0
0
0

Стабілізатор DJI Ronin 2 Basic Combo

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.00000074.01
  • Наявність:
Основні характеристики
Всі характеристики
Розмiри: Без рукоятки: 350 x 416 x 530 мм З рукояткою: 630 x 416 x 720 мм

 

imgonline-com-ua-Resize-uPxU554RwodaDIpk.jpg

 

Вдосконалені двигуни 

Силові установки Ronin 2 Basic Combo в вісім разів потужніші попередніх моделей стабілізаторів. Крім того, в розробці велику увагу приділяли поєднанню високої потужності і точності. В результаті, двигуни Ronin 2 Basic Combo дозволяють йому працювати на постійній швидкості більше 120 км/год з камерою вагою близько 13,6 кг. П ри цьому, похибка в точності роботи становить всього 0,02°.

 

 

imgonline-com-ua-Resize-qIBMNvuYVUErBZ.jpg

 Розширений спектр аксесуарів

Модернізована конструкція Ronin 2 Basic Combo дозволяє використовувати досить широкий вибір додаткових аксесуарів. Це можуть бути світлофільтри, компендіуми чи пульт дистанційного фокусування DJI Focus. Завдяки цим можливостям тепер оператор отримує набагато більше простору для розкриття творчого потенціалу, що безпосередньо підвищує якість кінцевого продукту.

 

 

 

Вдосконалена конструкція  

Вдосконалена рама Ronin 2 Basic Combo оснащена спеціальною стійкою, яку можна приєднати, в разі необхідності. Таким чином, апарат можна з легкістю встановити на кран, жилет оператора, літальний апарат, стедікам або навіть трос. Ronin 2 Basic Combo дозволить створити унікальні кадри без використання великої кількості обладнання.

 

 

imgonline-com-ua-Resize-o8N1D1k0fqB0j.jpg

Вбудований дисплей

Робота з Ronin 2 Basic Combo вийшла на принципово новий рівень завдяки вбудованому дисплею. З його допомогою можна легко отримати доступ до налаштувань стабілізатора. До того ж, всі функціональні кнопки розташовані дуже зручно, завдяки чому оператору стало набагато простіше зупинити двигун або керувати іншими налаштуваннями.

 

 

 

Оновлений мобільний додаток

Зручний і простий в управлінні мобільний додаток Gimbal Assistant отримав чимало нововведень. Зокрема, комплект функцій в модернізованої версії поповнився Track, CamAnchor, Timelapse і Panorama. Ronin 2 Basic Combo став ще розумнішим і всього за допомогою одного пристрою тепер можна виконувати роботу, для якої раніше потрібна була кваліфікована команда.

 

 imgonline-com- ua-Resize-4hMzi1d6xx4fa3LE.jpg

Продумана електроніка  

Абсолютно всі системи живлення вбудовані всередину корпусу Ronin 2 Basic Combo. Оператору не треба носити за собою купу кабелів або додаткового обладнання. Наявність двох акумуляторів і здатність працювати на одному дозволяє змінювати елемент живлення не вимикаючи стабілізатор. До того ж, крім самого Ronin 2 Basic Combo, акумулятори можуть живити камери, монітори і різні аксесуари, для чого на корпусі стабілізатора передбачені відповідні роз'єми.

 

 

Підвищена надійність

Ronin 2 Basic Combo отримав суттєві оновлення захисту силових установок від бризків води, а важливі прилади дублюються, що дозволяє виконувати роботу навіть в найскладніших умовах. Легкий і міцний корпус з вуглепластика витримає будь-які знімальні навантаження. Акумулятори Ronin 2 Basic Combo оснащені системою обігріву, яка дозволяє стабілізатору безвідмовно працювати в умовах екстремальних температур.

Характеристики
Загальнi
Розмiри Без рукоятки: 350 x 416 x 530 мм З рукояткою: 630 x 416 x 720 мм
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.