Стедікам DJI Ronin-M

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000173.03
  • Наявність: Знятий з виробництва
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

imgonline-com-ua-Resize-nFWav8YCXkMQvZ.jpg

Оновлена рама

Ronin-M здатний витримати більш високі знімальні навантаження завдяки новій рамі з магнієвого складу. Даний матеріал відрізняється порівняно невеликою вагою і високою міцністю. В результаті, управляти знімальним процесом стало набагато простіше, а якість кінцевого продукту істотно підвищується.

Технологія SmoothTrack

Всього один оператор зі стабілізатором Ronin-M зможе досягти витонченої плавності кадрів. Завдяки тих нології SmoothTrack, незалежно від рухів оператора, камера буде нерухомо спрямована в потрібному напрямку. Існує додаткова функція ходу по одній осі, в якій блокуються інші осі, і камера рухається тільки по одній лінії. в залежності від конкретних умов, налаштування SmoothTrack можна міняти.

Вдосконалений акумулятор 

Інтелектуальний акумулятор Ronin-M оснащений захистом від повної розрядки і перезарядки. До того ж, батарея має систему рівномірного розподілу енергії між осередками. На самому корпусі акумулятора розміщені світлодіодні індикатори, що свідчать про рівень заряду. Цю ж інформацію можна переглянути в мобільному додатку Assistant. Кількох інтелектуальних батарей вистачить на цілий день інтенсивної роботи Ronin-M.

imgonline-com-ua-Resize-MeAuiamLAt0C.jpg

Безшумність роботи 

Стабілізатор Ronin-M оснащений режимом зниження шуму моторів. У разі активізації функції, система знижує обертання двигунів, що істотно знижує шум роботи стабілізатора. Як показали випробування, навіть чутливі мікрофон и не здатні вловити звук роботи двигунів Ronin -M в тихому режимі.

Цілісний кронштейн

Поліпшення конструкції Ronin-M безпосередньо стосується цільнолитого кронштейна з магнієвого сплаву. Таким рішенням вдалося уникнути всіх недоліків конструкції з окремих елементів. Посилений П-подібний кронштейн Ronin-M гарантує підвищену безпеку і надійність.

imgonline-com-ua-Resize-2YkYfQiWmAJ.jpg

3 сценарія роботи

Наявність додаткових положень роботи дозволить всього одному оператору зробити ідеальні кадри в будь-яких умовах. Перевернутий режим дозволяє розгорнути стабілізатор на 180 градусів і знімати над натовпом людей або з люка автомобіля під час руху. Підвісний режим дозволяє тримати камеру максимально низько над землею. Режим також передбачає кріплення стабілізатора на операторський кран. в портативному режимі стабілізатор складається і стає максимально компактним для перенесення в умовах обмеженого простору.

Швидка збірка 

З Ronin-M можна назавжди забути про важке і незручне обладнання, а ще більше – про його тривалу підготовку до знімального процесу. Збірка Ronin-M займе не більше 5 хв. Досить просто приєднати камеру, врівноважити конструкцію і натиснути кнопку ATS (автостабілізація) в мобільному додатку. Пристрій автоматично налаштується під обрану камеру і об'єктив.

Поліпшені двигуни 

Ronin-M оснащений потужними безколекторними двигунами, які гарантують високу результативність робочого процесу. Завдяки векторній системі, під управлінням якої знаходяться силові установки, вібрацій практично немає, при тому, що крутний момент і точність роботи підвищені. Максимальна точність стабілізації за трьома напрямками гарантується цифровими енкодерами, вбудованими в кожну вісь. До того ж, Ronin-M володіє розширеним діапазоном кутів обертання. Тепер камеру можна нахиляти на 105 вгору і 165 градусів вниз і повертати на ± 110 градусів.

imgonline-com-ua-Resize-sMitczcA21qR.jpg

Мобільний додаток 

За допомогою спеціального мобільного додатку DJI Assistant можна автоматично виконувати калібрування системи стабілізації. Додаток здатний працювати на платформі iOS або Android. Крім того, додатково передбачена версія для Windows і Mac. За допомогою останнього додатки можна отримати доступ не тільки до функцій і калібрування Ronin-M, але і до оновлень прошивки.

imgonline-com-ua-Resize-wvhyBlgVtktfP9Qx.jpg

Пульт управління

За допомогою додаткового пульта управління, другий оператор може переміщати камеру незалежно від положення або переміщення самого стабілізатора. До того ж, оператор пульта також може керувати налаштуваннями функції SmoothTrack і перемикатися між режимами роботи стабілізатора.

 Розподільний блок 

Ronin-M оснащений спеціальним блоком, який має один порт USB на 500 мАг, два регульованих входа P-tap на 12 В кожен і порт DJI Lightbridge. Завдяки цьому до стабілізатора можна підключати додаткове обладнання для дистанційного фокусування, передачі відеосигналу і іншого.

Підтримка DJI Ronin Thumb Controller

Досягти максимальної точності управління камерою можна з допомогою зручного контролера DJI Ronin Thumb Controller. Пристрій дозволяє зберігати налаштування положення камери, що істотно полегшує і прискорює роботу.

imgonline-com-ua-Resize-mN62RG0abZ9.jpg

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.