Стедікам DJI Ronin-SC Pro Combo

Відгуки:
(0)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.RN.00000043.01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Screenshot_1.jpg

Легкий і компактний

Ronin-SC був створений відкривати можливості для кінематографістів і творців контенту практично будь-якої спрямованості. Конструкція з магнію і алюмінію, а також високоміцні композитні матеріали забезпечують вагу всього в 1,1 кг. Завдяки модульній конструкції швидкого налаштування Ronin-SC може акуратно упаковуватися в невеликій сумці і легко транспортуватися.

Розширена сумісність

Ronin-SC підтримує широкий спектр камер і об'єктивів, відповідаючи суворим стандартам продуктивності. Він був ретельно протестований на вантажопідйомність 2,0 кг, при цьому надаючи плавну кінематографічну якість зйомки. Інтуїтивно зрозумілі і зручні елементи управління для затвора і фокусування також доступні для більшості марок камер.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Динамічна стабільність

Навіть в екшн-сценах Ronin-SC дає максимально стабільний знімок. Спортивний режим покращує чутливість кожної осі, зберігаючи при цьому стабілізацію, роблячи Ronin-SC більш ефективним при активних зйомках, раптових рухах і навіть повній зміні напрямку.

Інновації та зручність

Інноваційна структура піднімає корисне навантаження камери над віссю крену, зберігаючи вбудований дисплей камери без перешкод. Після того, як DJI представив цю концепцію, вона набула широкого поширення в індустрії компактних карданних підвісів. Кнопки і тригер легко доступні для будь-якого необхідного елемента управління. Батарейна рукоятка полегшує тривале утримання і запобігає ковзанню.

Screenshot_4.jpg

Screenshot_8.jpg

Автоматизовані функції

Ronin-SC пропонує набір розширених функцій зйомки, щоб розширити вашу уяву. Плавне автоматичне керування рухом дозволяє створювати панорами з безпрецедентною якістю і точністю. Плавний рух карданного підвісу додає чарівний елемент уповільнення на відео.

ActiveTrack 3.0

Технологія ActiveTrack вперше з'явилася в серії Ronin. Смартфон, встановлений над камерою, додаток Ronin і Ronin-SC бездоганно працюють разом, забезпечуючи плавний і точний рух карданного підвісу, дозволяючи більше зосередитися на створенні кадру, відповідного вашому зору.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Force Mobile

Ronin-SC представляє Force Mobile, засновану на додатку версії системи управління рухом камери Force Pro. Нахиляючи і повертаючи смартфон, користувачі можуть управляти підвісом з наднизькою затримкою, забезпечуючи плавну, виразну зйомку з інстинктивним відчуттям.

Мобільний додаток

Додаток Ronin так само було покращено для ще більшої зручності користувачів, що робить Ronin-SC професійним і простим у використанні. Макет був вдосконалений, щоб забезпечити більш швидкий доступ до попередньо встановлених сценаріїв. Розробники також включили керівництво з балансування камери разом з навчальними посібниками, які допоможуть користувачам освоїти карданний підвіс. Додаток також зводить до мінімуму апаратне налаштування, дозволяючи кінематографістам вільно знімати чудові кадри.

Screenshot_7.jpg

Характеристики
Загальнi
Інтерфейси Bluetooth 5.0; USB-C
Діапазон робочих температур -20° - 45°C
Енергія батареї 17,64 Вт/год
Максимальна вага камери ≤ 2.0 кг
Робочий діапазон кутів обертання Регулировка оси панорамирования: 180 ° / с Управление осью Нахила: 180 ° / с Управление осью крена: 180 ° / с
Час роботи 11 год
Акумулятор
Ємність батареї 2450 мАг
Габарити
Маса Кардан: прибл. 830 г; BG18 ручка: прибл. 258 г; Штатив: прибл. 160 г
Розмiри У складеному вигляді: 220 × 200 × 75 мм В розкладеному вигляді: 370 × 165 × 150 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.