? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Панель Hasselblad Digital Back H6D-100c

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Hasselblad
  • Артикул: 3013769
  • Наявність: Передзамовлення
Ціна: 924 000 грн

H6D-100c Digital Back від Hasselblad, являє собою ідеальне рішення для обробки зображень високого дозволу з різних камерних платформ. Призначений для використання на різних типах камер, а також на корпусах систем H6D. Характеризується великим 100-мегапіксельним CMOS-сенсором 53,4 x 40 мм. Дозволяє записувати надзвичайно широкий динамічний діапазон в 15 зупинок з глибиною кольору 16 біт, а також має широкий діапазон чутливості ISO 64-12800. Технологія Hasselblad Natural Color Solution забезпечує особливі можливості сенсора, підтримуючи узгоджені і точні кольори, а також тональні переходи. На додаток до знімків з високою роздільною здатністю панель також може записувати відео UHD 4K і Full HD у форматі Hasselblad RAW.

Цифрова задня панель створена для фотографів, які шукають універсальне рішення для обробки зображень як для камер технічного огляду, так і для систем H6D. Він підтримує роботу з багатьма камерами за допомогою включення режиму синхронізації спалаху і дозволяє запускати механічні і електронні затвори допомогою синхронізації спалаху з 2,5-міліметровим з'єднанням. При використанні окремо від корпусу серії Н або за межами прив'язаної конфігурації, зовнішні джерела живлення 18 Вт, 12-24 В можуть використовуватися за допомогою 1,35-міліметрового коннектора.

100 мегапіксельний сенсор .  

Завдяки 100- міліметрового CMOS- сенсора розміром 53,4 x 40,0 мм цифрова панель 100c забезпечує природне колірне рішення Hasselblad з широ ким динамічним діапазоном до 15 зупинок з захопленням на 16 біт .

Синхронізація .

Цифрова панель H6D-100c використовує USB Type-C для підключення з можливістю запису на SD або CFast- н осітель .

UHD VIDEO.

Цифрова панель H6D-100c також здатна захоплювати відео UHD (4K) в RAW- форматі Hasselblad, яке може бути перетворено в Cinema DNG. Кадри HD можна також записати в форматі H.264.

 

 

 

Панель Hasselblad Digital Back H6D-100c, 3013769, EOL

Обожателям техники посвящается! Онлайн-магазин FLY TECHNOLOGY представляет широчайший выбор стедикам для мобильного телефона для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем phantom 4 professional только высочайшего качества от проверенных брендов XGIMI. Приобретайте Панель Hasselblad Digital Back H6D-100c в Харьков и прочие города страны. за короткие сроки. Наш товар батарея на квадрокоптер дарит Вам различное количество потрясающих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.