? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech G6 Plus

Відгуки:
(4)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 227000
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 6 120 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Screenshot_4.jpg

Універсальний пристрій 

FeiyuTech G6 Plus є універсальним стедікамом, що дозволяє встановлювати і управляти не тільки камерами серії GoPro, Sony RX0, але й смартфонами і бездзеркальними камерами. За допомогою спеціального колеса на рукоятці стедікама можна управляти функцією Follow Focus, регулювати ISO і баланс білого. OLED- дисплей стедікама відображає режими роботи і іншу корисну інформацію.

Захист від пилу і вологи

Стедікам FeiyuTech G6 Plus оснащений захистом від водних бризків і пилу класу IP67. Це дозволяє знімати під час сильного дощу. До того ж, короткочасне занурення на глибину до півметра не страшне стабілізатора. Однак не рекомендується піддавати стабілізатор впливу солоної води, це може пошкодити механізми.    

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Підключення Wi-Fi/Bluetooth

При підключенні через Wi-Fi, G6 Plus може управляти камерою для налаштування фокусування, перемикання режиму зйомки, вибору розширення і т. д. Так можливо проводити зйомку всього однією рукою, що істотно спрощує робочий процес. FeiyuTech G6 Plus також має Bluetooth модуль . Підключивши практично будь-яку камеру, оператор має можливість дистанційно керувати через мобільний додаток Feiyu On на смартфоні (управління двигунами, зміна режиму роботи).

Функціональність

 Максимальне корисне навантаження FeiyuTech G6 Plus становить 800 грамів. Цього більш ніж достатньо для установки більшості моделей сучасних. Це можливо навіть з урахуванням використання великих об'єктивів. Час роботи стедікама на одному заряді батареї становить близько 9 годин.

Screenshot_5.jpg

c_1400x.jpg

Розширений спектр аксесуарів

Різьбові отвори 1/4 дюйма на нижній і бічній сторонах корпусу стедікама FeiyuTech G6 Plus сумісні зі всіма приналежностями для фотографічного обладнання з відповідною різьбою. Це істотно розширює спектр застосовуваних аксесуарів.

Стедікам FeiyuTech G6 Plus, 227000, Розпродаж

Сторонникам техники посвящается! Магазин техники FLY TECHNOLOGY представляет богатая коллекция аккумулятор для phantom 4 для развлечения и интересного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем dji osmo pocket только хорошего качества от лучших брендов Ryze. Приобретайте Стедікам FeiyuTech G6 Plus в Мариуполь и другие регионы. за короткие сроки. Наш товар аккумулятор dji mavic дарит Вам безграничное количество реальных впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Інтерфейси WI-FI, Bluetooth.
Максимальна вага камери 800 г
Напруга батареї 3,7 В
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 360°, Качение: 320° Пан: 360°
Сумісність Sony RX100 / Sony a6300 (объектив 16-50 мм или 28-70 мм) / Sony a6500 (объектив 16-50 мм или 28-70 мм) / Canon M10 (объектив 15-45 мм) / Canon G3X и т. д. Камеры серии Sony RX0 и GoPro Hero. Смартфоны шириной 54-87 мм.
Час роботи 9 год
Акумулятор
Ємність батареї 5000 мАч
Габарити
Маса 663 г
Вiдео
Комплектація

FeiyuTech G6 Plus х 1;

Акумулятор 26650 х 1;

USB- кабель х 1;

Адаптер для стрілялки - камери х 1 ;

Сумка х 1;

Керівництво користувача х 1.

Відгуків (4)
Андрей
Андрей
27.07.2020
Решил на свой страх и риск использовать стедикам для подводной съемки. Думал, что распрощаюсь с устройством после погружения. К моему удивлению, стедикам отлично перенес погружение на полметра и полностью сохранил функциональность.
Михаил
Михаил
24.07.2020
Не ожидал, что можно купить хороший стедикам за такие деньги. На одной зарядке можно снимать 9 часов, хороший цветовой баланс, и есть возможность настройки режимов съемки. Отлично подходит для тех, кто снимает во время активных действий, так как все управление осуществляется одной рукой.
Денис
Денис
14.07.2020
Купил стедикам для съемки на отдыхе, в общем устройство вполне нормальное за такую цену. Однако пришлось беречь конструкцию от соленой воды, что не так уж и удобно. В целом модель отличная, вполне подходит для любительской съемки в любое время суток.
Артем
Артем
11.07.2020
Отличный стедикам, покупал для путешествия по горам. Стабильная конструкция, выдерживает значительный вес, все кнопки управления расположены прямо под пальцами. Можно снимать с разных углов и не требует специального ухода.