Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2

Новинка
Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: VLOGPOCKET2
  • Наявність: Є в наявності
Ціна: 2 999 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Нові можливості

Додано контекстне меню в додатку VLOG Pocket 2. Натисніть кнопку живлення, щоб увійти / вийти з контекстного меню. Торкніться екрану телефону або перемістіть джойстик, щоб вибрати відео, фото, панораму, режим покадрової зйомки і т. д. До того ж, додані режими: All Follow, Inception Mode і Motion Mode.

Зручне управління

У VLOG Pocket 2 доданий джойстик, кнопка фокуса, функціональна кнопка, кнопка відео. Тепер на рукояті знаходиться 7 кнопок.

Налаштування

Користувачі можуть встановити режим за замовчуванням при включенні живлення або режим поєднання клавіш M і перемикати ці два режими одним натисканням функціональної кнопки. Потрійним натисканням функціональної кнопки можливо перевести стабілізатор в режим очікування.

Швидка зйомка

Безпосередньо перейдіть у відповідний режим, натиснувши кнопку фото або відео і почніть зйомку. Тривале натискання кнопки фото дозволяє почати зйомку.

Миттєва адаптація

Поворот підвісу в будь-яку сторону не порушить його стабільності. Вісь крену буде автоматично обертатися, щоб уникнути блокування об'єктива. Користувачі також можуть легко перемикати фронтальну і основну камери.

З'єднання по Bluetooth

Пересуньте важіль вниз і двічі натисніть кнопку живлення щоб підключити Bluetooth. Це дозволить швидко вирішити проблему з підключенням і почати зйомку.

Попередження про блокування

Як тільки виявиться, що будь-який затиск заблокований, кардан перейде в режим очікування. Якщо стабілізатор пов'язаний з додатком, там з'явиться попередження про блокування. Досить тричі натиснути функціональну кнопку, щоб розбудити кардан.

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2, VLOGPOCKET2, Стедіками для смартфонів

Обожателям техники посвящается! Онлайн-магазин “Fly Technology” рекомендует обширный каталог dji osmo стабилизатор для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из группы «Стедіками для смартфонів» направлена на ормирование новых идей. Мы рекомендуем квадрокоптер фантом 4 только отличного качества от знаменитых брендов HPRC. Приобретайте Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket 2 в Черновцы и города в других уголках страны. за короткие сроки. Наша продукция квадрокоптер yuneec breeze подарит Вам неисчислимое количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Розмір сумісного мобільного пристрою 41-89 мм в ширину, з екраном до 7 дюймів
Час роботи 1,5 години, 9 годин в режимі очікування
Габарити
Маса 272 г
Розмiри 111 * 57,9 * 146,6 мм (у складеному стані)
Комплектація

Стабілізатор.

Трипод.

USB-кабель.

Переносна сумка.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.