Смарт-годинники

Знижка при замовлені 10%
0
TicWatch Pro 3 GPS – перший розумний годинник Wear OS від Google™ на платформі Qualcomm® Snapdragon Wear™ 4100.
Цена: 8 499 грн
Купити
Знижка при замовлені 10%
0
Будьте завжди на зв'язку і відстежуйте дані про своє здоров'я, будь то заняття в басейні, в тренажерному залі або просто прогулянка, TicWatch E2 розроблений з урахуванням ваших потреб в активному способі життя.
Цена: 4 290 грн
Купити
Знижка при замовлені 10%
0
TicWatch GTH – це експерт по здоров'ю на вашому зап'ясті з потужними датчиками, які допоможуть вам досягти оптимального стану організму.
Цена: 1 939 грн
Купити
Знижка при замовлені 10%
0
Ремінець з натуральної шкіри, в поєднанні з корпусом годин TicWatch C2+ з нержавіючої сталі, підкреслює функціональність і стиль власника.
Цена: 5 489 грн
Купити
Знижка при замовлені 10%
0
Годинник оснащений інтелектуальними функціями для відстеження вашого здоров'я і забезпечення оптимального запасу енергії протягом всього дня.
Цена: 5 489 грн
Купити
0
Незалежно від того, наскільки насичене ваше життя, важливо приділяти час ведення активного способу життя.
Цена: 6 599 грн
Передзамовлення
Стремитесь самые волшебные и радостные моменты жизни? Наш магазин FLY TECHNOLOGY дает возможность купить прикупить необычные товары: Об'єктив Hasselblad HC ƒ3.5/35 mm ∅95, Очки DJI FPV Goggles от популярных брендов Hasselblad и PGYTECH. Мы поможем при возникших трудностях с настройкой товара. Вся продукция из перечня «» нацелена на открытие уникальных возможностей. Заказывайте товар за пару кликов и мы сделаем доставку в Краматорск или любую точку за короткие сроки.
�~_од�~@обнеееее