Посилений акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORBT/C
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 040 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Посилена акумуляторна база для Insta360 ONE R пропонує вдвічі більшу потужність, ніж стандартний аналог. Тому ви можете знімати протягом тривалих періодів часу без підзарядки. Його ємність становить 2380 мАг, а знизу передбачено кріплення з двома зубцями для кріплення до різних допоміжних аксесуарів, включаючи невидиму селфі-палицю ONE R. Зверніть увагу, що підставка для посиленої батареї несумісна з рамкою з монтажним кронштейном ONE R і не може використовуватися з камерою під водою.

Базу з посиленою батареєю можна заряджати разом зі стандартною батареєю, використовуючи концентратор швидкої зарядки ONE R, який продається окремо.

Посилений акумулятор для Insta360 One R, CINORBT/C, Аксесуари Insta360 One R

Обожателям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY гарантирует богатая коллекция коптер с тепловизором для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем карта памяти sandisk только отличного качества от лучших компаний Hasselblad. Покупайте Посилений акумулятор для Insta360 One R в Полтаву и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наш товар dji phantom4 подарит Вам большое количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.