? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам DJI Ronin-SC Pro Combo

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RN.00000043.01
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 15 020 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас
Додаткові опції
Страхування i

Screenshot_1.jpg

Легкий і компактний

Ronin-SC був створений відкривати можливості для кінематографістів і творців контенту практично будь-якої спрямованості. Конструкція з магнію і алюмінію, а також високоміцні композитні матеріали забезпечують вагу всього в 1,1 кг. Завдяки модульній конструкції швидкого налаштування Ronin-SC може акуратно упаковуватися в невеликій сумці і легко транспортуватися.

Розширена сумісність

Ronin-SC підтримує широкий спектр камер і об'єктивів, відповідаючи суворим стандартам продуктивності. Він був ретельно протестований на вантажопідйомність 2,0 кг, при цьому надаючи плавну кінематографічну якість зйомки. Інтуїтивно зрозумілі і зручні елементи управління для затвора і фокусування також доступні для більшості марок камер.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Динамічна стабільність

Навіть в екшн-сценах Ronin-SC дає максимально стабільний знімок. Спортивний режим покращує чутливість кожної осі, зберігаючи при цьому стабілізацію, роблячи Ronin-SC більш ефективним при активних зйомках, раптових рухах і навіть повній зміні напрямку.

Інновації та зручність

Інноваційна структура піднімає корисне навантаження камери над віссю крену, зберігаючи вбудований дисплей камери без перешкод. Після того, як DJI представив цю концепцію, вона набула широкого поширення в індустрії компактних карданних підвісів. Кнопки і тригер легко доступні для будь-якого необхідного елемента управління. Батарейна рукоятка полегшує тривале утримання і запобігає ковзанню.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_8.jpg

Автоматизовані функції

Ronin-SC пропонує набір розширених функцій зйомки, щоб розширити вашу уяву. Плавне автоматичне керування рухом дозволяє створювати панорами з безпрецедентною якістю і точністю. Плавний рух карданного підвісу додає чарівний елемент уповільнення на відео.

ActiveTrack 3.0

Технологія ActiveTrack вперше з'явилася в серії Ronin. Смартфон, встановлений над камерою, додаток Ronin і Ronin-SC бездоганно працюють разом, забезпечуючи плавний і точний рух карданного підвісу, дозволяючи більше зосередитися на створенні кадру, відповідного вашому зору.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Force Mobile

Ronin-SC представляє Force Mobile, засновану на додатку версії системи управління рухом камери Force Pro. Нахиляючи і повертаючи смартфон, користувачі можуть управляти підвісом з наднизькою затримкою, забезпечуючи плавну, виразну зйомку з інстинктивним відчуттям.

Мобільний додаток

Додаток Ronin так само було покращено для ще більшої зручності користувачів, що робить Ronin-SC професійним і простим у використанні. Макет був вдосконалений, щоб забезпечити більш швидкий доступ до попередньо встановлених сценаріїв. Розробники також включили керівництво з балансування камери разом з навчальними посібниками, які допоможуть користувачам освоїти карданний підвіс. Додаток також зводить до мінімуму апаратне налаштування, дозволяючи кінематографістам вільно знімати чудові кадри.

Screenshot_7.jpg

Стедікам DJI Ronin-SC Pro Combo, CP.RN.00000043.01, Стедіками для камер

Любителям техники посвящается! Интернет-магазин FLY TECHNOLOGY предоставляет Вашему вниманию обширный каталог профессиональный коптер для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «» нацелена на открытие новых возможностей. Мы предлагаем dji phantom 4 только высокого уровня качества от надежных компаний Lume Cube. Приобретайте Стедікам DJI Ronin-SC Pro Combo в Херсон и города в других уголках страны. за короткие сроки. Наш товар квадрокоптер с профессиональной камерой дарит Вам неисчислимое количество необыкновенным впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Інтерфейси Bluetooth 5.0; USB-C
Діапазон робочих температур -20° - 45°C
Енергія батареї 17,64 Вт/год
Максимальна вага камери ≤ 2.0 кг
Робочий діапазон кутів обертання Регулювання осі панорамування: 180 ° / с Управління віссю Нахилу: 180 ° / с Управління віссю крену: 180 ° / с
Час роботи 11 год
Управління
Акумулятор
Ємність батареї 2450 мАг
Габарити
Маса Кардан: прибл. 830 г; BG18 ручка: прибл. 258 г; Штатив: прибл. 160 г
Розмiри У складеному вигляді: 220 × 200 × 75 мм В розкладеному вигляді: 370 × 165 × 150 мм
FAQ

У чому різниця між Ronin-SC і Ronin-S?

Ronin-SC призначений для бездзеркальних камер, а Ronin-S - професійний ручний стабілізатор, призначений для великих і важких камер, таких як дзеркальні і великі беззеркальні камери. У порівнянні з Ronin-S, Ronin-SC легше, зручніше переносити і він більш гнучкий при швидкому русі під час зйомок.

Як оновити прошивку для Ronin-SC?

