? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам DJI Ronin-MX

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.ZM.000380
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 55 970 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

imgonline-com-ua-Resize-5BtdHJxKTGCZ.jpg

Потужна система стабілізації

Ronin-MX оснащений модулями інерційної навігаційної системи і потужними двигунами. Таким чином, навіть в умовах підвищених навантажень в процесі зйомки, пристрій гарантує ідеальну рівновагу. Польотний контролер надасть високу збалансованість знімків, в разі встановлення стабілізатора на дрон М600.

Функціональність в русі 

Оснащення Ronin-MX спеціальним контактним кільцем дозволяє стабілізатору крутитися на 360° як на землі, так і в повітрі. Вдосконалена система дозволяє отримати унікальні ракурси, оскільки діапазон нахилу вздовж поперечної осі становить від 90° до 135°. Традиційні три режими роботи стабілізатора (перевернутий, підвісний, портативний) і технологія SmoothTrack також присутні в Ronin-MX.

Технологія бездротової передачі відео

Ronin-MX оснащений технологією Lightbridge 2, яка дозволяє передавати високоякісне HD відео на пульт управління на відстані до 5 км. Дистанційний пульт DJI Focus і модуль Focus Expansion Module розкривають більше можливостей в зміні діафрагми і фокусу. Це істотно полегшує роботу оператора і підвищує якість кадрів.

imgonline-com-ua-Resize-7rSkwFqTdu97.jpg

Універсальний мобільний додаток

Спеціально розроблене програмне забезпечення DJI Assistant дозволяє керувати налаштуваннями стабілізатора. Мобільний додаток доступний для платформ iOS і Android. До того ж, за допомогою системи передачі відео Lightbridge 2, оператор може керувати польотом дрона М600 через додаток DJI GO. Це дозволяє керувати рухами стабілізатора, переглядати HD відео з камери і отримати доступ до інтелектуальних режимів польоту.

imgonline-com-ua-Resize-KBfiQ4dv0uNFP.jpg

Посилений корпус

Ronin-MX здатний витримати більш високі знімальні навантаження завдяки корпусу з магнієвого складу. Даний матеріал відрізняється порівняно невеликою вагою і високою міцністю. В результаті, вага Ronin-MX становить всього 2,77 кг. Навіть в парі з важкими камерами стабілізатор не вплине на управління дроном М600 або автомобілем.

 

Потужні двигуни

Розробники оснастили Ronin-MX модернізованими силовими установками і електронними регуляторами ходу (ESC). В результаті, потужність двигунів стабілізатора на 50% вище, ніж в Ronin-M. Навіть при сильних поривах вітру або різких маневрах платформ, на яких закріплений стабілізатор, плавність кадру буде непорушною.

imgonline-com-ua-Resize-zFpkwXKzO6D.jpg

Інтелектуальні акумулятори

Всього кількох акумуляторів може вистачити на цілий день роботи Ronin-MX. Компактні і полегшені енергоносії здатні працювати без перезарядки близько 3 годин. До того ж, батареї оснащені системою захисту від повної розрядки і перезарядки. Дізнатися рівень заряду можна за допомогою світлодіодних індикаторів на корпусі батареї і через мобільний додаток.

Зовнішній акумулятор для пристроїв

Для деяких камер потрібне зовнішнє джерело живлення, яке може бути встановлене на Ronin-MX. Стабілізатор оснащений спеціальним місцем для встановлення додаткового бездротового акумулятора DJI Intelligent Battery. З допомогою двох роз'ємів P-tap на 12 В кожен, можна підключити джерела живлення для додаткових пристроїв.

imgonline-com-ua-Resize-82hT6X7ulFydXY.jpg

Технологія SmoothTrack

Всього один оператор зі стабілізатором Ronin-M зможе досягти витонченої плавності кадрів. Завдяки технології SmoothTrack, незалежно від рухів оператора, камера буде нерухомо спрямована в потрібному напрямку. Існує додаткова функція ходу по одній осі, в якій блокуються інші осі, і камера рухається тільки по одній лінії. В залежності від конкретних умов, налаштування SmoothTrack можна міняти.

 Полегшене управління

Бездротовий мініпульт Wireless Thumb Controller істотно спрощує управління стабілізатором Ronin-MX. Прості налаштування і використання дозволять всього одному оператору вихоплювати ідеальні кадри, для чого раніше потрібно було кілька професіоналів. 

imgonline-com-ua-Resize-B9j2bWFoTwnvftd.jpg

Система дистанційного керування фокусом

Дистанційний пульт DJI Focus гарантує фокусування, яке практично не поступається по точності ручному. Рівень похибки складає всього ±0,02°. Безколекторні електродвигуни гарантують об'єкт у фокусі, незалежно від швидкості його переміщення. До того ж, модуль Focus Expansion Module дозволяє змінювати діафрагму і фокус на відстані до 5 км.

Пульт для другого оператора 

За допомогою додаткового пульта управління на 2,4 ГГц, другий оператор може переміщати камеру незалежно від положення або переміщення самого з табілізатора. Завдяки Lightbridge 2 Remote Controller, оператор має можливість змінювати фокус і діафрагму на відстані до 5 км.

