Панорамна камера Insta360 Pro

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: TINPPRO/A
  • Наявність: Передзамовлення

imgonline-com-ua-Resize-bcfmstuWBbOJEO9W.jpg

Підтримка режиму прямої трансляції

Insta360 Pro дозволяє здійснювати онлайн-трансляцію 3D-відео на 360 градусів. Використовуючи окуляри віртуальної реальності, можна переглядати відзнятий матеріал як в режимі реального часу, так і в записі. Insta360 Pro гарантує ідеальние захоплення кожної деталі навколо себе.

Концентрація уваги  

Для зйомки конкретного предмета або людини Insta360 Pro може застосовувати 3 або всі 6 лінз. Оператор має можливість керувати налаштуваннями камери, щоб важливі об'єкти зйомки займали центральну позицію на відео.

imgonline-com-ua-Resize-KlOfYhB6axl.jpg

 imgonline-com- ua-Resize-Rf3ms29DCTk8TP.jpg

Високоякісні камери 

Шість об'єктивів Insta360 Pro можуть працювати одночасно, що дозволяє створювати сферичне відео або фото виняткового якості. Кожен з об'єктивів має діафрагму f / 2.4, що дозволяє отримувати ідеальні кадри в умовах обмеженого освітлення. Для максимальної деталізації зображення, фото зберігаються в форматі RAW з підтримкою динамічного діапазону (HDR). Що стосується відео, контент може бути записаний в двох форматах: H.264 або H.265. 360-градусне відео в 8К до записується з частотою 30 кадрів / с. Відзнятий матеріал може зберігатися на SD-карті або USB 3.0.

Запис звуку

Insta360 Pro оснащена чотирма вбудованими мікрофонами, гарантує запис ідеальної звукової доріжки для відео. У разі необхідності, може бути встановлений додатковий зовнішній мікрофон.

Підвищена тривалість роботи

Змінний акумулятор на 5000 мАг, яким оснащена камера Insta360 Pro, дозволяє працювати досить довго, щоб встигнути зняти все, що потрібно. Крім того, в разі необхідності, заряджати акумулятор можна прямо в процесі зйомки.

 imgonline-com- ua-Resize-jxPEcunoNrgkN7z.jpg

 imgonline-com- ua-Resize-UtXm7NoZHiU.jpg

Широкий спектр підключення

До Insta360 Pro можна підключитися з допомогою кабеля або Wi-Fi. Вбудований модуль 4G істотно розширює можливості онлайн-трансляції панорамного відео. До того ж, порт HDMI дозволить швидко і без додаткового обладнання підключити пристрій до комп'ютера. Insta360 Pro прекрасно синхронізується з платформами Windows / Mac і відкриває доступ до потрібних налаштувань.

Панорамна камера Insta360 Pro, TINPPRO/A, Професійні панорамні камери

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.