? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech MG

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 215000
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 7 960 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

imgonline-com-ua-Resize-BSlsWi6vH23gw.jpg

Розширений спектр конфігурацій

Конструкція стабілізатора дозволяє змінювати конфігурацію, що істотно підвищує комфорт використання. За допомогою спеціальних затискачів можна швидко і легко розібрати або зібрати пристрій. До того ж, можливо налаштувати пристрій до застосування однієї або двома руками. Оновлена монтажна платформа дозволяє швидко і надійно закріплювати камеру в потрібному положенні.

 

 

 

 

imgonline-com-ua-Resize-JGxww3PncyGJvX.jpg

 

 

Можливість встановлювати великий вибір камер

Система стабілізації створена для бездзеркальних камер. На монтажній пластині легко і надійно встановлюються камери стандарту Micro Four Thirds, а також серії Sony NEX, Sony Alpha 7, Canon EOS M, Panasonic GH4 і інші пристрої, вага яких не перевищує 1070 грам. 

 

 

imgonline-com-ua-Resize-LcBR7HdLlYtt83.jpg

Швидке калібрування

Завдяки вдосконаленій системі, алгоритми стабілізації виконуються значно швидше. Досить просто включити стабілізатор і калібрування буде виконана в автоматичному режимі.

 

 

imgonline-com-ua-Resize-TO9cM7HHWaydfq.jpg

Зручне оновлення програмного забезпечення

 Удосконалена система дозволяє швидко виконувати оновлення прошивки, що відкриває доступ до нових функцій пристрою.

 

 

imgonline-com-ua-Resize-TMDxdIrEzpkqN.jpg

 

 

Зручний інтерфейс управління

Спеціальний 4-позиційний джойстик відкриває повний спектр налаштувань стабілізатора. З його допомогою можна легко і зручно управляти нахилами камери. У свою чергу, багатофункціональна кнопка одночасно відповідає за включення / вимикання стабілізатора, а також перемикання між режимами роботи.

 

Стедікам FeiyuTech MG, 215000, Розпродаж

Неравнодушным техники посвящается! Онлайн-магазин квадрокоптеров “Fly Technology” предосталяет обширный каталог фотоаппарат hasselblad для удовольствия. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из линейки «» направлена на открытие новых идей. Мы рекомендуем аксессуары для gopro только высочайшего качества от известных фирм PGYTECH. Приобретайте Стедікам FeiyuTech MG в Днепродзержинск и по всей стране. за короткие сроки. Наш товар dji spark аккумулятор принесет Вам безграничное количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Хар-ка 1 тест
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.