0
0
0

Панорамна камера Insta360 Pro

 

Основні особливості Insta360 Pro:

 

imgonline-com-ua-Resize-bcfmstuWBbOJEO9W.jpg

Підтримка режиму прямої трансляції .

Insta360 Pro дозволяє здійснювати онлайн - трансляцію 3D-відео на 360 градусів. Використовуючи окуляри віртуальної реальності, можна переглядати відзнятий матеріал як в режимі реального часу, так і в записі. Insta360 Pro гарантує ідеальний захоплення кожної деталі навколо себе.

 

imgonline-com-ua-Resize-KlOfYhB6axl.jpg

 

 

Концентрація уваги .  

Для зйомки конкретного предмета або людини Insta360 Pro може застосовувати 3 або всі 6 лінз. Оператор має можливість керувати налаштуваннями камери, щоб важливі об'єкти зйомки займали центральну позицію на відео.

 

 

 

 

 imgonline-com- ua-Resize-Rf3ms29DCTk8TP.jpg

Високоякісні камери .  

Шість об'єктивів Insta360 Pro можуть працювати одночасно, що дозволяє створювати сферичне відео або фото виняткового якості. Кожен з об'єктивів має діафрагму f / 2.4, що дозволяє отримувати ідеальні кадри в умовах обмеженого освітлення. Для максимальної деталізації зображення, фото зберігаються в форматі RAW з підтримкою динамічного діапазону (HDR). Що стосується відео, контент може бути записаний в двох форматах: H.264 або H.265. 360- градусний відео в 8 до записується з частотою 30 кадрів / с. Відзнятий матеріал може зберігатися на SD-карті або USB 3.0.

 

 imgonline-com- ua-Resize-jxPEcunoNrgkN7z.jpg

 

Запис звуку .

Insta360 Pro оснащена чотирма вбудованими мікрофонами, гарантує запис ідеальної звукової доріжки для відео. У разі необхідності, може бути встановлений додатковий зовнішній мікрофон.

 

Підвищена тривалість роботи.  

Змінний акумулятор на 5000 мАг, яким оснащена камера Insta360 Pro, дозволяє працювати досить довго, щоб встигнути зняти все, що потрібно. Крім того, в разі необхідності, заряджати акумулятор можна прямо в процесі зйомки.

 

 

 imgonline-com- ua-Resize-UtXm7NoZHiU.jpg

Широкий спектр підключення .

До Insta360 Pro можна підключитися з допомогою каб Еля або Wi-Fi. Вбудований модуль 4G істотно розширює можливості онлайн-трансляції панорамного відео. До того ж, порт HDMI дозволить швидко і без додаткового обладнання підключити пристрій до комп'ютера. Insta360 Pro прекрасно синхронізується з платформами Windows / Mac і відкриває доступ до потрібних налаштувань.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.