? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам DJI Ronin-M

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000173.03
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 37 070 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

imgonline-com-ua-Resize-nFWav8YCXkMQvZ.jpg

Оновлена рама

Ronin-M здатний витримати більш високі знімальні навантаження завдяки новій рамі з магнієвого складу. Даний матеріал відрізняється порівняно невеликою вагою і високою міцністю. В результаті, управляти знімальним процесом стало набагато простіше, а якість кінцевого продукту істотно підвищується.

Технологія SmoothTrack

Всього один оператор зі стабілізатором Ronin-M зможе досягти витонченої плавності кадрів. Завдяки тих нології SmoothTrack, незалежно від рухів оператора, камера буде нерухомо спрямована в потрібному напрямку. Існує додаткова функція ходу по одній осі, в якій блокуються інші осі, і камера рухається тільки по одній лінії. в залежності від конкретних умов, налаштування SmoothTrack можна міняти.

Вдосконалений акумулятор 

Інтелектуальний акумулятор Ronin-M оснащений захистом від повної розрядки і перезарядки. До того ж, батарея має систему рівномірного розподілу енергії між осередками. На самому корпусі акумулятора розміщені світлодіодні індикатори, що свідчать про рівень заряду. Цю ж інформацію можна переглянути в мобільному додатку Assistant. Кількох інтелектуальних батарей вистачить на цілий день інтенсивної роботи Ronin-M.

imgonline-com-ua-Resize-MeAuiamLAt0C.jpg

Безшумність роботи 

Стабілізатор Ronin-M оснащений режимом зниження шуму моторів. У разі активізації функції, система знижує обертання двигунів, що істотно знижує шум роботи стабілізатора. Як показали випробування, навіть чутливі мікрофон и не здатні вловити звук роботи двигунів Ronin -M в тихому режимі.

Цілісний кронштейн

Поліпшення конструкції Ronin-M безпосередньо стосується цільнолитого кронштейна з магнієвого сплаву. Таким рішенням вдалося уникнути всіх недоліків конструкції з окремих елементів. Посилений П-подібний кронштейн Ronin-M гарантує підвищену безпеку і надійність.

imgonline-com-ua-Resize-2YkYfQiWmAJ.jpg

3 сценарія роботи

Наявність додаткових положень роботи дозволить всього одному оператору зробити ідеальні кадри в будь-яких умовах. Перевернутий режим дозволяє розгорнути стабілізатор на 180 градусів і знімати над натовпом людей або з люка автомобіля під час руху. Підвісний режим дозволяє тримати камеру максимально низько над землею. Режим також передбачає кріплення стабілізатора на операторський кран. в портативному режимі стабілізатор складається і стає максимально компактним для перенесення в умовах обмеженого простору.

Швидка збірка 

З Ronin-M можна назавжди забути про важке і незручне обладнання, а ще більше – про його тривалу підготовку до знімального процесу. Збірка Ronin-M займе не більше 5 хв. Досить просто приєднати камеру, врівноважити конструкцію і натиснути кнопку ATS (автостабілізація) в мобільному додатку. Пристрій автоматично налаштується під обрану камеру і об'єктив.

Поліпшені двигуни 

Ronin-M оснащений потужними безколекторними двигунами, які гарантують високу результативність робочого процесу. Завдяки векторній системі, під управлінням якої знаходяться силові установки, вібрацій практично немає, при тому, що крутний момент і точність роботи підвищені. Максимальна точність стабілізації за трьома напрямками гарантується цифровими енкодерами, вбудованими в кожну вісь. До того ж, Ronin-M володіє розширеним діапазоном кутів обертання. Тепер камеру можна нахиляти на 105 вгору і 165 градусів вниз і повертати на ± 110 градусів.

imgonline-com-ua-Resize-sMitczcA21qR.jpg

Мобільний додаток 

За допомогою спеціального мобільного додатку DJI Assistant можна автоматично виконувати калібрування системи стабілізації. Додаток здатний працювати на платформі iOS або Android. Крім того, додатково передбачена версія для Windows і Mac. За допомогою останнього додатки можна отримати доступ не тільки до функцій і калібрування Ronin-M, але і до оновлень прошивки.

imgonline-com-ua-Resize-wvhyBlgVtktfP9Qx.jpg

Пульт управління

За допомогою додаткового пульта управління, другий оператор може переміщати камеру незалежно від положення або переміщення самого стабілізатора. До того ж, оператор пульта також може керувати налаштуваннями функції SmoothTrack і перемикатися між режимами роботи стабілізатора.

