Пульт керування Cendence Remote Controller

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.BX.000237
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 40 215 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Особливості :

Два регулятора на передній панелі регулюють хід карданного валу, а правий / лівий важелі і ручка регулювання фокусування використовуються для налаштування контролера польоту і карданної камери в реальному часі.  

Налаштовувані кнопки можуть швидко включати або відключати часто використовувані функції, такі як пік фокусування, кольоровий сигнал, запобігання перешкод і повернення до вихідної точки.

Монітор CrystalSky монтується на пульт дистанційного управління Cendence через монтажний кронштейн Cendence Monitor.

Антени пульта дистанційного керування Cendence, монтажний кронштейн і батарея повністю знімні, що дозволяє легко модернізувати обладнання, дозволяючи максимально налаштувати контролер.  

Сумісність :

Inspire 2.

Matrice 200.

CrystalSky.

Пульт керування Cendence Remote Controller, CP.BX.000237, DJI Cendence

Любителям техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” может предложить обширная коллекция фотоаппарат hasselblad для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «DJI Cendence» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем камера для съёмки только высокого уровня качества от крупных брендов Hasselblad. Приобретайте Пульт керування Cendence Remote Controller в Ровно и остальные городские пункты. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор для камеры дарит Вам большое количество реальных впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.