Стедікам FeiyuTech G6 Max

Новинка
6
Стедікам FeiyuTech G6 Max
Відгуки:
(3)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: G6MAX
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Все ще 4 в 1, але зі збільшеним корисним навантаженням

Нові поліпшені магнітні безщіткові двигуни з високим крутним моментом здатні збільшити продуктивність на 50%, що робить карданний шарнір сумісним з бездзеркальними камерами, смартфонами, спортивними камерами і компактними камерами. G6 Max може утримувати до 1,2 кг, що дозволяє комбінувати більшу кількість камер і об'єктивів для гнучкого використання.

Нові системи в дії

Кожна вісь оснащена фізичними замками двигунів. Ці нові моторні замки можуть бути використані для полегшення балансування і захисту підвісу під час транспортування. Цей новий додатковий пристрій дозволяє швидко і легко встановити підвіс, щоб ви не пропустили потрібний момент.

Багатофункціональне кільце

Багатофункціональне «Чарівне кільце фокусування» оновлено до 2.0, а його чутливість збільшена на 25%. Воно підтримує управління масштабуванням/фокусом, трьохосьове обертання і налаштування таких параметрів, як ISO, WB і значення експозиції.

Збільшений OLED-екран

Стабілізатор оснащений OLED-екраном з низьким енергоспоживанням. Площа екрана збільшена на 200%, в порівнянні з G6 Plus, який більш інтуїтивно відображає параметри карданного підвісу і камери, поточний режим роботи, енергоспоживання, Bluetooth-з'єднання, і т. д. Він також підтримує операції «Початок», «Миттєва вертикальна фотографія» і «Тривала зйомка в русі», а також налаштування «Налаштування сили», «Налаштування маховика», «Параметри камери», що забезпечує чудовий користувальницький досвід.

9 режимів зйомки

Режими G6 Max також були оновлені. G6 Max поставляється в комплекті з 9 функціональними режимами, які відповідають потребам будь-якої професійної відеографії, дозволяючи знімати як професіонал. Без використання програми, ним можна керувати однією рукою, а професійну зйомку можна спростити.

Розроблено для комфортного відпочинку

G6 Max виготовлений з аерокосмічного алюмінієвого сплаву з легкою вагою і без втрати текстури. Дугоподібний дизайн рукоятки відповідає ергономічному принципу, а гнучкий силікон по обидва боки робить зйомку більш зручною і економічною. Ретельно продумана розкладка кнопок дозволяє вам використовувати більшість операцій, таких як зйомка і вибір режиму, однією рукою.

Бризкозахищений дизайн

Кардан G6 Max використовує технологію гідроізоляції, яка може захистити його від бризок і пилу. Отже він може слідувати за фотографом в різних складних умовах зйомки.

Повний контроль

G6 Max підтримує як Wi-Fi, так і кабельне з'єднання з камерою для більш вільного і зручного управління зйомкою. Підвіс може управляти фотографіями, відеографією, масштабуванням і фокусуванням, а також регулювати такі параметри, як ISO, WB, експозиція і режими зйомки.

Збільшена тривалість роботи батареї

У карданного підвісу 9 годин роботи на одному заряді батареї для задоволення знімальних потреб. У той же час G6 Max підтримує зворотну зарядку для подачі живлення на камеру і інші пристрої, щоб ви могли знімати стільки часу, скільки вам потрібно.

Характеристики
Загальнi
Водонепроникна глибина захист від бризків
Максимальна вага камери 1,2 кг
Робочий діапазон кутів обертання Діапазон нахилу: 280 ° (з обмеженням); Діапазон кочення: 330 ° (з обмеженням); Діапазон панорамування: 360 ° (без обмежень)
Час роботи 9 год
Акумулятор
Внутрішній акумулятор 2200 мАг
Габарити
Маса 665 г (включаючи вбудований акумулятор, не включаючи аксесуари для камери, смартфон і т.д.)
Відгуків (3)
Сергей
Сергей
27.07.2020
Главный плюс стедикам этой модели – небольшой вес, всего 665 грамм, но само устройство рассчитано на камеры весом до 1,2 кг. Хороший угол наклона, несколько режимов съемки и плавный ход карданного подвеса.
Андрей
Андрей
24.07.2020
Долго выбирал стедикам, так как верный друг для съемок сломался. Посоветовали взять эту модель, и после первой же съемки я оценил все плюсы профессионального оборудования. Модель стоит конечно дороже, чем любительское устройство, но вполне оправдывает всю стоимость.
Олег
Олег
12.07.2020
Профессиональный стедикам с карданными шарнирами, может работать до 9 часов без подзарядки, можно подключить практически любую камеру. К минусам могу отнести только небольшой размер рукоятки, но, возможно, такие проблемы возникли только у меня.