Стедікам DJI Osmo Mobile 3 Combo

Відгуки:
(1)
  • Виробник: DJI
  • Артикул: CP.OS.00000040.01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Забудьте про тремтіння

Завдяки 3-осьовому підвісу, Osmo Mobile 3 забезпечує супергладкі стабілізовані зображення. Полегшений надчутливий дизайн реагує на ваші рухи в режимі реального часу, дозволяючи більше зосередитися на поточному моменті. 

Screenshot_2.jpg

Складаний і портативний

Витончений складаний дизайн дозволяє брати Osmo Mobile 3 практично всюди. При вазі всього 405 г він максимально портативний, легкий і неймовірно зручний. Пристрій можна покласти в рюкзак або сумку до вашої наступної пригоди. Режим очікування дає змогу використовувати смартфон в складеному карданному підвісі, що дозволяє почати зйомку знову максимально швидко.

Ергономічна ручка

Завдяки своєму продуманому дизайну Osmo Mobile 3 можна тримати в протягом тривалого часу. Зручна ручка ідеально поміщається у вашій долоні, дозволяючи створювати ідеальні кадри без обмежень. Зручні кнопки і та інтуїтивно зрозумілі функції роблять Osmo Mobile 3 простим в використанні однієї рукою, забезпечуючи більшу гнучкість і свободу пересування.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Шаблони одним дотиком

Режим Story надає кілька шаблонів, які за лічені секунди перетворюють відзнятий матеріал, автоматично додаючи музику і інші ефекти для бездоганного результату. Після налаштування відео за допомогою різних музичних шаблонів, ефектів переходу і фільтрів ви зможете легко ділитися своєю роботою в соціальних мережах і на відео-платформах.

Hyperlapse

Потужна комбінація електронної стабілізації зображення (EIS) і карданної стабілізації ідеально підходить для зйомки відео Hyperlapse. Увімкніть ActiveTrack 3.0 для дійсно унікального створення Hyperlapse, яке відстежує ваш об'єкт під час запису.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Кнопки для розширеного контролю

Увімкніть більшість операцій однією рукою завдяки джойстику, інтуїтивно зрозумілим комбінаціям кнопок і доступу в Швидке меню. Dolly Zoom - це фантастичний спосіб додати додатковий штрих кінематографічного стилю в ваші кадри. Завдяки повзунку масштабування, який дозволяє налаштовувати швидкість, тепер ви можете відтворити знаменитий «ефект Хічкока» на своєму мобільному пристрої.

DJI Mimo

Для отримання повного досвіду кіновиробництва використовуйте Osmo Mobile 3 з додатком DJI Mimo. В комплекті з корисними навчальними посібниками, зручними шаблонами і інтелектуальними режимами, DJI Mimo дозволяє вам досліджувати більше функцій і просувати свій творчий потенціал.

Screenshot_7.jpg

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур 0° C... 40° C
Діапазон температур зарядки +5...+40° C
Енергія батареї 17,64 Вт/год
КІлькість коментарів 1
Контрольований діапазон підвісу Поворот:±160° Нахил:±155° (горизонтальна ориентація)
Мобільний додаток DJI Mimo
Напруга батареї 7,2 В
Робочий діапазон кутів обертання Поворот:±170° Крен: -90°...+70° Нахил: ±170°
Стабілізація По трьом осям
Час роботи 15 годин
Акумулятор
Ємність батареї 2450 мАг
Габарити
Маса 405 г
Розмiри В розкладеному вигляді: 285 × 125 × 103 мм; У складеному вигляді: 157 × 130 × 46 мм
Вiдео
Відгуків (1)
Петро
Петро
18.07.2020
Стедікам добрий пристрій, але я при купівлі попав в халепу. Мій смартфон Sony xperia XZ2 Premium не підходить до стедікаму по габаритам. Ледь закріпив його в механізмі захвату, відцентрував і побачив другу проблему - в поле зору камери смартфона попадає шарнір стедікама. Прийняв рішення залишити його та віддати доньці в користування. Дуже сумно що розробники не врахували кріплення під різні типи сматфонів для стедікама.