Стедікам FeiyuTech Vimble One

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: VIMBLEONE
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 1 299 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Кишеньковий стабілізатор

Компактний стабілізатор для смартфона, який створений для прямої трансляції з інноваційною функцією і анти-струшування. Вбудований датчик орієнтації здатний налаштувати стабільність смартфона за допомогою безщіткових моторів. Усуньте ефект тремтіння рук для створення плавного відео.

Портативний і стильний

Модний і простий дизайн, ви можете скласти Vimble One і помістити його в кишеню сумки в будь-який час, коли він не потрібний. Стабілізатор не займає багато місця.

Інструмент для фантастичною зйомки

Вбудований подовжувач дає більше свободи при зйомці селфі і групових фотографіях.

Простий запис

Vimble One підтримує вбудовані камери смартфонів. Чи не підключаючись до жодного з додатком, Vimble One може безпосередньо управляти функціями фотозйомки та відеозйомки вбудованої камери смартфона через кнопки на рукояті.

Режим горизонтального блокування

Телефон залишається в горизонтальному положенні, а рукоятка буде рухатися з боку в бік, що дозволить знімати плавні відеоролики.

Стедікам FeiyuTech Vimble One, VIMBLEONE, Стедіками для смартфонів

Любителям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY предосталяет обширный ассортимент батарея для дрона для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Стедіками для смартфонів» нацелена на ормирование новых идей. Мы предлагаем стабилизатор dji osmo только высокого уровня качества от лучших компаний Hasselblad. Покупайте Стедікам FeiyuTech Vimble One в Днепропетровск и прочие города страны. за короткие сроки. Наш товар стабилизаторы для фотоаппарата дарит Вам неисчислимое количество ярких эмоций.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.