Аксессуары Autel EVO II Enterprise

Новинка
0
RTK-модуль розроблений спеціально для Autel EVO II Enterprise. Пристрій забезпечує дані позиціонування в реальному часі на сантиметровому рівні.
За запитом
Новинка
0
Стробоскопічне світло призначене для підвищення безпеки при виконанні місій в місцях з низькою освітленістю, дозволяючи іншим пілотам легко виявляти повітряне судно на відстані.
За запитом
Новинка
0
EVO NEST – це автоматична зарядна станція для дронів, яка дозволяє промисловим літальним пристроям приземлятися, злітати і виконувати послідовні місії без втручання людини.
За запитом
Новинка
0
Гучномовець потужністю 120 дБ може використовуватися для передачі голосу в режимі реального часу, і дозволяє зберігати записи голосу, які можна відтворювати для майбутнього використання.
За запитом
Новинка
0
Подвійний ліхтар призначений для надання допомоги користувачам, які виконують місії в областях з низьким освітленням.
За запитом
Стремитесь уберечь самые памятные и долгожданные минуты жизни? Интернет-магазин FLY TECHNOLOGY предоставляет возможность выкупить популярные товары: Кабель USB3 Type C - Type A 2M, Посилений акумулятор для Insta360 One R от ведущих брендов FeiyuTech и PolarPro. Мы подскажем при возникших проблемах с настройкой деталей. Вся продукция из серии «Аксесуари для промислових дронів» намерена на открытие новых ракурсов Приобретайте товар за пару кликов и мы сделаем оперативную доставку в Александрию или удобный город за короткие сроки.
�~_од�~@обнеееее