Рамка з кронштейном для Insta360 One R

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Insta360
  • Артикул: CINORMB/B
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 1 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Монтажний кронштейн Insta360 ONE R забезпечує кріплення з двома зубцями для системи ONE R. Він підходить для основного модуля, другого модуля за вашим вибором і акумуляторної бази і дозволяє встановлювати їх на різних триконтактних опорах. Це також дозволяє їм бути водонепроникними на невеликій глибині.

Крім того, монтажний кронштейн поставляється з невеликим адаптером для селфі-палиці, який забезпечує кріплення з трьома зубцями зверху і отвір для гвинта 1/4 "-20 дюймів знизу. За допомогою цього адаптера ви можете прикріпити кронштейн до різних аксесуарів, таким як селфі- палиці і кишенькові стабілізатори.

Рамка з кронштейном для Insta360 One R, CINORMB/B, Аксесуари Insta360 One R

Неравнодушным техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY представляет богатый выбор квадрокоптер dji ryze для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «Аксесуари Insta360 One R» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем dji mavic air только высочайшего качества от известных производителей Lume Cube. Приобретайте Рамка з кронштейном для Insta360 One R в Никополь и другие регионы. за короткие сроки. Наш товар батарея на квадрокоптер дарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.