Стедікам DJI Ronin-S Essentials Kit

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RN.00000033.01
  • Наявність: Немає в наявності
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Інновації в стильному корпусі

Стабілізатор Ronin-S розроблений спеціально для дзеркальних і бездзеркальних камер. Розробники пристрою гармонійно поєднали в одному корпусі широкий спектр функцій, точне управління камерою і фокусуванням, а також стильний дизайн. Завдяки такому рішенню стабілізатор можна утримувати однією рукою. Це дарує оператору надзвичайну легкість у проведенні знімального процесу і високу стабілізацію зображення.

Screenshot_2.jpg

Продумана конструкція

 Розробники Ronin-S створили корпус таким чином, що камера на ньому встановлюється безпосередньо над віссю крену. Таке рішення дозволило досягти розміщення дисплея камери безпосередньо на рівні очей оператора. До того ж, продуманий дизайн корпусу стабілізатора мінімізує практично будь-яку тряску в разі зміни положення пристрою в процесі зйомки.

Функція SmoothTrack

Завдяки оснащенню стабілізатора функцією SmoothTrack, оператор може легко і просто переходити від динамічної зйомки до статичної і навпаки. Можливість зберігати власні налаштування в спеціальних групах параметрів істотно полегшує завдання оператору і оптимізує готовність до знімального процесу. Досить натиснути всього одну кнопку, щоб перемикатися між параметрами роботи. До того ж, Ronin-S відрізняється спеціальним спортивним режимом роботи. Це істотно підвищує швидкість задіяння SmoothTrack. В процесі зйомки така можливість обов'язково стане в нагоді.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Зручність і універсальність

 У процесі зйомки рукоятку Ronin-S можна легко зняти і встановити стабілізатор на знімальну вагонетку. Це дозволяє отримати прекрасні панорамні кадри або проводити зйомку з низького ракурсу. На пластину аксесуарів Ronin-S можна встановлювати додатковий пульт управління фокусом. Для оператора це істотно спрощує процес роботи, оскільки важливі вузли завжди знаходяться під рукою і не заважають. У разі необхідності, Ronin-S можна встановити на раму для двох рук.

Розширення можливостей  

Так як в процесі зйомки часто потрібний широкий спектр обладнання, розробники Ronin-S оснастили його спеціальними кріпленнями для різних аксесуарів. Наприклад, на стабілізатор можна встановлювати спалах, беспровідний відеопередавач або мікрофон. Стабілізатор також сумісний з приладами дистанційного керування від DJI. Наприклад, DJI Master Force дозволяє оператору керувати рухами стабілізатора на відстані за допомогою DJI Master Wheels.

maxresdefault.jpg

Характеристики
Загальнi
Вбудовані функції Режими роботи: -Підвісні, -Перевернутий, -Портатівний, Вбудований незалежний модуль ІНС, Двигуни стабілізатора DJI з енкодер, Модуль Bluetooth, USB-роз'єм, Приймач на 2,4 ГГц, Температурний датчик, 32-бітний ЦПОСІ DJI, Підтримка шини D- Bus
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.