? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black)

Відгуки:
(3)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: VLOGPOCKETBLACK
  • Наявність: Знятий з виробництва
Ціна: 3 030 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Кожен може бути влогером

Стабілізатор VLOGpocket призначений спеціально для зйомки влогів. Це найлегший стабілізатор для смартфонів на ринку. Складаний дизайн робить його компактним і портативним. Без балансування режим зйомки можна легко перемикати між портретним і ландшафтним. Він підтримує вбудовану камеру смартфона, інтелектуальне відстеження об'єктів і корисне навантаження 240 г. VLOGpocket дозволяє користувачам освоювати різні техніки високого рівня і бути видатним влогером.

 Screenshot_2.jpg

 Готовий до роботи в будь-який час

У порівнянні зі звичайними стабілізаторами користувачі можуть використовувати VLOGpocket без балансування. Просто встановіть телефон на підвіс, увімкніть його і починайте. Користувачі можуть зняти кожен прекрасний момент, не втрачаючи часу.

Зручність перш за все

Всього одна клавіша для перемикання між портретним і ландшафтним режимами. VLOGpocket призначений не тільки для щоденного створення влогів, але також для потокової передачі і створення коротких відео на Tik Tok, до прикладу.

Підтримка вбудованої камери смартфона

На відміну від інших підвісів, які недружелюбні до смартфонів, VLOGpocket є піонером в підтримці вбудованої камери смартфонів. Без підключення до додатку VLOGpocket надає однакові можливості користувачам IOS і Android.

 Screenshot_4.jpg

 Screenshot_5.jpg

Легкий корпус і велике корисне навантаження

Модний і мінімалістичний дизайн, який зроблений з композитних матеріалів, володіє високими експлуатаційними характеристиками. VLOGpocket вишуканий і практичний: найлегший стабілізатор для смартфонів важить всього 272 г. Він оснащений новітнім супер мотором з вантажопідйомністю до 240 г, який може бути сумісний з усіма популярними смартфонами. Розташування кнопок відповідає ергономіці, якою легко керувати.

Збільшений час роботи

Час автономної роботи складає до 14 годин, що досить для щоденних потреб влогерів. Стабілізація завжди буде разом з вашими творчими ідеями.

 Screenshot_6.jpg

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black), VLOGPOCKETBLACK, Стедіками для смартфонів

Обожателям техники посвящается! Интернет-магазин “Fly Technology” реализует полный спектр стедикамы для экшн для развлечения и прекрасного отдыха. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из серии «» нацелена на открытие новых идей. Мы рекомендуем профессиональный квадрокоптер только высочайшего качества от известных марок Yuneec. Покупайте Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Black) в Запорожье и в самые отдальненные регионы. за короткие сроки. Наша продукция phantom 4 dji принесет Вам неисчислимое количество ошеломляющим впечатлениям.
Характеристики
Загальнi
Вбудовані функції Режим панорамування (стандартний режим) / Режим стеження / Режим блокування / Скидання / Режим управління рухом / Перемикання об'єктива камери / Ініціалізація
Енергія батареї 9,62 Вт/год
Максимальна вага камери 240 г
Напруга батареї 7.4 В
Робочий діапазон кутів обертання Нахил: 240 ° Крен: 165 ° Панорамирование: 330 °
Стабілізація По трьом осям
Сумісні пристрої Пристрої на базі iOS; Пристрої на базі Android
Час роботи 8 год, в режімі огодікування до 14 год (корисне навантаження 150 г)
Акумулятор
Ємність батареї 1300 мАг
Габарити
Маса 272 г (без смартфона)
Розмiри У складеному вигляді: 108,61х55,56х145,62 мм; в розкладеному: 66,76х90,96х242,08 мм
Відгуків (3)
Роман
Роман
28.07.2020
Часто снимаю влоги во время прогулок и долго искал небольшую модель со складным механизмом, чтобы было удобно носить аппаратуру в кармане. Наконец, нашел! Единственный недостаток – все управление завязано на нескольких клавишах, что не всегда удобно. В целом стедикам неплохой – за такие деньги
Марина
Марина
24.07.2020
Отличный стедикам – компактный, легкий, быстрая настройка и удобное управление. Пользуюсь им для съемок на открытом воздухе, легко подстраивается под съемку в любой позиции и отлично удерживает баланс.
Оля
Оля
13.07.2020
Эту модель мне посоветовали в магазине, когда я сказала, что ищу недорогой стедикам. Выглядит конструкция несерьезно, но в деле показала отличные результаты. Простая настройка, складной механизм и очень удобная ручка.