Робот-пилосос Dreame F9

Новинка
Робот-пилосос Dreame F9
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Dreame
  • Артикул: RVS5-WH0
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Dreame F9 – незалежний робот-пилосос із просунутою навігаційною системою, високопродуктивним двигуном та 3 варіантами очищення. Це універсальний пилосос, який працює за вас та для вас. Він включає найпередовішу навігаційну технологію для забезпечення точного, повного та індивідуального прибирання.

Також він оснащений щіткою з мікрофібри та боковою щіткою, швидкість обертання якої становить 190 обертів на хвилину. F9 видаляє навіть найстійкіші забруднення. Крім того, його ступінь очищення дозволяє зберегти чистоту підлоги без найменших фізичних зусиль.


Високопродуктивний двигун із цифровим керуванням

Dreame F9 включає новітні технології, що забезпечують дійсно глибоке очищення. Це підтверджується наявністю у пилососа передового двигуна NIDEC, який досягає сили всмоктування 2500 паскалів і включає 4 рівні, дозволяючи збирати від найдрібніших частинок до грубих елементів.

150 хвилин автономної роботи

Більше ємності акумулятора пилососу означає менше зусиль для вас. З цієї причини Dreame F9 оснащений літієвим акумулятором великої ємності (5200 мАг), який гарантує час роботи до 2 годин 30 хвилин без заряджання, чого більш ніж достатньо для прибирання навіть великих будинків.

Триступінчасте очищення

Пропилососити буде недостатньо, щоб позбутися засохлого бруду. Тому робот-пилосос Dreame F9 включає опцію очищення після прибирання. Розумний резервуар для води із захистом від протікання дозволяє одночасно мити та захищати підлогу. У мобільному додатку Mi Home можна вибирати між 3 рівнями очищення, розраховуючи необхідний рівень води в залежності від особливостей кожної кімнати.

Навігаційна технологія

Без сумніву, Dreame F9 забезпечує чудову продуктивність при кожному прибиранні. Те, що було б неможливим без просунутої навігаційної системи VSLAM. Система відображає простір, скануючи зі швидкістю до 30 000 пікселів в секунду. Ця технологія дозволяє пилососу переміщатися самостійно, оскільки він зберігає крапки на карті. Але не хвилюйтеся, F9 не записує та не зберігає зображення простору, в якому він знаходиться, захищаючи конфіденційність користувача.

Система навігації Pioneer 2.0

Аналогічним чином, навігаційна система 2.0 робота-пилососа Dreame F9 здатна швидко фіксувати та обробляти складні елементи, присутні у просторі, в якому він працюватиме. В результаті створюється повна та точна карта, яка розмежовує різні кімнати та дає користувачеві можливість вибирати, які простори чистити. Робот навіть має датчик освітленості, який допомагає відкалібрувати координати в реальному часі та скоригувати шлях пилососу у темряві.


Керуйте прибиранням через програму

Підключіть Dreame F9 до мережі Wi-Fi і підключіть його до телефону через програму Mi Home, щоб контролювати прибирання вдома. Встановлюйте розклади, керуйте карткою, регулюйте рівень всмоктування та води або стан батареї лише кількома клацаннями.

Автоматична зарядка

Автоматична зарядка і робить робот ідеальним для великих будинків, тому що коли цикл прибирання закінчено або рівень заряду батареї низький, він автоматично повертається до своєї зарядної бази. Якщо план прибирання не було завершено, Dreame F9 відновить роботу з місця, де зупинився, після завершення зарядки.

Характеристики
Загальнi
Модель двигунів NIDEC
Час роботи 150 хв
Акумулятор
Ємність батареї 5200 мАг
Габарити
Маса 1,5 кг
Розмiри 350 × 350 × 80 мм
Комплектація

Робот х 1

Зарядна док-станція x 1

Водяний бак х 1

Швабра x 1

Чистячий інструмент x 1

Шнур живлення x 1

Бічна щітка x 1

Інструкція x 1

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.