Стедікам DJI OM 4

Новинка
6
DJI OM 4
Відгуки:
(1)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000108.01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Створюйте моменти

Особливі моменти життя заслуговують того, щоб їх запам'ятали за допомогою плавного відео. DJI OM 4 - це складаний стабілізатор, який ідеально доповнить ваш смартфон. Даний стабілізатор дозволяє відразу приступити до запису відео відмінної якості і максимальної плавності. OM 4 надкомпактний і володіє простими у використанні функціями. Це ідеальне рішення, щоб поділитися своїм світом з іншими.

Відчуйте дисплей

Магнітний затиск для мобільного телефону і магнітний тримач кільця дозволяють швидко і без зусиль записувати унікальне відео, коли вам це потрібно в мить натхнення. Смартфон миттєво підключається до DJI OM 4, завдяки чому, стабілізатор ідеально підходить для подорожей.

Зйомка стала простіше

Завдяки творчим можливостям DJI OM 4 ваші відео будуть в центрі уваги і привернуть до себе увагу, якого вони заслуговують. Спробуйте DynamicZoom, функцію, яка надає вашим відео ефект всмоктування, ніби ви знайомі з великими кінематографічними постановками.

ActiveTrack 3.0

З ActiveTrack 3.0 ви можете легко відстежувати об'єкти. Найновіша версія виявляє дорослих, дітей і домашніх тварин з більшою точністю. До того ж, ви можете ще більше оптимізувати свою композицію за допомогою джойстика.

Режим історії

Не знаєте, як записувати або обробляти відеоматеріали? Не хвилюйтеся. Просто спробуйте шаблони режиму історії, щоб з легкістю знімати захоплюючі кадри.

Додаток DJI Mimo

У додатку DJI Mimo є відеоредактор, за допомогою якого можна швидко створювати шедеври. Інтегровані керівництва містять докладні інструкції, щоб ви могли зосередитися на творчому процесі.

Нове магнітне кріплення

Тепер на вибір користувача є декілька варіантів кріплення свого пристрію до стедікаму, це магнітне кільце та магнітний держатель.

Супер стабільний

DJI OM 4 був розроблений, щоб полегшити ваше життя - з максимально стабільним матеріалом з ефектом плівки і численними творчими можливостями записи. Вам більше не доведеться публікувати хитке відео. Навіть із зовнішнім об'єктивом потужний двигун DJI OM 4 забезпечує стабільність вашого смартфона і плавну зйомку відео.

Легко. Сумісно

OM 4 безпосередньо управляє затвором більшості камер смартфонів і спеціально оптимізований для певних брендів.

Характеристики
Загальнi
Інтерфейси USB-C; USB-A
Діапазон робочих температур Від 0 до 40 ° C
Діапазон температур зарядки Від 5 до 40 ° C
Енергія батареї 17,64 Вт/год
Мобільний додаток DJI Mimo
Напруга батареї 7,2 В
Розмір сумісного мобільного пристрою Товщина: 6,9-10 мм; Ширина: 67-84 мм; Маса: 230 ± 60 г
Час роботи близько 15 годин
Акумулятор
Ємність батареї 2450 мАг
Внутрішній акумулятор 18650 літій-іонний
Габарити
Маса Підвіс: 390 г; Магнітний затиск для телефону: 32,6 г; Тримач магнітного кільця: 11,4 г
Розмiри В розкладеному вигляді: 276 × 119,6 × 103,6 мм; У складеному вигляді: 163 × 99,5 × 46,5 мм
Відгуків (1)
Станислав
Станислав
27.08.2020
Когда появится в наличии?

Ответ Администрации:
Ожидаем к концу недели