Стедікам FeiyuTech AК2000S (Standard Kit)

Новинка
6
Стедікам FeiyuTech AК2000S (Standard Kit)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: AK2000SSK
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Потенційно кращий вибір

AK2000S - це трьохосьовий карданний підвіс, призначений для віртуозів відеоконтенту. Він легко справляється з усіма популярними беззеркальними і дзеркальними камерами, представленими на ринку. Завдяки тонкому зовнішньому вигляду і зручному управлінню AK2000S зручний в перенесенні і забезпечує краще з'єднання з камерами. AK2000S прагне стати кращим карданним підвісом в лінійці компанії і надає більше можливостей для створення зображень і відео.

Максимальна стабільність

Привід 16,8 В і безщітковий двигун з високим крутінням гарантують максимальну стабільність кадру. Новітній алгоритм W6 робить похибку для будь-якого кута менше 0,05°. До того ж, AK2000S має більш високу швидкість відгуку і більш плавну роботу завдяки алгоритму нового покоління. Кілька рівнів чутливості дозволяють плавно створювати відео.

Підтримує більшість камер

AK2000S є портативним, але володіє величезною вантажопідйомністю, сумісною з різними моделями камер і аксесуарів. Мотор оснащений ядром Cortex M4 нового покоління і 200 МГц процесором. Максимальна частота управління двигуном становить 20 000 разів на секунду при корисному навантаженні 2,2 кг. Це стало можливим завдяки сильному крутному моменту двигуна.

Матеріал і портативність

Виготовлений з надлегкого алюмінієвого сплаву космічного класу, вага нетто складає всього 1,1 кг. У складеному вигляді розмір дорівнює паперу А4, поміщається в звичайну сумку і зручний для перенесення. Підвіс має приємний вид завдяки добре відполірованій ручці з рожевого дерева. Ергономічний дизайн забезпечує зручність.

Зйомка під різними кутами

Будучи піонером в інтеграції знімних ручок в підвіси для бездзеркальних камер, розробники оснастили AK2000S можливістю утримувати стабілізатор двома способами, що робить його придатним для різних ситуацій.

Сенсорний РК-екран

Ви можете управляти AK2000S без спеціального мобільного додатку. Для цього створено унікальний сенсорний РК-екран. Екран можна заблокувати, щоб уникнути випадкових дотиків.

Блокування і система швидкого запуску

Кожна вісь оснащена замками, які роблять підвіс більш стійким під час балансування і процесу складання. Встановіть камеру всього за 1 секунду за допомогою швидкознімнї системи ARCA.

Один клік - різні режими

Увійдіть в режим покадрової зйомки, початковий режим, режим Vlog Selfie і портретний режим одним натисканням кнопки. AK2000S відповідає всім вимогам професійної зйомки, влогів або Tik-Tok.

Характеристики
Загальнi
Інтерфейси Bluetooth, USB, Micro-USB
Водонепроникна глибина Не водонепроникний
Контрольований діапазон підвісу Нахил: от + 175° до -55°. Крен: 360° без обмежень (він може автоматично повертатися на 360° в одному або декількох колах в початковому режимі). Пан: 360° (без обмежень)
Максимальна вага камери 2.2 кг
Режими відеозапису Режим Inception, режим Selfie, спортивний режим, панорамний режим, режим нахилу, режим блокування, режим крену, відслідковування, time-lapse
Робочий діапазон кутів обертання Обертання осі Pan: 360°, Обертання осі Roll: 360°, Обертання осі Tilt: 230°
Сумісні пристрої Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Fujifilm
Час роботи 7 год
Габарити
Маса 1.1 кг
Розмiри 158.7 × 203.6 × 372.8 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.