0
0
0

Стедікам FeiyuTech G6 Plus

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 227000
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

 

Screenshot_4.jpgУніверсальне пристрій

 

FeiyuTech G6 Plus є універсальним стедікамом , що дозволяє встановлювати і управляти НЕ тільки стрілялки - камерами серії GoPro, Sony RX0, смартфонами і беззеркальной камерами . За допомогою спеціального колеса на рукоят ке стедікама можна управляти функцією Follow Focus, регулювати ISO і баланс білого. OLED- дисплей стедікама відображає режими роботи і іншу корисну інформацію .

Screenshot_3.jpg

 

Захист від пилу і вологи

 

Стедікам FeiyuTech G6 Plus оснащений захистом від водних бризок і пилу класу IP67. Це дозволяє виробляти зй у під час сильного дощу. До того ж, короткочасне занурення на глибину до півметра не страшно стабілізатора. Однак НЕ рекомендується піддавати   влаштування впливу солоної води , це може пошкодити механізми .    

 

 

 

 Screenshot _2. jpg Підключення Wi - Fi Bluetooth

 

При підключенні через Wi - Fi , G 6 Plus може управляти камерою для настройки фокусування, перемикання режиму зйомки, вибору дозволу і т. д. Так можливо проводити зйомку всього однією рукою, що істотно спрощує робочий процес. FeiyuTech G6 Plus та кож має Bluetooth модуль . Підключивши практично будь-яку камеру , оператор має можливість дистанційно керувати через мобільний додаток Feiyu On на смартфоні ( управління двигунами , зміна режиму роботи ).

 

 

 Screenshot_5.jpg

Функціональність

 

Максимальна корисна навантаження FeiyuTech G6 Plus становить 800 грамів . Цього більш ніж достатньо для установки більшості моделей сучасних. Це можливо навіть з урахуванням використання великих об'єктивів. Час роботи стедікама на одному заряді батареї становить близько 9   годин .

 

 

 c_1400x.jpg

Розширений спектр аксесуарів

 

Різьбові отвори 1/4 дюйма на нижній і бічний сторонах корпусу стедікама FeiyuTech G6 Plus сумісні зі всіма приналежностями для фотографічного обладнання з відповідною різьбою . Це істотно розширює спектр застосовуваних аксесуарів.

Комплектація

FeiyuTech G6 Plus х 1;

Акумулятор 26650 х 1;

USB- кабель х 1;

Адаптер для стрілялки - камери х 1 ;

Сумка х 1;

Керівництво користувача х 1.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.