? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Спортивний набір для DJI Osmo

-7%
Акція
Спортивний набір для DJI Osmo
Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.154321
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 6 720 грн
Ціна: 7 210 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Основні переваги Osmo:

Захоплення кожної деталі.  Спеціальний режим автопанорама, яким оснащений підвіс Osmo, дозволяє знімати кожну деталь на 360°. Все, що потрібно для створення прекрасного панорамного знімка – це підняти Osmo над головою і натиснути кнопку спуску затвора. В автоматичному режимі камера опише коло по лінії горизонту і створить прекрасний знімок. Завдяки цьому тепер кожна мандрівка буде відображена до дрібниць.

Відсутність необхідності штатива.  Для сповільненої зйомки Timelapse з Osmo не потрібно використовувати не завжди зручні штативи. Все, що потрібно для ідеальних і непорушних кадрів, знаходиться в зручному підвісі. Стабілізатор забезпечить статичність камери, навіть якщо оператор рухається. Під час пересування плавність відео буде не менш високою, що виводить якість і зручність зйомки на принципово новий рівень.

Зйомка з витримкою. Система стабілізації, якою оснащений підвіс Osmo, здатна успішно утримувати камеру в статичному положенні і дозволяє робити знімки з витримкою до 2 секунд. Завдяки даному пристрою, тепер можна створювати магічні кадри, краса яких обмежена лише уявою оператора.

Все, що потрібно в одній долоні.  Osmo оснащений зручною ергономічною рукояткою, яка приємна на дотик. На ній розміщені основні кнопки управління функціями та налаштуваннями стабілізатора або камери. Зручний тримач для смартфона на рукоятці дозволить більш точно налаштувати режим зйомки або додаткові налаштування камери за допомогою мобільного пристрою.

Покращена стабілізація.  Для створення ідеальних кадрів, Osmo отримав модернізовану систему стабілізації від DJI. Трьохосьовий електронний стабілізатор, який працює в парі з камерою, згладжує практично будь-які вібрації відразу за трьома напрямками. Навіть в разі незначних рухів рукою, в якій знаходиться Osmo, камера залишиться в незмінному положенні. DJI вперше застосувала подібну технологію в такому порівняно невеликому пристрої.

Прекрасне зображення.  Стабілізатор Osmo працює в парі з камерою Zenmuse X3. Пристрій здатний знімати відео з роздільною здатністю 4К з частотою 24, 25 або 40 кадрів/с. 12-мегапіксельна камера дозволяє знімати ідеальні фото в форматі Adobe DNG RAW. До того ж, стабілізатор сумісний з камерами лінійки Zenmuse X5, що дозволяє розкрити творчий потенціал за допомогою матриці розміром 4/3.

Спрощене у правління зйомкою.  Підключивши свій смартфон до стабілізатора Osmo через Wi-Fi, з'являється можливість управляти процесом зйомки через додаток DJI GO в дистанційному режимі. Мобільний пристрій можна встановлювати в тримач на стабілізаторі, або ж тримати в руках на відстані від нього. У додатку доступні всі необхідні налаштування камери для зйомки ідеальних кадрів.

Покращена якість звуку.  Osmo здатний записувати не тільки відео, але і супроводжуючу звукову доріжку. Крім того, в комплекті також знаходиться зручний і функціональний зовнішній мікрофон DJI FM-15 FlexiMic. Додаткові налаштування мікрофона дозволять знімати прекрасне відео не тільки з якісним зображенням, а й звуком.

Інтелектуальна система.  у разі використання стабілізатора Osmo протягом певного часу, він автоматично переходить в режим очікування. Це дозволяє зберегти заряд акумулятора і продовжити його термін служби. До того ж, подібні заходи дозволяють зберегти складні електронні пристрої в безпеці. Коли прийшов час зйомки, Osmo швидко виходить з режиму очікування і готовий до використання.

Спортивний набір для DJI Osmo, CP.ZM.154321, Аксесуари DJI Osmo

Сторонникам техники посвящается! Интернет-магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY предосталяет большой перечень стедикамы для экшн для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем hasselblad x1d только высокого уровня качества от известных фирм DJI. Заказывайте Спортивний набір для DJI Osmo в Каменец-Подольский в другие украинские города. за короткие сроки. Наш товар квадрокоптер mavic air принесет Вам неисчислимое количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Сумісність Osmo
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.