? Заходи и выбирай прямо сейчас!" />

Стедікам FeiyuTech WG2X

Відгуки:
(0)
  • Виробник: FeiyuTech
  • Артикул: 233000
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 4 180 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Захист від вологи

Новий стабілізатор FeiyuTech WG2X створений спеціально для використання в екстремальних умовах. Розробники оснастили корпус пристрою вологозахистом рівня IP67. В результаті, стабілізатор успішно здатний працювати під водою на глибині до 0.5 метра. Пристрій ідеально підходить для використання під час серфінгу або плавання, або сноубордінгу. Ви зможете не побоюватися дрібних бризок і можливості намочити стабілізатор.

Screenshot_2.jpg

Функціональність

 WG2X включає досить велику кількість режимів роботи, що надає йому функції повноцінного стабілізатора. У числі доступних слід зазначити функцію задавання маршруту руху. Це дозволяє отримати унікальні ракурси і кадри, які раніше було неможливо зробити без професійного обладнання.

Синхронізація зі смартфоном

Стабілізатор спеціально розроблений так щоб не заважати повноцінній зйомці камери, яка на ньому встановлена. У процесі зйомки на всі 360 градусів стабілізатор гарантує максимальну плавність. У свою чергу, додаток "Feiyu ON APP" для смартфонів дозволяє дистанційно керувати і моніторити дані, які надходять з камери. Синхронізація відбувається через Bluetooth.

wg2x-4.jpg

wg2x-1.jpg

Сумісність

 Стабілізатор WG2X прекрасно сумісний з камерами GoPro 5 / GoPro 4 / GoPro 3 / YI 4K / SJCAM / AEE і пристроями аналогічного розміру. Максимальна можлива вага камери, яку стабілізатор здатний витримати без втрати функціональності, становить 130 г.

Стедікам FeiyuTech WG2X, 233000, EOL

Любителям техники посвящается! Онлайн-каталог квадрокоптеров FLY TECHNOLOGY рекомендует богатая коллекция аксессуары dji phantom для веселья. Мы отслеживаем тренды и весь наш товар из подгруппы «» направлена на открытие новых возможностей. Мы рекомендуем mavic mini 2 только высокого уровня качества от известных производителей Lume Cube. Приобретайте Стедікам FeiyuTech WG2X в Днепропетровск и в любой нужный регион. за короткие сроки. Наша продукция стабилизатор feiyu tech подарит Вам безграничное количество ярких впечатлений.
Характеристики
Загальнi
Напруга батареї 3,7 В
Стабілізація По трьом осям
Сумісність GoPro HERO 5/GoPro HERO 4/GoPro HERO 3 +/GoPro HERO 7/GoPro HERO 6/GoPro Session/YI 4K/SJCAM/AEE
Час роботи 2.5 год
Акумулятор
Ємність батареї 1500 мАг
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.