Посилений акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORBT/C
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 999 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Посилена акумуляторна база для Insta360 ONE R пропонує вдвічі більшу потужність, ніж стандартний аналог. Тому ви можете знімати протягом тривалих періодів часу без підзарядки. Його ємність становить 2380 мАг, а знизу передбачено кріплення з двома зубцями для кріплення до різних допоміжних аксесуарів, включаючи невидиму селфі-палицю ONE R. Зверніть увагу, що підставка для посиленої батареї несумісна з рамкою з монтажним кронштейном ONE R і не може використовуватися з камерою під водою.

Базу з посиленою батареєю можна заряджати разом зі стандартною батареєю, використовуючи концентратор швидкої зарядки ONE R, який продається окремо.

Посилений акумулятор для Insta360 One R, CINORBT/C, Аксесуари Insta360 One R

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог техники FLY TECHNOLOGY предлагает богатая коллекция квадрокоптеры с камерой для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из серии «Аксесуари Insta360 One R» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем квадрокоптер ryze tello только хорошего качества от известных брендов Insta360. Приобретайте Посилений акумулятор для Insta360 One R в Каменец-Подольский и города в других уголках страны. за короткие сроки. Наша продукция дрон phantom 4 подарит Вам безграничное количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.