? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам DJI Ronin-S Essentials Kit

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RN.00000033.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 16 420 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас
Додаткові опції
Страхування i

Інновації в стильному корпусі

Стабілізатор Ronin-S розроблений спеціально для дзеркальних і бездзеркальних камер. Розробники пристрою гармонійно поєднали в одному корпусі широкий спектр функцій, точне управління камерою і фокусуванням, а також стильний дизайн. Завдяки такому рішенню стабілізатор можна утримувати однією рукою. Це дарує оператору надзвичайну легкість у проведенні знімального процесу і високу стабілізацію зображення.

Screenshot_2.jpg

Продумана конструкція

 Розробники Ronin-S створили корпус таким чином, що камера на ньому встановлюється безпосередньо над віссю крену. Таке рішення дозволило досягти розміщення дисплея камери безпосередньо на рівні очей оператора. До того ж, продуманий дизайн корпусу стабілізатора мінімізує практично будь-яку тряску в разі зміни положення пристрою в процесі зйомки.

Функція SmoothTrack

Завдяки оснащенню стабілізатора функцією SmoothTrack, оператор може легко і просто переходити від динамічної зйомки до статичної і навпаки. Можливість зберігати власні налаштування в спеціальних групах параметрів істотно полегшує завдання оператору і оптимізує готовність до знімального процесу. Досить натиснути всього одну кнопку, щоб перемикатися між параметрами роботи. До того ж, Ronin-S відрізняється спеціальним спортивним режимом роботи. Це істотно підвищує швидкість задіяння SmoothTrack. В процесі зйомки така можливість обов'язково стане в нагоді.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Зручність і універсальність

 У процесі зйомки рукоятку Ronin-S можна легко зняти і встановити стабілізатор на знімальну вагонетку. Це дозволяє отримати прекрасні панорамні кадри або проводити зйомку з низького ракурсу. На пластину аксесуарів Ronin-S можна встановлювати додатковий пульт управління фокусом. Для оператора це істотно спрощує процес роботи, оскільки важливі вузли завжди знаходяться під рукою і не заважають. У разі необхідності, Ronin-S можна встановити на раму для двох рук.

Розширення можливостей  

Так як в процесі зйомки часто потрібний широкий спектр обладнання, розробники Ronin-S оснастили його спеціальними кріпленнями для різних аксесуарів. Наприклад, на стабілізатор можна встановлювати спалах, беспровідний відеопередавач або мікрофон. Стабілізатор також сумісний з приладами дистанційного керування від DJI. Наприклад, DJI Master Force дозволяє оператору керувати рухами стабілізатора на відстані за допомогою DJI Master Wheels.

maxresdefault.jpg

Стедікам DJI Ronin-S Essentials Kit, CP.RN.00000033.01, Стедіками для камер

Неравнодушным техники посвящается! Магазин техники “Fly Technology” предлагает обширная коллекция квадрокоптер с профессиональной камерой для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из линейки «» направлена на ормирование новых идей. Мы предлагаем feiyutech g6 plus только высочайшего качества от лучших производителей PGYTECH. Покупайте Стедікам DJI Ronin-S Essentials Kit в Тернополь и иные города. за короткие сроки. Наш товар экстремальная камера дарит Вам большое количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Інтерфейси Bluetooth 4.0, USB-C
Вбудовані функції Режими роботи: Підвісний; Перевернутий; Портативний
Діапазон робочих температур -20℃ - 45℃
Максимальна вага камери 3.6 кг
Управління
Акумулятор
Ємність батареї 2400 мАг
Габарити
Розмiри 202×185×486 мм
Вiдео
FAQ

Яке корисне навантаження Ronin-S?

Випробуване корисне навантаження 3,6 кг, зберігаючи при цьому оптимальну швидкість роботи пристрою.

Яка робоча температура карданної системи?

Від -20° C до 45° C.

Чи підходить Ronin-S Camera Mounting Plate до будь-якої системи швидкої установки?

Монтажна панель Ronin-S сумісна з типом Manfrotto 501PL. Ви можете просто зняти пластину з Ronin-S, а потім вставити її на сумісний штатив.

Як оновити прошивку Ronin-S?

Щоб оновити прошивку, увімкніть Ronin-S і підключіть його до комп'ютера. Потім використовуйте DJI Pro Assistant для поновлення Ronin.

Чи йде Ronin-S з триподом?

Так. Ви можете згорнути його для кращої ручної роботи.

Чи поставляється Ronin-S з футляром для перенесення?

Так.

Чи можу я керувати камерами Red або Arri на Ronin-S?

Ronin-S не підтримує управління цими камерами.

Що таке довга фокусна відстань, підтримувана Ronin-S?

Згідно з тестами, Ronin-S може захоплювати стабілізовані кадри з об'єктивом 5D Mk IV + EF 85mm f / 1.4L IS USM в портативних сценаріях.

Які інтерфейси додаткової потужності підтримуються Ronin-S?

