Пульт керування для Autel EVO II

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Autel
  • Артикул: 102000207
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 14 930 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Пульт дистанційного керування спеціально розроблений для дрона EVO II. Він оснащений складними ручками, держателем для мобільних пристроїв, вбудованим OLED-екраном для телеметрії або для перегляду відео в реальному часі.

Пульт дистанційного керування Autel EVO II підтримує передачу на відстані до 9 км і дозволяє приймати і відтворювати відео в реальному часі без необхідності підключення до смартфону. Крім відео в реальному часі, стандартний 3,26-дюймовий OLED-екран інформує вас про важливої ​​інформації, включаючи рівень заряду батареї, сигнал GPS і швидкість польоту.

Пульт керування для Autel EVO II, 102000207, Аксесуари Autel EVO II

Неравнодушным техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY предлагает широчайший выбор дрон dji phantom для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «Аксесуари Autel EVO II» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем dji osmo pocket только высочайшего качества от лучших компаний Hasselblad. Покупайте Пульт керування для Autel EVO II в Северодонецк и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наш товар батареи для квадрокоптеров подарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.