0
0
0

Стедікам FeiyuTech AК2000

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 230000
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Підвищена вантажопідйомність

 

Підвищена вантажопідйомність A до 2000 до 2,8   кг гарантується поліпшеними двигунами підвищеної потужності і новим високопродуктивним чипом в поєднанні з інтелектуальним алгоритмом анти - струсу . Анти - струс також дозволяє використовувати стабили затор в екстремальних умовах , в процесі чого пристрій здатне витримувати вагу професійних дзеркальних камер і об'єктивів всіх марок .

 

 

 

 

 Screenshot_1.jpg

Сенсорна панель « Spiritual Window »

 

Сенсорна LCD- панель з низьким рівнем енерговитрати дозволяє легко керувати Follow focus / масштабуванням / чутливістю / ISO / балансом білого / експозицією / швидкістю двигунів / настройками сцени і іншими режимами роботи . Сенсорна панель під підтримувати оновлення в процесі роботи , що дозволяє досягти безперервності зйомки .

 

 

 

 zSh9pR00.jpeg

 

Нічна фотозйомка

 

Автоматичний п оворот пластини стабілізатора AK і автоматична функція управління затвором дозволяє легко реалізувати зйомку в режимі таймлапс . Це надає унікальний матеріал при порівняно мінімальних витратах .

 

 Screenshot_4.jpg

 

Можливість установки розширень

 

Зручне і ефективне розширення дозволяє збільшити рукоятку , ніж істотно збільшує можливості пристрою . Розширення допомагає знайти більш зручне положення для зйомки . На нижній про бічній панелі рукоятки розміщений ¼ - дюймовий розширювальний порт для установки додаткового обладнання .

 

 

 Screenshot_3.jpg

Багатофункціональний інтерфейс

 

З допомогою порту USB на рукоятці можливо зарядити камеру і інші пристрої з допомогою відповідного кабелю . Порт ідеально сумісний практично з усіма системами. Подвійний режим підключення Wi-Fi & Bluetooth створений для більш просто го і точного управління камерою і підвісом. Багатофункціональний "Магічне кільце" надає необмежені можливості в налаштуванні масштабування, follow focus або осей нахилу.

 

 Screenshot_5.jpg

Тривалий час роботи

 

Завдяки оснащенню більш потужним літієвим акумулятором, стабілізатор здатний витримати до 12 годин автономної роботи на одному заряді. До того ж, аккум улятор можна використовувати для підзарядки камер або іншого обладнання.    

Видео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.