0
0
0

Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Pink)

-9%
Акція
Стедікам FeiyuTech VLOG Pocket (Pink)
Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: vlogpocketpink
  • Наявність: Є в наявності
2 570 грн.
2 830 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Основні характеристики
Всі характеристики
Розмiри: У складеному вигляді: 108,61х55,56х145,62 мм; в розкладеному: 66,76х90,96х242,08 мм

Кожен може бути влогером

Стабілізатор VLOGpocket призначений спеціально для зйомки влогів. Це найлегший стабілізатор для смартфонів на ринку. Складаний дизайн робить його компактним і портативним. Без балансування режим зйомки можна легко перемикати між портретним і ландшафтним. Він підтримує вбудовану камеру смартфона, інтелектуальне відстеження об'єктів і корисне навантаження 240 г. VLOGpocket дозволяє користувачам освоювати різні техніки високого рівня і бути видатним влогером.

 Screenshot_2.jpg

 Готовий до роботи в будь-який час

У порівнянні зі звичайними стабілізаторами користувачі можуть використовувати VLOGpocket без балансування. Просто встановіть телефон на підвіс, увімкніть його і починайте. Користувачі можуть зняти кожен прекрасний момент, не втрачаючи часу.

 

 

Зручність перш за все

Всього одна клавіша для перемикання між портретним і ландшафтним режимами. VLOGpocket призначений не тільки для щоденного створення влогів, але також для потокової передачі і створення коротких відео на Tik Tok, до прикладу.

 

  Screenshot_4.jpg

Підтримка вбудованої камери смартфона

На відміну від інших підвісів, які недружелюбні до смартфонів, VLOGpocket є піонером в підтримці вбудованої камери смартфонів. Без підключення до додатку VLOGpocket надає однакові можливості користувачам IOS і Android.

 

  

 Screenshot_5.jpg

Легкий корпус і велике корисне навантаження

Модний і мінімалістичний дизайн, який зроблений з композитних матеріалів, володіє високими експлуатаційними характеристиками. VLOGpocket вишуканий і практичний: найлегший стабілізатор для смартфонів важить всього 272 г. Він оснащений новітнім супер мотором з вантажопідйомністю до 240 г, який може бути сумісний з усіма популярними смартфонами. Розташування кнопок відповідає ергономіці, якою легко керувати.

 

 Screenshot_6.jpg  

Збільшений час роботи

Час автономної роботи складає до 14 годин, що досить для щоденних потреб влогерів. Стабілізація завжди буде разом з вашими творчими ідеями.

 

Характеристики
Загальнi
Розмiри У складеному вигляді: 108,61х55,56х145,62 мм; в розкладеному: 66,76х90,96х242,08 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.