Пульт керування для Autel EVO II

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000207
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 14 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Пульт дистанційного керування спеціально розроблений для дрона EVO II. Він оснащений складними ручками, держателем для мобільних пристроїв, вбудованим OLED-екраном для телеметрії або для перегляду відео в реальному часі.

Пульт дистанційного керування Autel EVO II підтримує передачу на відстані до 9 км і дозволяє приймати і відтворювати відео в реальному часі без необхідності підключення до смартфону. Крім відео в реальному часі, стандартний 3,26-дюймовий OLED-екран інформує вас про важливої ​​інформації, включаючи рівень заряду батареї, сигнал GPS і швидкість польоту.

Пульт керування для Autel EVO II, 102000207, Аксесуари Autel EVO II

Любителям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” реализует богатая коллекция квадрокоптер mavic pro для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Аксесуари Autel EVO II» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем hasselblad x1d только высокого уровня качества от известных брендов Autel. Заказывайте Пульт керування для Autel EVO II в Харьков и по всей стране. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор feiyu tech дарит Вам большое количество свежих впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.