 Розподільний блок 

Ronin-M оснащений спеціальним блоком, який має один порт USB на 500 мАг, два регульованих входа P-tap на 12 В кожен і порт DJI Lightbridge. Завдяки цьому до стабілізатора можна підключати додаткове обладнання для дистанційного фокусування, передачі відеосигналу і іншого.

Підтримка DJI Ronin Thumb Controller

Досягти максимальної точності управління камерою можна з допомогою зручного контролера DJI Ronin Thumb Controller. Пристрій дозволяє зберігати налаштування положення камери, що істотно полегшує і прискорює роботу.

imgonline-com-ua-Resize-mN62RG0abZ9.jpg

Стедікам DJI Ronin-M, CP.ZM.000173.03, EOL

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин FLY TECHNOLOGY продает широкий спектр стабилизатор для камеры для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из вида «» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем mavic mini combo только высочайшего качества от мировых брендов SanDisk. Приобретайте Стедікам DJI Ronin-M в Мелитополь и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция камера для блогеров принесет Вам неисчислимое количество необыкновенным впечатлениям.
FAQ

Які відмінності між Ronin-M і оригінальною версією стабілізатора?

Ronin-M більш компактний, легкий і функціональний стабілізуючий пристрій. Це прекрасний вибір як для початківців, так і вже професійних кінематографістів.

Що таке режим SmoothTrack?

Режим SmoothTrack дозволяє одному оператору стабілізатора управляти нахилами всіх шарнірів, а також плавністю і конфігурацією кута нахилу камери. Це спрощує створення практично будь-яких кадрів завдяки всього одному оператору.

Яку вагу має Ronin-M?

Він важить 2,3 кг.

Яку вагу може витримати Ronin-M?

Максимальна вантажопідйомність Ronin-M складає 3,6 кг.

Які камери підтримує Ronin- M?

Ronin-M підтримує камери, вага яких не перевищує 3,6 кг. Це включає в себе: Sony A7S, Canon 5D, Nikon D800, Panasonic GH4 і інші.

Що таке контрольований діапазон Ronin-M?

Ronin-M пропонує розширений діапазон управління як на осі нахилу (105⁰ вгору, 165⁰ вниз), так і на осі (± 110⁰).

Як зняти бічні рукоятки Ronin-M і в яких випадках це може бути потрібно?

Ліва та права рукоятки легко і швидко знімаються. Це потрібно при зйомці в умовах обмеженого простору або транспортування Ronin-M.

Чи є у Ronin-M футляр для транспортування?

Так, Ronin-M має спеціальний футляр, який продається окремо.

Чи йде в комплекті з Ronin-M підставка?

Так, він укомплектований спеціальною підставкою для встановлення стабілізатора. При використанні пристрою рекомендується перевіряти рівність поверхні, щоб стабілізатор не перекинувся.

Скільки часу Ronin-M може працювати на одній повністю зарядженій батареї?

З батареєю 4S на 3400mAh, Ronin-M може працювати до 6 годин, в залежності від камери і об'єктиву. З батареєю на 1580mAh час роботи складає 3 години.

Чи можна на Ronin-M використовувати оригінальну батарею з Ronin і навпаки?

Батарею Ronin можна використовувати з Ronin-M, але батарею з Ronin-M використовувати з Ronin не можна.

Чи є акумулятор Ronin-M таким же, як в дронів Phantom 2/3?

Ні, конструкції відрізняються.

Чи можна використовувати зарядний пристрій від Phantom 2/3 для зарядки батареї Ronin-M?

Ні, рекомендується використовувати оригінальний зарядний пристрій Ronin-M.

