Пульт GPS Smart Remote для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINBTCT/A
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 899 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Управління вашою камерою ONE X можна виконувати за допомогою дистанційного пульта від Insta360. Пульт з'єднується з камерою ONE X через Bluetooth, і ви можете запускати або зупиняти камеру, а також керувати її налаштуваннями за допомогою кнопок.

Пульт дистанційного керування також приймає дані GPS і відправляє його в ONE X, зберігаючи метадані фотографій. Потім відео і фотографії з метаданими розташування можна завантажити в Google Street View за допомогою додатка для смартфона ONE X. На дисплеї пульта відображається тривалість запису кліпу і рівень заряду батареї, а також сила з'єднання GPS і Bluetooth.

Літій-іонна батарея 800 мАг займає приблизно дві години для зарядки і здатна працювати близько 24 годин. GPS Smart Remote включає в себе USB-кабель для зарядки, браслет і затиск, який дозволяє прикріпити його до руки

Пульт GPS Smart Remote для Insta360 One R, CINBTCT/A, Аксесуари Insta360 One R

Любителям техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” предоставляет Вашему вниманию большая коллекция аксессуары для dji phantom для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из серии «Аксесуари Insta360 One R» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем стабилизатор для телефона только высокого уровня качества от лучших компаний DJI. Приобретайте Пульт GPS Smart Remote для Insta360 One R в Мелитополь и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция аккумулятор dji mavic дарит Вам большое количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Insta360 ONE X
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.