Проектор XGIMI Z6

Відгуки:
(0)
  • Виробник: XGIMI
  • Артикул: XH05L
  • Наявність: Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Screenshot_1.jpg

Насолоджуйтесь своїм домашнім кінотеатром

Z6 Polar може проектувати 180-дюймовий екран в HD, використовуючи оптичну проекційну технологію DLP від Texas. Вона може легко забезпечити чудове зображення практично в будь-якому місці. Z6 Polar оснащений функцією швидкого автофокусування, що означає негайне налаштування зображення відразу після увімкнення проектора.

 Не пропустіть жодної деталі

Розширення 1080P, а також підтримка 2K / 4K гарантує максимально якісне зображення. На відміну від інших проекторів, які підтримують тільки 1080p, розширення Z6 Polar 1920x1080 може проектуватися в режимі HD і більш чітким. Пристрій також оснащено технологією компенсації руху HDR 10/27 PET / Square Pixel Structure.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_4.jpg

Яскрава насолода

Z6 Polar використовує технологію компенсації руху за допомогою спеціального алгоритму для вирішення проблем з перекручуванням, коли проектуються високодинамічні зображення. Пристрій автоматично збільшує яскравість і чіткість динамічних кадрів. Це ідеальний компаньйон для перегляду спортивних заходів або ігрових процесів.

Кришталево чітке зображення

 У порівнянні з системою ромбовидних пікселів, Z6 Polar використовує квадратну структуру, яка робить зображення більш гладким і природним, а текст більш чітким і різким. До того ж, Z6 підтримує декодування HDR 10 для вирішення проблеми з низькою контрастністю. Проектор надає більш широкий колірний діапазон і докладну інформацію про яскраві і темні області.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_5.jpg

Ідеальний звук

Вбудований динамік від Harman Kardon забезпечує покращену якість звуку. Динамік встановлений в верхній частині корпусу Z6 Polar. За рахунок цього, проектор забезпечує яскравий і точний звук, який не поступається якістю звуку в кінотеатрі.

Надійне підключення

Попрощайтеся з буферизацією відео, адже Z6 Polar використовує нову технологію Wi-Fi 2.4 / 5G, 802.11ac, яка підтримує функцію MIMO з двома трансиверами і забезпечує більш стабільне підключення. Онлайн-потокова передача відео буде більш плавною без будь-яких перешкод. Проектор оснащений портом HDMI (ARC), який підтримує передачу високоякісного зображення.

Screenshot_6.jpg

Характеристики
Загальнi
Інтерфейси Bluetooth, Wi-Fi, HDMI, USB, mini-jack (3.5mm)
Розширення екрана 1920x1080
Тип лампи LED
Фото і відео
Матриця DLP
Габарити
Маса 7,93 кг
Розмiри 193 x 193 x 48 мм
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.