? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech G6

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 226000
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 4 180 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Режими роботи через WI-FI і Bluetooth

Стедікам G6 підтримує підключення до камер GoPro HERO6 / HERO5, RX0 через WI-FI. Це надає можливість ще зручніше керувати камерою і налаштовувати режими її роботи. В той же час, всі важливі настройки можуть бути встановлені за допомогою підключення через Bluetooth, що є в мобільному додатку Feiyu On.

 Додатковий екран

Простий і зручний додатковий екран на рукоятці G6 демонструє оператору робочий режим і налаштування. Інноваційний OLED-дисплей показує рівень заряду батареї і важливі параметри, серед яких режим підключення, режим роботи камери, самого стедікама і інші важливі характеристики, Таким чином вдалося значно полегшити процес експлуатації G6 і зробити його більш приємним.

 Screenshot_3.jpg

 Screenshot_2.jpg

Модернізовані алгоритми роботи

Значно знижене енергоспоживання робить G6 просто досконалим для тривалих зйомок. Збільшений крутний момент двигуна додає більше плавності пристрою. Удосконалена система значно підвищує ефективність струшування і зменшує надлишкову потужність.

Інноваційні технології

Весь стедікам повністю захищений від проникнення води. У пристрої задіяна нова система захисту від водяних бризків, що значно розширює спектр його застосування. До того ж, абсолютно новий кут нахилу осі покращує відображення повної композиції без найменшого струсу під час зйомки. Збалансувати G6 можна легко з допомогою оновленої комбінації змінного важеля і рукоятки.

 Screenshot_4.jpg

 Screenshot_5.jpg

Оновлений мобільний додаток

 Новий інтерфейс мобільного додатка дозволяє управляти G6 дистанційно і виконувати автоматичне калібрування системи. Крім того, це дозволяє оновлювати прошивку і виконувати налаштування параметрів Multi-motion. Новий додаток, в парі з батареєю, яка здатна працювати до 12 годин, надає більше можливостей для знімального процесу.

Стедікам FeiyuTech G6, 226000, Розпродаж

Ценителям техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” представляет обширный ассортимент аккумулятор phantom для развлечения и отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из линейки «» нацелена на открытие новых идей. Мы предлагаем камера для блогера только хорошего качества от проверенных компаний FeiyuTech. Заказывайте Стедікам FeiyuTech G6 в Львов и остальные городские пункты. за короткие сроки. Наш товар стабилизатор для смартфона подарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Інтерфейси WI-FI, Bluetooth.
Напруга батареї 3,7 В
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 360°, Качение: 320° Пан: 360°
Стабілізація По трьом осям
Сумісність GoPro Hero 6/Hero 5 / HERO4 / HERO3+ / HERO3 / Yi 4K / AEE
Час роботи 12 год
Акумулятор
Ємність батареї 5000 мАч
Габарити
Маса 336 г
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.