Стедікам DJI Ronin-MX, CP.ZM.000380, EOL

Сторонникам техники посвящается! Онлайн-каталог FLY TECHNOLOGY представляет широкий спектр dji osmos pocket для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «» нацелена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем аксессуары для gopro только отличного качества от надежных брендов Hasselblad. Заказывайте Стедікам DJI Ronin-MX в Мариуполь и по всей Украине. за короткие сроки. Наш товар аксессуары к камере gopro дарит Вам неисчислимое количество ярких эмоций.
FAQ

Яка основна різниця між Ronin, Ronin-M і Ronin-MX?

Ronin-MX був розроблений спеціально для використання як на землі, так і в небі. У свою чергу, Ronin і Ronin-M розроблені для використання на землі. Крім того, Ronin-MX включає в себе всі функції Ronin-M і Ronin, а також деякі додаткові.

Що таке М600 і чи можна використовувати Ronin-MX на інших польотних платформах?

Matrice 600 (M600) – польотна платформа, яка працює з системами A3 Flight Controller і Lightbridge 2. Вона призначена спеціально для встановлення стабілізатора Ronin-MX, а також сумісна з усіма підвісами і камерами Zenmuse від DJI. Встановлювати Ronin-MX на інші польотні платформи не рекомендується.

У чому перевага оновленого кільця обертання Ronin-MX?

У разі монтажу стабілізатора на польотну платформу, з'являється потреба в більш точному балансуванні. Кільце Ronin-MX розроблено для надійної фіксації і стабілізації в повітрі.

Чи стабілізація Ronin-MX краща, ніж в разі Ronin або Ronin-M?

Так, Ronin- MX здатний забезпечити більшу стабільність зйомки. Крім того, двигуни Ronin-MX набагато могутніше, ніж у попередніх моделей.

Який діапазон роботи пульта управління Ronin-MX?

Діапазон становить 100-200 метрів, при використанні комплектного пульта управління.

Яку вагу може піднімати Ronin-MX?

Максимальна вага, яку може піднімати Ronin-MX, становить 4,5 кг.

Скільки важить Ronin-MX?

Вага стабілізатора складає 2,77 кг, включаючи акумулятор і рукоятки.

У разі встановлення Ronin-MX на польотну платформу М600, яка максимальна вага камери і об'єктива?

Максимальна вага, яку може переносити М600, становить 6,0 кг. З огляду на вагу Ronin-MX, максимальний вантаж, який може піднімати М600, становить 3,23 кг.

Чи можна використовувати акумулятори з Ronin і Ronin-M для Ronin-MX?

Так, акумулятор, який йде в комплекті з Ronin-MX, сумісний з Ronin-M. Також для Ronin-MX можна використовувати акумулятор від Ronin і Ronin-M.

Для чого акумулятор Ronin-MX висунутий вперед?

Це було зроблено для поліпшення балансування Ronin-MX в разі приєднання до польотної платформи.

Як довго може працювати повністю заряджений акумулятор Ronin-MX?

Акумулятор Ronin-MX може працювати близько 3 годин.

Чи йде додатковий акумулятор на задню пластину в комплекті?

Додатковий акумулятор в комплект не входить.

Як довго додаткова батарея може живити камеру?

Це залежить від камери. Наприклад, для камери RED Raven акумулятор може працювати близько 60 хвилин.

Скільки часу потрібно для повної зарядки акумулятора Ronin-MX?

Близько 70 хвилин.

Які камери сумісні з Ronin-MX?

Ronin-MX підтримує широкий спектр камер, вага яких не перевищує 4,5 кг. Це можуть бути: ARRI ALEXA Mini, Canon 5D MK III, Panasonic GH3, Black Magic Cinema Camera, Canon 6D, Panasonic GH4, Canon 7D, RED EPIC, Canon 1Dc, Canon C100, Sony Alpha 7 Series, Canon 5D MK II, Nikon D800 і інші.

Чи потрібні додаткові аксесуари для монтажу камери на Ronin-MX?

Це залежить від ваги камери.

Який діапазон управління фокусом камери на Ronin-MX?

При використанні Lightbridge 2 і DJI Focus з Focus Expansion діафрагма і фокус можуть управлятися на відстані до 5 км. У разі безпосереднього підключення до DJI Focus діапазон становить близько 100 м.

При використанні М600, чи можна керувати налаштуваннями SmoothTrack і іншими функціями Ronin-MX в DJI GO?

Так, повне управління функціями стабілізатора є в мобільному додатку DJI GO.

Комплектація

Ronin-MX.

Пульт управління.

Акумулятор.

Зарядний пристрій.

Рукоятка.

Балансувальна стійка.

Швидкознімний майданчик для камери.

Комплект тримачів.

Шнури живлення ANSI, JIS, CE.

Micro USB кабель.

Кабель 7-Pin.

Тримачі.

Верхній майданчик для камери.

Пристрій придушення вібрації.

Кабель живлення.

Гвинти.

Інструкція.

Кабель CAN.  

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.