8-контактні роз'єми на обох сторонах панелі управління можуть забезпечувати живлення і використовуватися для підключення до Focus Wheel Ronin-S. Подвійний 4-контактний роз'єм шини CAN Bus під кареткою камери може забезпечити до 24 Вт потужності для ряду приладдя DJI.

Інтерфейс RSS може бути підключений до сумісних камер через спеціальні кабелі для доступу до функцій, включаючи запис / зупинку відеозапису і налаштування параметрів камери.

Яку батарею використовує Ronin-S?

Ronin-S використовує інтелектуальну батарею RB1-2400 мАг-14,4.

Який час автономної роботи Ronin-S?

Повністю заряджений акумулятор може безперервно приводити в дію Ronin-S протягом 12 годин, якщо карданний вал збалансований.

Скільки часу потрібно для повної зарядки акумулятора?

Потрібно приблизно дві години для повної зарядки акумулятора при використанні адаптера живлення USB 24 Вт .

Як заряджати акумулятор?

Підключіть рукоятку до кардану Ronin-S і зарядіть вбудовану батарею через інтерфейс USB-C. Додатковий адаптер батареї також доступний для підключення/відключення акумулятора без безпосереднього підключення до кардану.

Що таке автоналаштування?

Автоналаштування Ronin-S може автоматично відкалібрувати жорсткість двигуна на основі встановленого корисного навантаження. Доступ до Auto Tune можна отримати через шлях "Конфігурація - Параметри двигуна". Перед виконанням автоматичної настройки необхідна механічне регулювання балансу. Три попередньо налаштованих рівня агресивності Auto Tune можуть допомогти вам змінити вихідне значення жорсткості. Коли Ronin-S монтується на транспортний або використовується для швидко рухомих сцен, High preset може забезпечити оптимальну продуктивність карданного валу.

Що таке SmoothTrack?

SmoothTrack дозволяє Ronin-S розумно реагувати і стежити за рухом без потреби в другому операторі. Ви можете вибірково включити SmoothTrack на осях Pan, Tilt і Roll на Ronin-S. Додаткові інструкції з використання SmoothTrack.

Як працюють налаштування жорсткості двигуна?

Значення жорсткості двигуна визначають силу двигунів Ronin-S для підтримки положення камери. Більш важкі корисні навантаження, встановлені на кардані, вимагають більш високої величини жорсткості для забезпечення стабільної роботи. Неадекватні значення жорсткості приведуть до неможливості запропонувати оптимальну стабілізацію. Якщо ви не знаєте, які значення потрібно встановити, просто використовуйте Auto Tune, щоб Ronin-S вирахувати оптимальну жорсткість двигуна.

Що таке калібрування системи і коли я повинен нею користуватися?

Калібрування системи призначене для протидії дрейфу карданів, викликаного накопиченими помилками датчика. 

Що я можу зробити з додатком Ronin?

Додаток Ronin дозволяє точно налаштовувати продуктивність карданного валу з налаштуваннями для таких функцій, як SmoothTrack, параметри двигуна і різні інтелектуальні функції.

Чи можу я використовувати бездротовий пульт дистанційного керування з Ronin-S?

Так, можна. Ronin-S сумісний з DJI Master Wheels і Force Pro при підключенні бездротового приймача DJI Pro. Ronin-S також може бути підключений до сумісних з D-Bus систем, таким як серія Futaba, через порт на колесі фокусування.

У Ronin-S є модуль GPS?

Ronin-S не має вбудованого GPS-модуля. Тим не менш, додатковий модуль GPS буде доступний в майбутньому для усунення помилок щодо карданного шарніра.

Які інтелектуальні функції підтримує Ronin-S?

Timelapse, Motionlapse, Panorama і Track.

Який діапазон беспровідного управління Ronin-S?

При управлінні через мобільний додаток Ronin діапазон становить близько 10 м. При підключенні до сторонніх систем управління діапазон може відрізнятися. Ознайомтеся з документацією вашої системи щодо деталей діапазону. При підключенні до бездротового приймача DJI Pro діапазон управління може бути збільшений до 3 км, якщо немає перешкод.

Як багато шляхових точок я можу встановити для Motionlapse?

Ви можете встановити до п'яти подорожніх точок для Motionlapse.

Чи джойстик Ronin-S багатонаправлений?

Так, джойстик є багатонаправленним, дозволяючи вам переміщатися вгору, вниз, вліво, вправо і у всіх діагональних напрямках.

Що робить Front Trigger?

Front Trigger дозволяє миттєво відключити SmoothTrack, повторно центрувати карданний шарнір і повертати його на 180°.

Чи можу я перемістити карданний вал руками?

Так, Ronin-S підтримує Push Mode в осях Pan, Tilt і Roll, дозволяючи вам переміщати карданний вал з застосуванням рук.

Комплектація

Стабілізатор х 1.

Акумулятор BG37 х 1.

Монтажна пластина х 1.

Підтримка об'єктива х 1.

Болт камери ¼ дюйма – 20 х 3.

Підйомна пластина камери х 1.

Кабель USB-C х 1.

Ремінь для стабілізатора х 1.

Кейс х 1.

Трипод ( пластик ) х 1.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.