Миючий робот-пилосос Dreame W10

Новинка
Миючий робот-пилосос Dreame W10
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dreame
  • Артикул: RLS5C
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 25 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Миючий робот-пилосос Dreame W10 серйозно ставиться до безладу у будинку та ефективно видаляє його. З двома обертовими подушечками і силою всмоктуванням 4000 Па W10 одночасно справляється з брудом і стійкими плямами. Подушечки обертаються 180 разів на хвилину, що гарантує ретельне видалення плям.

Забудьте про прибирання

Коли колодки пилососа забруднюються, W10 автоматично повертається в док-станцію. Подушечки обприскуються водою, а потім швидко обертаються навколо невеликих канавок, що дозволяє швидко видалити бруд. Крім того, форсунка в нижній частині док-станції видаляє брудну воду в бак для стічної води, щоб запобігти перехресному забрудненню.


Контроль забруднення

Система автоматичного сушіння пилососа запобігає появі плісняви. Коли цикл миття підлог завершено і W10 востаннє повернувся в док-станцію, подушечки ополіскуються, а потім сушаться гарячим повітрям, щоб запобігти появі цвілі або бактерій.

Великий будинок під контролем

Станція має два резервуари для води об'ємом 4.01 л кожен. Один бак призначений для чистої води, а інший для брудної. Таке рішення виключає необхідність частого заповнення або зливу води. Завдяки потужній батареї ємністю 6400 мАг, W10 здатний прибирати площу до 984.2 квадратних метрів на одному заряді.

Розумне рішення

W10 оновлює карту свого оточення максимально часто та швидко. Це стає можливим завдяки модернізованій системі навігації SLAM на основі технології LiDAR, яка працює навіть у темряві. Пилосос створює систематичні доріжки для збирання та зберігає до трьох планів поверхів.

Бездоганна ефективність

W10 щільніше облягає стіни та кути завдяки своїй D-подібній формі. Бічні щітки збирають сміття із країв, а збільшений валик 19 см покриває велику площу. Тим часом, потужне всмоктування 4000 Па ефективніше видаляє бруд і пил.


Грамотно планує прибирання

Ультразвукове виявлення килимів гарантує, що W10 заздалегідь розпізнає таке покриття на шляху та планує маршрут відповідно до поточного режиму прибирання. У режимі вакууму W10 автоматично збільшує потужність всмоктування до максимального значення при виявленні килимового покриття. В інших режимах W10 робить обхід килимів, щоб їх не намочити.

Режим прибирання

Виберіть у мобільному додатку один із 3 режимів: пилосос, миття підлог та комплексне прибирання. Це дозволить створити ідеальний сеанс прибирання.

Довірте свій будинок професіоналу

Після того як W10 намалює план вашого будинку, ви можете розділити його на кімнати та налаштувати індивідуальне прибирання в додатку замість того, щоб щоразу прибирати весь будинок самому.

Характеристики
Загальнi
Вхід (зарядний пристрій) 220-240 В
Управління
Тип зв'язку Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Акумулятор
Ємність батареї 6400 мАг
Габарити
Розмiри 33,38 x 31,39 x 10,54 см
Комплектація

Робот x1

Док-станція x1

Килимок для пилососу x2

Інструмент для чищення x1

Шнур живлення x1

Бічна щітка x1

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.