Ви можете оновити прошивку для Ronin-SC через додаток Ronin через Bluetooth. Користувачам не потрібно підключати Ronin-SC до комп'ютера.

Які версії і Ronin-SC доступні?

Ronin-SC випускається в двох версіях: Ronin-SC і Ronin-SC Pro Combo.

Ronin-SC доступний з системою передачі відео Wi-Fi?

Ні.

Як використовуються блокування осей на Ronin-SC?

Ви можете використовувати блокування осі при транспортуванні Ronin-SC, коли він складний, або при спробі врівноважити підвіс.

Яка мета повзунка на швидкознімній пластині?

Слайдер використовується, щоб допомогти встановити ідеальне положення балансування для камери. Він також допомагає забезпечити положення балансування осі нахилу.

Що я можу зробити, щоб запобігти незбалансованості Ronin-SC і можливому падінню камери після тривалої зйомки?

Увімкніть функцію перевірки балансування, щоб перевірити правильність балансу вашої камери в додатку Ronin. Ronin-SC має запобіжний замок для запобігання зісковзування монтажної панелі камери.

Яка оптимальна корисне навантаження повинне бути встановлене на Ronin-SC?

Як показали випробування, Ronin-SC демонструє найкращі результати при монтажі камери вагою 2,0 кг або менше.

Наскільки хороша стабілізація Ronin-SC?

Стабілізація Ronin-SC пройшла суворі випробування на відповідність стандартам DJI. Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися до керівництва з технічних стандартів стабілізації Ronin-SC.

Який час автономної роботи Ronin-SC?

Ronin-SC може використовуватися до 11 годин, коли батарея повністю заряджена і кардан добре збалансований.

Що таке спортивний режим і як його включити?

У спортивному режимі кардан слідує за вашими рухами швидше і ефективніше, що ідеально підходить для зйомки рухомих об'єктів. Щоб включити спортивний режим, натисніть і утримуйте кнопку М і почекайте, поки світлодіодний індикатор не стане жовтим.

Що таке автокалібрування?

Коли увімкнене автокалібрування, кардан автоматично встановить відповідне значення жорсткості двигуна в залежності від ваги встановленого корисного навантаження. Після завершення монтажу камери і балансування карданного підвісу рекомендується включити автоматичне калібрування перед зйомкою.

Що таке Deadband?

Зона нечутливості допомагає регулювати рух карданного підвісу. Наявність великого значення означає, що діапазон руху, яким нехтує кардан, також буде великим.

Як вручну відрегулювати напрямок підвісу?

Ви можете вручну відрегулювати напрямок підвісу, вибравши « Профіль користувача » в додатку Ronin і включивши функцію Push Pan.

Як повернути кардан на 360° під час зйомки?

Вибравши профіль користувача в додатку Ronin і увімкнувши 3D Roll 360.

Як швидко перемикатися між різними параметрами зйомки?

Ви можете попередньо встановити три групи параметрів для Ronin-SC і налаштувати їх в розділі « Профіль користувача » додатки Ronin. Натиснувши кнопку M, ви можете перемикатися між цими трьома групами параметрів під час зйомки.

Що таке ActiveTrack 3.0?

ActiveTrack 3.0 - це функція автоматичного відслідковування, яка включає оптимізовані алгоритми глибокого навчання DJI. Після запуску програми Ronin і вибору ActiveTrack 3.0, карданний підвіс автоматично розпізнає людей і відстежує об'єкти.

Що таке Force Mobile?

Включивши Force Mobile, ви можете використовувати свій мобільний телефон для управління рухами підвісу за допомогою вбудованих акселерометрів мобільного телефону. В даний час ця функція доступна тільки на мобільних пристроях iOS.

Яка максимальна відстань управління підтримується Force Mobile?

Приблизно 20 метрів.

Чи підходить Ronin-S Focus Motor до Ronin-SC?

Ні. Тільки Ronin-SC Focus Motor сумісний з Ronin-SC.

Чи підходить швидкознімна пластина камери Ronin-S до Ronin-SC?

Швидкознімна пластина камери Ronin-SC не сумісна з Ronin-S.

Комплектація

Стабілізатор х 1

Ручка BG18 ( Вбудований акумулятор ) х 1

Розширена рукоятка / штатив ( пластик ) х 1

Швидкознімна пластина х 1

Підвищувальна пластина камери х 1

Чохол х 1

Тримач телефону х 1

Підтримка об'єктива х 1

Кришка порту 8-pin х 2

Шестигранник х 2

Гвинт камери 1/4" -20 х 3

Гвинт М 4 х 4

Мультикамерний кабель управління (Multi-USB) х 1

Мультикамерний кабель управління (Type-C) х 1

Кабель USB-C х 1

Мультикамерний адаптер управління (Type- C - Micro USB) х 1

Focus Motor х 1

Штатив для Focus Motor х 1

Focus Wheel х 1

Кріплення для Focus Wheel х 1

Гвинти х 6

Розгалуджувач RSS х 1

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.