ua
ru
Мова
ua
ru
Слідкуйте за нами в соціальних мережах
Публічна безпека

Публічна безпека

Безпілотні літальні апарати не обмежені складним географічним середовищем і можуть ефективно та точно допомагати службам безпеки у патрулюванні, моніторингу та пошуку.
Публічна безпека
Автономний патруль
Автономний патруль
Політ по заданному маршруту чи побудова інтелектуальних маршрутів.
Поточне відео у реальному часі
Поточне відео у реальному часі
SkyCommand Center разом із системою Nest. Завдяки цій платформі можна керувати дронами та переглядати живе відео під час польоту або отримувати доступ до записаних даних польоту.
Dynamic Track
Dynamic Track
Можливість динамічного відслідковування людини
Теплові режими зйомки
Теплові режими зйомки
Теплові режими зйомки за допомогою тепловізійної камери

Переваги застосування БПЛА
Негайний доступ
Негайний доступ
Негайний доступ та опрацювання інформації під час місі
Синхронізація
Синхронізація
Синхронізація між командами у реальному часі
Зменшення ризиків
Зменшення ризиків
Зменшення ризиків (захищений людський ресурс)
Рекомендовані моделі
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T
Квадрокоптер Autel EVO Max 4T

AUTEL EVO Max 4T надзвичайно здібний та портативний дрон.

Він пропонує користувачам потужні технології та розширену автономність.


Характеристики:

  • Вага — 1500 г (без аксесуарів)

  • Максимальний час польоту — 42 хв

  • Максимальний опір вітру — до 12 м/с

  • Діапазон передачі зображення — до 20 км

  • Робочі температури — від -20°C до 50°C

Переваги:

  • Автономний пошук шляху

  • Доступ до навігації у середовищах із забороною GPS

  • Точна ідентифікація та відстеження об’єктів

Дана модель оцінює складні середовища для створення тривимірної траєкторії польоту в режимі реального часу для бездоганного уникнення перешкод. Удосконалені датчики роблять можливим політ у недоступних для GPS зонах. 

У дрона немає сліпих зонEVO Max 4T — єдиний комерційний дрон, який поєднує традиційні системи бінокулярного зору з радіолокаційною технологією міліметрових хвиль. Це дозволяє вбудованому механізму автономії EVO Max 4T сприймати об’єкти розміром до 0,5 дюйма, усуваючи сліпі зони та забезпечуючи роботу в умовах слабкого освітлення або дощу.

Квадрокоптер Autel EVO II Dual Enterprise Rugged Bundle (640T)
Квадрокоптер Autel EVO II Dual Enterprise Rugged Bundle (640T)

Інспекція промислових споруд або важкодосяжних місць для людини є важливим завданням не лише для успішного функціонування складних механізмів, а й пошуку або порятунку людей. Квадрокоптер Autel EVO II Enterprise ввібрав в себе новітні розробки в сфері промислових рішень.

Тепер оператори можуть досліджувати, відкривати і творити в тандемі з інноваційними технологіями. EVO II Enterprise надає не лише розширені функції, такі як запобігання перешкод і інтелектуальні режими польоту, але і високотехнологічні силові установки. Нові мотори забезпечують максимальну швидкість до 65 км на годину, час польоту 42 хвилини і робоча відстань до 12 км (стандарт FCC).

Однак льотні характеристики – це тільки початок. Версія EVO II Enterprise оснащується налаштовуваними аксесуарами, оптимізована для роботи в повітрі і відповідає всім вимогам інспекції, пошуку і порятунку людей, роботи правоохоронних органів та співробітників служби пожежогасіння.

EVO II Enterprise поставляється з 7,9-дюймовим контролером Autel Smart Controller з яскравістю 2000 ніт, який дозволяє користувачам переглядати пряму трансляцію з дозволом до 1080p.

Високоякісна камера

Камера з двома датчиками: включає камеру 8K і інфрачервону камеру, яка має менше законодавчих обмежень, у порівнянні з аналогом від Flir. Пристрій може працювати в звичному видимому, інфрачервоному і подвійному режимах. Крім того, ця камера робить інфрачервоні зображення з роздільною здатністю 640 x 512 (640) або 320 x 256 (320) і записує відео 720p зі швидкістю 30 кадрів в секунду в режимі подвійного зображення.

Додаток Autel Explorer™

Додаток Autel Explorer™ вбудовано в інтелектуальний контролер і використовується для управління дроном. Додаток оптимізовано для EVO II Enterprise. Доступні наступні функції: інтелектуальна фотографія, політ із завданням та інтелектуальні режими польоту. Інтелектуальна фотографія включає в себе більше десяти функцій, таких як Dynamic Track і Smart Orbit, для задоволення різних потреб. Mission Flight надає місії Waypoint, Rectangular, Polygon і Oblique, що дозволяє дрону автоматично виконувати пошуково-рятувальні, правоохоронні та інспекційні операції для задоволення складних потреб різних галузей.

Зв'яжіться з нами
Якщо вам потрібна додаткова інформація про продукт та галузеві рішення, залиште свою контактну інформацію, щоб ми могли надати вам послуги.