Посилений акумулятор для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORBT/C
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 040 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Посилена акумуляторна база для Insta360 ONE R пропонує вдвічі більшу потужність, ніж стандартний аналог. Тому ви можете знімати протягом тривалих періодів часу без підзарядки. Його ємність становить 2380 мАг, а знизу передбачено кріплення з двома зубцями для кріплення до різних допоміжних аксесуарів, включаючи невидиму селфі-палицю ONE R. Зверніть увагу, що підставка для посиленої батареї несумісна з рамкою з монтажним кронштейном ONE R і не може використовуватися з камерою під водою.

Базу з посиленою батареєю можна заряджати разом зі стандартною батареєю, використовуючи концентратор швидкої зарядки ONE R, який продається окремо.

Посилений акумулятор для Insta360 One R, CINORBT/C, Аксесуари Insta360 One R

Обожателям техники посвящается! Онлайн-каталог техники “Fly Technology” может предложить широкий спектр пульт dji spark для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем dji osmo pocket только высокого уровня качества от крупных брендов PGYTECH. Покупайте Посилений акумулятор для Insta360 One R в Винницу и по всей стране. за короткие сроки. Наш товар пульт для dji spark принесет Вам различное количество потрясающих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.