0
0
0

Стедікам FeiyuTech AK4500

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: ak4500
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

 Screenshot_1.jpg

 

Ексклюзивне пристрій для тривалої зйомки

Знімна секція важеля надає стабілізатора простоту використання і практичність , роблячи його просто ідеальним пристроєм . Подвійне вільне перемикання НЕ тільки розширює можливості використання карданного підвісу в процесі роботи , але і дозволяє виконувати зйомку в відповідно з вашими побажаннями .

 

 

 Screenshot_2.jpg

Більш сильний

AK4500 важить всього 1,6 кг , завдяки корпусу з надлегкого алюмінієвого сп лава . Нове покоління бесщеточного двигуна з сильним магнітним полем і високим крутним моментом забезпечує підвищену потужність. Максимальне корисне навантаження становить 4,6 кг, що вважається найбільшою корисним навантаженням серед сучасних стабілізується аторов до 3 кг. AK4500 може легко утримувати всі популярні на ринку дзеркальні фотокамери, а висока продуктивність перевершить всі ваші очікування.

 Screenshot_3.jpg

Розумний і технологічний

Отримавши новий високопродуктивний чіп з інтелектуальним алгоритмом захисту від с отрясеній , стабілізатор може автоматично погоджувати потужність з ексклюзивним супер мотором від Feiyu. Тепер можна витрачати менше часу на ручну регулювання потужності двигуна , що дозволяє економити енергію .

 Screenshot _5. jpg

 

Максимальний контроль

Стабілізатор оснащений сенсорним РК - дисплеєм , що дозволяє легко працювати без додатка для телефону, дозволяючи управляти знімальним пристроєм в будь-якому місці і в будь-який час. Налаштування практично всіх параметрів карданного підвісу і параметрів камери может т проводитися безпосередньо через сенсорний РК - екран .

 

 Screenshot _6. jpg

Швидка установка

Оновлена конструкція пластини установки надає надзвичайно зручний досвід установки камер. Використовуючи ту ж камеру і об'єктив, не потрібно вирівнювати всі занов про . Унікальна система швидкої установки має додаткову структуру, сумісну з Manfrotto і ARCA Swiss Typestandard, що дозволяє швидко міняти обладнання. Після вирівнювання камери її можна швидко зняти або встановити без повторного вирівнювання , що підвищує ефективність зйомки .

 

 Screenshot_4.jpg

Вишукане майстерність

Скошена конструкція забезпечує більший діапазон захоплення руху при зйомці . Високоточна магнітна індукційна ручка не тільки може керувати фокусуванням і масштабуванням, але також мо жет використовуватися для управління високоточною обертанням двигуна, що надає надзвичайні можливості.  

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.