Панорамна камера Insta360 Pro 2 (Basic)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: TINPPR2/A
  • Наявність: Передзамовлення

DSC05103(小)-1024x576.jpg

Важлива кожна деталь

Insta360 Pro 2 використовує шість камер для захоплення кожного кута сцени одночасно. Отримане відео або фотографія зливається в два зображення розміром 8K 360, створюючи захоплююче і максимально деталізоване 3D VR. Доступні режими зйомки включають 8K 3D при 30 FPS, 8K при 60 FPS, 6K 3D при 60 FPS, 4K 3D при 120 FPS та інші. Камера зберігає природне освітлення навіть в тому випадку, якщо воно змінюється в кожному напрямку, а режим i-Log оптимізований для максимальної гнучкості в пост-продакшн.

 Ідеальна стабілізація

Pro 2 підтримує вбудовану стабілізацію FlowState від Insta360, вперше забезпечивши високоякісну плавність камери в професійному VR. FlowState поєднує ідеальну стабілізацію і порівняно невеликі розміри камери, домагаючись плавності на рівні карданного валу. Pro 2 використовує надточний гіроскоп, який відстежує рух по дев'яти осях. Динамічні кадри тепер доступні до перегляду в VR.

Screenshot_2.jpg

Andrew-Shulkind-Farsight-1024x576.jpg

Дія на відстані

 Pro 2 оснащена абсолютно новою технологією Farsight, системою моніторингу на 360°, яка пропонує відеопотік високої чіткості з низькою затримкою, оптимізованим для попереднього перегляду. За допомогою передатчика і приймача користувачі можуть легко направляти і контролювати сцену на відстані. Передаючи сигнал з частотою 5.18Ghz, Farsight використовує інтелектуальне перемикання каналів, щоб гарантувати максимальну якість передачі даних.

Редагування « No-Stitch » в Adobe Premiere Pro

Pro 2 призначена для зручного зшивання і редагування з використанням інтегрованого процесу Adobe Premiere Pro від Insta360. Кожен раз, коли Pro 2 знімає відео, пристрій автоматично зберігає версію матеріалу з низьким дозволом на додаток до кадрів з максимальною якістю. Все, що повинен зробити оператор, коли він закінчує зйомку – безпосередньо імпортувати матеріали в Adobe Premiere Pro. Файли будуть автоматично розпізнаватися і зшивати миттєво, щоб оператор міг переглянути остаточний проект.

Screenshot_1.jpg

section10_img_amb@2x.jpg

Підвищена функціональність використання

Pro 2 важить приблизно 1550 г, що дозволяє легко переносити пристрій або встановлювати на квадрокоптер. Камера оснащена чотирма вбудованими мікрофонами для 360 аудіо, а також аудіороз'єм емами USB і 3,5 мм у верхній і нижній частині. шість слотів для карт MicroSD, по одному на кожну камеру, дозволяють Pro 2 записувати з максимально можливим бітрейтом, забезпечуючи оптимальну якість зображення.

 Зв'язок зі супутниками

 Insta360 Pro 2 оснащена вбудованим GPS-модулем, доповненим антенами з верхньої частини корпусу для підвищення рівня сигналу. Оператор може автоматично додавати дані GPS до своїх кадрів, що дозволяє легко вносити вклад в Google Maps Street View і інші проекти.

Screenshot_3.jpg

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.