Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2

Новинка
Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: VLOGPOCKET2
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 3 060 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Нові можливості

Додано контекстне меню в додатку VLOG Pocket 2. Натисніть кнопку живлення, щоб увійти / вийти з контекстного меню. Торкніться екрану телефону або перемістіть джойстик, щоб вибрати відео, фото, панораму, режим покадрової зйомки і т. д. До того ж, додані режими: All Follow, Inception Mode і Motion Mode.

Зручне управління

У VLOG Pocket 2 доданий джойстик, кнопка фокуса, функціональна кнопка, кнопка відео. Тепер на рукояті знаходиться 7 кнопок.

Налаштування

Користувачі можуть встановити режим за замовчуванням при включенні живлення або режим поєднання клавіш M і перемикати ці два режими одним натисканням функціональної кнопки. Потрійним натисканням функціональної кнопки можливо перевести стабілізатор в режим очікування.

Швидка зйомка

Безпосередньо перейдіть у відповідний режим, натиснувши кнопку фото або відео і почніть зйомку. Тривале натискання кнопки фото дозволяє почати зйомку.

Миттєва адаптація

Поворот підвісу в будь-яку сторону не порушить його стабільності. Вісь крену буде автоматично обертатися, щоб уникнути блокування об'єктива. Користувачі також можуть легко перемикати фронтальну і основну камери.

З'єднання по Bluetooth

Пересуньте важіль вниз і двічі натисніть кнопку живлення щоб підключити Bluetooth. Це дозволить швидко вирішити проблему з підключенням і почати зйомку.

Попередження про блокування

Як тільки виявиться, що будь-який затиск заблокований, кардан перейде в режим очікування. Якщо стабілізатор пов'язаний з додатком, там з'явиться попередження про блокування. Досить тричі натиснути функціональну кнопку, щоб розбудити кардан.

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2, VLOGPOCKET2, Стедіками для смартфонів

Обожателям техники посвящается! Магазин квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY рекомендует большая коллекция квадрокоптер mavic air для веселья. Мы отслеживаем тренды и вся наша продукции из вида «Стедіками для смартфонів» направлена на открытие новых идей. Мы предлагаем профессиональный квадрокоптер с камерой только высочайшего качества от лучших марок DJI. Приобретайте Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2 в Каменское и прочие уголки Украины. за короткие сроки. Наша продукция стедикамы для экшн принесет Вам большое количество ярких эмоций.
Характеристики
Загальнi
Розмір сумісного мобільного пристрою 41-89 мм в ширину, з екраном до 7 дюймів
Час роботи 1,5 години, 9 годин в режимі очікування
Габарити
Маса 272 г
Розмiри 111 * 57,9 * 146,6 мм (у складеному стані)
Комплектація

Стабілізатор.

Трипод.

USB-кабель.

Переносна сумка.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.