Який діапазон роботи пульта управління Ronin-M?

Діапазон становить 100-200 метрів при використанні комплектного пульта управління Ronin-M.

Для чого потрібний мобільний додаток Ronin-M?

Додаток DJI Assistant дозволяє швидко конфігурувати всі системні параметри за допомогою Bluetooth.

Чи сумісний пульт управління Phantom з Ronin-M?

Ні.

Чи водонепроникний Ronin-M?

Системна батарея і електронне обладнання Ronin-M не є водонепроникними.

Чи можна встановлювати Ronin-M на літаючу платформу?

Ronin-M розроблений для ручної стабілізації, але оснащений спеціальним кріпленням для приєднання до сумісної літаючої платформі. Зверніть увагу, що Ronin-M не обладнано додатковими амортизаторами, що може вплинути на стабілізацію в процесі польоту.

Чи може недостатня потужність двигунів викликати вібрацію Ronin-M?

Ні. Вібрація може виникнути внаслідок неправильного складання стабілізатора. Переконайтеся, що всі вузли закріплені правильно і підвіс збалансований. При відтворенні вібрації, відрегулюйте жорсткість кожної осі.

Що робити, коли температура одного з двигунів Ronin-M дуже висока?

Переконайтеся, що прошивка стабілізатора має останню версію, підключивши його до комп'ютера. Крім того, попередньо перевірте, що підвіс збалансований правильно, оскільки неправильний баланс може привести до зростання температури двигуна.

Чому під час калібрування Auto Tune Stability виникають шуми?

У процесі калібрування це нормально, пристрій автоматично обробляє всі системи.

Коли потрібно використовувати функцію автоналаштування калібрування Ronin-M?

Кожен раз, коли виконується зміна камери чи додавання нових аксесуарів, які можуть змінювати вагу. Спочатку потрібно вручну збалансувати пристрій, після чого використовувати функцію Auto Tune Stability.

Як підключити Ronin-M до мобільного додатку DJI Assistant?

Для цього потрібно включити Bluetooth на своєму мобільному пристрої. Ronin-M буде відображатися в списку для підключення в мобільному додатку.

Що значить пароль за замовчуванням для Ronin-M в додатку DJI Assistant?

Для Ronin-M за замовчуванням заданий пароль. Якщо ви забули свій пароль, просто підключіть Ronin-M до комп'ютера і скиньте налаштування пароля, після чого можна буде приєднатися через мобільний пристрій.

Як оновлюється прошивка Ronin-M?

Для завантаження оновлень використовуйте стандартний USB-кабель, підключаючи стабілізатор до комп'ютера.

Який ресурс батареї Ronin-M?

Заряджати і розряджати батарею Ronin-M можна близько 400 раз

Скільки часу потрібно для повної зарядки акумулятора Ronin-M?

Стара версія акумулятора заряджається за 60 хвилин, нова – приблизно за 70 хвилин.

Чи може Ronin-M забезпечити живлення для іншого обладнання або камер?

Так. Для цього на корпусі розташований розподільний блок, який має один порт USB, два регульованих входу P-tap на 12 В кожен і порт DJI Lightbridge. Завдяки цьому до стабілізатора можна підключати додаткове обладнання для дистанційного фокусування, передачі відеосигналу та іншого.

Яка різниця між старою і новою батареєю Ronin-M?

Нова батарея на 1580 mAh важить 196 г і здатна працювати близько 3 годин. Стара батарея на 3400mAh важить 330 г і може працювати близько 6 годин.

Чи можна заряджати нову батарею старим зарядним пристроєм або стару батарею за допомогою нового пристрою?

Ні, використовуйте відповідний зарядний пристрій.

Комплектація

DJI Ronin.

Пульт управління.

Акумулятор.

Зарядний пристрій.

Рукоятка.

Балансувальна стійка.

Швидкознімний майданчик для камери.

Комплект тримачів.

Шнури живлення ANSI, JIS, CE.

Micro USB кабель.

Верхній майданчик для камери.

Гвинти.

Інструкція.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.