Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black)

Відгуки:
(3)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: VLOGPOCKETBLACK
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 2 480 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Кожен може бути влогером

Стабілізатор VLOGpocket призначений спеціально для зйомки влогів. Це найлегший стабілізатор для смартфонів на ринку. Складаний дизайн робить його компактним і портативним. Без балансування режим зйомки можна легко перемикати між портретним і ландшафтним. Він підтримує вбудовану камеру смартфона, інтелектуальне відстеження об'єктів і корисне навантаження 240 г. VLOGpocket дозволяє користувачам освоювати різні техніки високого рівня і бути видатним влогером.

 Screenshot_2.jpg

 Готовий до роботи в будь-який час

У порівнянні зі звичайними стабілізаторами користувачі можуть використовувати VLOGpocket без балансування. Просто встановіть телефон на підвіс, увімкніть його і починайте. Користувачі можуть зняти кожен прекрасний момент, не втрачаючи часу.

Зручність перш за все

Всього одна клавіша для перемикання між портретним і ландшафтним режимами. VLOGpocket призначений не тільки для щоденного створення влогів, але також для потокової передачі і створення коротких відео на Tik Tok, до прикладу.

Підтримка вбудованої камери смартфона

На відміну від інших підвісів, які недружелюбні до смартфонів, VLOGpocket є піонером в підтримці вбудованої камери смартфонів. Без підключення до додатку VLOGpocket надає однакові можливості користувачам IOS і Android.

 Screenshot_4.jpg

 Screenshot_5.jpg

Легкий корпус і велике корисне навантаження

Модний і мінімалістичний дизайн, який зроблений з композитних матеріалів, володіє високими експлуатаційними характеристиками. VLOGpocket вишуканий і практичний: найлегший стабілізатор для смартфонів важить всього 272 г. Він оснащений новітнім супер мотором з вантажопідйомністю до 240 г, який може бути сумісний з усіма популярними смартфонами. Розташування кнопок відповідає ергономіці, якою легко керувати.

Збільшений час роботи

Час автономної роботи складає до 14 годин, що досить для щоденних потреб влогерів. Стабілізація завжди буде разом з вашими творчими ідеями.

 Screenshot_6.jpg

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black), VLOGPOCKETBLACK, Стедіками для смартфонів

Неравнодушным техники посвящается! Онлайн-каталог FLY TECHNOLOGY рекомендует богатая коллекция insta360 x для развлечения и веселого отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из категории «Стедіками для смартфонів» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем mavic mini combo только высокого уровня качества от известных производителей Samsung. Заказывайте Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black) в Полтаву и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция дрон inspire принесет Вам большое количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Вбудовані функції Режим панорамування (стандартний режим) / Режим стеження / Режим блокування / Скидання / Режим управління рухом / Перемикання об'єктива камери / Ініціалізація
Енергія батареї 9,62 Вт/год
Максимальна вага камери 240 г
Напруга батареї 7.4 В
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 240 ° Крен: 165 ° Панорамирование: 330 °
Стабілізація По трьом осям
Сумісні пристрої Пристрої на базі iOS; Пристрої на базі Android
Час роботи 8 год, в режімі огодікування до 14 год (корисне навантаження 150 г)
Акумулятор
Ємність батареї 1300 мАг
Габарити
Маса 272 г (без смартфона)
Розмiри У складеному вигляді: 108,61х55,56х145,62 мм; в розкладеному: 66,76х90,96х242,08 мм
Відгуків (3)
Роман
Роман
28.07.2020
Часто снимаю влоги во время прогулок и долго искал небольшую модель со складным механизмом, чтобы было удобно носить аппаратуру в кармане. Наконец, нашел! Единственный недостаток – все управление завязано на нескольких клавишах, что не всегда удобно. В целом стедикам неплохой – за такие деньги
Марина
Марина
24.07.2020
Отличный стедикам – компактный, легкий, быстрая настройка и удобное управление. Пользуюсь им для съемок на открытом воздухе, легко подстраивается под съемку в любой позиции и отлично удерживает баланс.
Оля
Оля
13.07.2020
Эту модель мне посоветовали в магазине, когда я сказала, что ищу недорогой стедикам. Выглядит конструкция несерьезно, но в деле показала отличные результаты. Простая настройка, складной механизм и очень удобная ручка.