розміщені додаткові амортизатори для датчиків і модулів ГНСС/ІНС . Складений Matrice 600 Pro можна зручно розмістити в спеціальному кейсі.

 

Оптимізація процесу зарядки

Спеціальний зарядний концентратор для Matrice 600 Pro дозволяє одночасно заряджати до 6 акумуляторів. Для знімального процесу це досить часто є незамінною функцією.

 Універсальність обладнання  

Matrice 600 Pro сумісний з лінійкою камер і стабілізаторів DJI Zenmuse. Пристрій здатний приймати до 6 кг корисної ваги, завдяки чому, на польотну платформу можна успішно монтувати стабілізатор Ronin-MX і розширений спектр камер стандарту Мікро 4/3 або більші. Надійність літаючої установки в процесі роботи гарантується ефективною системою охолодження двигунів. У свою чергу, гвинти Matrice 600 Pro мають захист від пилу, що мінімізує потребу в постійному догляді за ними.

 

 imgonline-com- ua-Resize-jr5qg07UHUftW.jpg Підвищена дальність і тривалість польоту

Інноваційний Matrice 600 Pro здатний літати на відстань до 5 км від пульта управління. Оснащення пристрою 6 акумуляторами істотно підвищує тривалість польоту. Всі елементи живлення об'єднані однієї платою, яка відповідає за розподіл електроенергії. Навіть в разі відмови одного з акумуляторів, літальний пристрій залишиться в повітрі.

 

 

 

Передача HD відео

Літальний апарат оснащений системою DJI Lightbridge 2, яка гарантує передачу відео з високою частотою кадрів. USB, mini-HDMI, 3G-SDI і блок Lightbridge 2 дозволяють транслювати відео з розширенням Full HD (1080p). Адаптивний алгоритм управління каналами безпровідного зв'язку дозволяє передавати відеосигнал в форматі 720p при 59,94 кадрах/с і 1080i при 50 кадрах/с. При цьому, трансляція може відбуватися на великі відстані з мінімальною затримкою.

 

 imgonline-com- ua-Resize-iXn3iutjwPntMogT.jpg

Високоточну позиціонування

Matrice 600 Pro оснащений системою D-RTK GNSS, яка гарантує максимально точне позиціювання. Навіть в умовах сильних магнітних перешкод пристрій буде передавати дані про стан апарату в реальному часі з максимальною точністю.

 

 

 imgonline-com- ua-Resize-lvxx8bYx0PtOODlE.jpg Можливість оптимізації  

Matrice 600 Pro сумісний з програмним забезпеченням SDK для мобільних пристроїв і комп'ютерів. Завдяки даній можливості літальну платформу можна адаптувати до різних галузей застосування. До того ж, апарат оснащений портами CAN і API, що дозволяють підключати додаткові датчики, модулі D-RTK GNSS і деталі від інших виробників.

 

 

 imgonline-com- ua-Resize-lvxx8bYx0PtOODlE.jpg Просунуте програмне забезпечення 

Платформа Matrice 600 Pro підтримує мобільний додаток DJI GO і програмне забезпечення DJI Assistant 2. Додаток дозволяє переглядати відео з високою якістю, а також стежити за польотними параметрами пристрою. До того ж, через DJI GO можна управляти параметрами будь-якої камери з серії Zenmuse X. Для камер Zenmuse X5 і X5R є можливість дистанційно змінювати діафрагму і фокус.

Характеристики
Загальнi
Розмiри 1668 мм × 1518 мм × 727 мм (пропелери, промені, кріплення GPS, шасі); 437 мм × 402 мм × 553 мм (складені пропелери, промені і кріплення GPS, без урахування шасі)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.