Стедікам DJI Ronin-MX

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000380
  • Наявність: Знятий з виробництва
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

imgonline-com-ua-Resize-5BtdHJxKTGCZ.jpg

Потужна система стабілізації

Ronin-MX оснащений модулями інерційної навігаційної системи і потужними двигунами. Таким чином, навіть в умовах підвищених навантажень в процесі зйомки, пристрій гарантує ідеальну рівновагу. Польотний контролер надасть високу збалансованість знімків, в разі встановлення стабілізатора на дрон М600.

Функціональність в русі 

Оснащення Ronin-MX спеціальним контактним кільцем дозволяє стабілізатору крутитися на 360° як на землі, так і в повітрі. Вдосконалена система дозволяє отримати унікальні ракурси, оскільки діапазон нахилу вздовж поперечної осі становить від 90° до 135°. Традиційні три режими роботи стабілізатора (перевернутий, підвісний, портативний) і технологія SmoothTrack також присутні в Ronin-MX.

Технологія бездротової передачі відео

Ronin-MX оснащений технологією Lightbridge 2, яка дозволяє передавати високоякісне HD відео на пульт управління на відстані до 5 км. Дистанційний пульт DJI Focus і модуль Focus Expansion Module розкривають більше можливостей в зміні діафрагми і фокусу. Це істотно полегшує роботу оператора і підвищує якість кадрів.

imgonline-com-ua-Resize-7rSkwFqTdu97.jpg

Універсальний мобільний додаток

Спеціально розроблене програмне забезпечення DJI Assistant дозволяє керувати налаштуваннями стабілізатора. Мобільний додаток доступний для платформ iOS і Android. До того ж, за допомогою системи передачі відео Lightbridge 2, оператор може керувати польотом дрона М600 через додаток DJI GO. Це дозволяє керувати рухами стабілізатора, переглядати HD відео з камери і отримати доступ до інтелектуальних режимів польоту.

imgonline-com-ua-Resize-KBfiQ4dv0uNFP.jpg

Посилений корпус

Ronin-MX здатний витримати більш високі знімальні навантаження завдяки корпусу з магнієвого складу. Даний матеріал відрізняється порівняно невеликою вагою і високою міцністю. В результаті, вага Ronin-MX становить всього 2,77 кг. Навіть в парі з важкими камерами стабілізатор не вплине на управління дроном М600 або автомобілем.

 

Потужні двигуни

Розробники оснастили Ronin-MX модернізованими силовими установками і електронними регуляторами ходу (ESC). В результаті, потужність двигунів стабілізатора на 50% вище, ніж в Ronin-M. Навіть при сильних поривах вітру або різких маневрах платформ, на яких закріплений стабілізатор, плавність кадру буде непорушною.

imgonline-com-ua-Resize-zFpkwXKzO6D.jpg

Інтелектуальні акумулятори

Всього кількох акумуляторів може вистачити на цілий день роботи Ronin-MX. Компактні і полегшені енергоносії здатні працювати без перезарядки близько 3 годин. До того ж, батареї оснащені системою захисту від повної розрядки і перезарядки. Дізнатися рівень заряду можна за допомогою світлодіодних індикаторів на корпусі батареї і через мобільний додаток.

Зовнішній акумулятор для пристроїв

Для деяких камер потрібне зовнішнє джерело живлення, яке може бути встановлене на Ronin-MX. Стабілізатор оснащений спеціальним місцем для встановлення додаткового бездротового акумулятора DJI Intelligent Battery. З допомогою двох роз'ємів P-tap на 12 В кожен, можна підключити джерела живлення для додаткових пристроїв.

imgonline-com-ua-Resize-82hT6X7ulFydXY.jpg

Технологія SmoothTrack

Всього один оператор зі стабілізатором Ronin-M зможе досягти витонченої плавності кадрів. Завдяки технології SmoothTrack, незалежно від рухів оператора, камера буде нерухомо спрямована в потрібному напрямку. Існує додаткова функція ходу по одній осі, в якій блокуються інші осі, і камера рухається тільки по одній лінії. В залежності від конкретних умов, налаштування SmoothTrack можна міняти.

 Полегшене управління

Бездротовий мініпульт Wireless Thumb Controller істотно спрощує управління стабілізатором Ronin-MX. Прості налаштування і використання дозволять всього одному оператору вихоплювати ідеальні кадри, для чого раніше потрібно було кілька професіоналів. 

imgonline-com-ua-Resize-B9j2bWFoTwnvftd.jpg

Система дистанційного керування фокусом

Дистанційний пульт DJI Focus гарантує фокусування, яке практично не поступається по точності ручному. Рівень похибки складає всього ±0,02°. Безколекторні електродвигуни гарантують об'єкт у фокусі, незалежно від швидкості його переміщення. До того ж, модуль Focus Expansion Module дозволяє змінювати діафрагму і фокус на відстані до 5 км.

Пульт для другого оператора 

За допомогою додаткового пульта управління на 2,4 ГГц, другий оператор може переміщати камеру незалежно від положення або переміщення самого з табілізатора. Завдяки Lightbridge 2 Remote Controller, оператор має можливість змінювати фокус і діафрагму на відстані до 5 км.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.