Стедікам FeiyuTech G6 Plus

-19%
Акція
5
Стедікам FeiyuTech G6 Plus
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 227000
  • Наявність: Є в наявності
5 910 грн
7 260 грн
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Screenshot_4.jpg

Універсальний пристрій 

FeiyuTech G6 Plus є універсальним стедікамом, що дозволяє встановлювати і управляти не тільки камерами серії GoPro, Sony RX0, але й смартфонами і бездзеркальними камерами. За допомогою спеціального колеса на рукоятці стедікама можна управляти функцією Follow Focus, регулювати ISO і баланс білого. OLED- дисплей стедікама відображає режими роботи і іншу корисну інформацію.

Захист від пилу і вологи

Стедікам FeiyuTech G6 Plus оснащений захистом від водних бризків і пилу класу IP67. Це дозволяє знімати під час сильного дощу. До того ж, короткочасне занурення на глибину до півметра не страшне стабілізатора. Однак не рекомендується піддавати стабілізатор впливу солоної води, це може пошкодити механізми.    

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Підключення Wi-Fi/Bluetooth

При підключенні через Wi-Fi, G6 Plus може управляти камерою для налаштування фокусування, перемикання режиму зйомки, вибору розширення і т. д. Так можливо проводити зйомку всього однією рукою, що істотно спрощує робочий процес. FeiyuTech G6 Plus також має Bluetooth модуль . Підключивши практично будь-яку камеру, оператор має можливість дистанційно керувати через мобільний додаток Feiyu On на смартфоні (управління двигунами, зміна режиму роботи).

Функціональність

 Максимальне корисне навантаження FeiyuTech G6 Plus становить 800 грамів. Цього більш ніж достатньо для установки більшості моделей сучасних. Це можливо навіть з урахуванням використання великих об'єктивів. Час роботи стедікама на одному заряді батареї становить близько 9 годин.

Screenshot_5.jpg

c_1400x.jpg

Розширений спектр аксесуарів

Різьбові отвори 1/4 дюйма на нижній і бічній сторонах корпусу стедікама FeiyuTech G6 Plus сумісні зі всіма приналежностями для фотографічного обладнання з відповідною різьбою. Це істотно розширює спектр застосовуваних аксесуарів.

Характеристики
Акумулятор
Ємність батареї 5000 мАч
Габарити
Маса 663 г
Загальнi
Інтерфейси WI-FI, Bluetooth.
Максимальна вага камери 800 г
Напруга батареї 3,7 В
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 360°, Качение: 320° Пан: 360°
Сумісність Sony RX100 / Sony a6300 (объектив 16-50 мм или 28-70 мм) / Sony a6500 (объектив 16-50 мм или 28-70 мм) / Canon M10 (объектив 15-45 мм) / Canon G3X и т. д. Камеры серии Sony RX0 и GoPro Hero. Смартфоны шириной 54-87 мм.
Час роботи 9 год
Вiдео
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.