0
0
0

Стедікам FeiyuTech AK4000

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 231000
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

 

 Screenshot_1.jpg

Підвищена вантажопідйомність

 

П овишенная вантажопідйомність A До 4000 до 4 кг гарантується поліпшеними двигунами підвищеної потужності і новим високопродуктивним чипом в поєднанні з інтелектуальним алгоритмом анти - струсу . Анти - струс також дозволяє використовувати стабілізатор в екстремальних умовах , в процесі чого пристрій здатне витримувати вагу професійних дзеркальних камер і об'єктивів всіх марок .

 

 

 

 

 Screenshot_2.jpg

Сенсорна панель « Spiritual Window »

 

Сенсорна LCD- панель з низьким рівнем енерговитрати дозволяє легко керувати Follow focus / масштабуванням / чутливістю / ISO / балансом білого / експозицією / швидкістю двигунів / настройками сцени і іншими режимами роботи . Сенсорна панель Підтримуваних т оновлення в процесі роботи , що дозволяє досягти безперервності зйомки .

 

 

 

 tPUSuUaA.jpeg

 

Нічна фотозйомка

 

Автоматичний поворот п ластіни стабілізатора AK і автоматична функція управління затвором дозволяє легко реалізувати зйомку в режимі таймлапс . Це надає унікальний матеріал при порівняно мінімальних витратах .

 

 Screenshot_6.jpg

 

Можливість установки розширень

 

Зручне і ефективне розширення дозволяє збільшити рукоятку , ніж істотно збільшує можливості пристрою . Розширення допомагає знайти більш зручне положення для знімання ки . На нижній про бічній панелі рукоятки розміщений ¼ - дюймовий розширювальний порт для установки додаткового обладнання .

 

 

 Screenshot_3.jpg

Багатофункціональний інтерфейс

 

З допомогою порту USB на рукоятці можливо зарядити камеру і інші пристрої з допомогою відповідного кабелю . Порт ідеально сумісний практично з усіма системами. Подвійний режим підключення Wi-Fi & Bluetooth створений для більш простого і точ ного управління камерою і підвісом. Багатофункціональний "Магічне кільце" надає необмежені можливості в налаштуванні масштабування, follow focus або осей нахилу.

 

 Screenshot_5.jpg

Тривалий час роботи

 

Завдяки оснащенню більш потужним літієвим акумулятором, стабілізатор здатний витримати до 12 годин автономної роботи на одному заряді. До того ж, акумулятор м ожно використовувати для підзарядки камер або іншого обладнання.    

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.