Нагрівач акумулятора для DJI Phantom 3

-17%
Акція
Нагрівач акумулятора для DJI Phantom 3
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.PT.000329
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 390 грн
Ціна: 468 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Нагрівач батареї використовується для попереднього підігріву батареї квадрокоптера при температурі повітря від -20 ℃ і 5 ℃. Він використовує силу батареї для підвищення її температури до оптимального робочого діапазону від 5 ℃ до 35 ℃. Використання нагрівача батареї забезпечує безпеку і продуктивність вашого дрона.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

 

1. Помістіть повністю заряджену батарею в нагрівач.

2. Дайте їй нагрітися протягом 5-10 хвилин (час буде варіюватися в залежності від температури). Обов'язково стежити за батареєю під час нагрівання.

3. Вимкніть батарею, поки вона ще знаходиться в нагрівачі батареї і залиште на додаткові 3 хвилини, щоб забезпечити рівномірний нагрів.

 

УВАГА

 

Близько 3-7% від заряду батареї буде використовуватися для опалення. А 3-ступінчастий механізм захисту від перегріву запобігає батарею від перегріву. Воздухонагреватель автоматично відключиться при температурах, що перевищують 35 ° С, з додатковими відмовостійкими бар'єрами на 50 ℃ і 98 ℃

 

Нагрівач акумулятора для DJI Phantom 3, CP.PT.000329, Розпродаж

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин “Fly Technology” реализует большой каталог батарея на квадрокоптер для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из подгруппы «Розпродаж» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем mavic air fly только высокого уровня качества от известных брендов Lume Cube. Заказывайте Нагрівач акумулятора для DJI Phantom 3 в Тернополь и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наша продукция камера панорамная подарит Вам безграничное количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.