Стедікам Zhiyun Smooth 4

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Zhiyun
  • Артикул: C030016EUR
  • Наявність: Немає в наявності
Ціна: 2 419 грн
Повідомити, коли з'явиться
Залиште номер телефону i ми повiдомимо Вас

Чи замислювалися ви коли-небудь, що ваш смартфон - потенційний пристрій для створення кінематографічного контенту? Стабілізатор Zhiyun Smooth 4 здатний це показати. Цей невеликий пристрій дозволяє знімати чіткі та стабільні кадри з використанням звичайного смартфона з камерою.

Інтегрована панель управління на рукоятці позбавляє від потреби використовувати екран смартфона для управління знімальним процесом. Через панель управління можна налаштовувати як стабілізатор, так і камеру смартфона.

Бездоганний фокус та зум

Із застосуванням вищезгаданих органів управління на рукоятці користувач може професійно регулювати масштабування кадру для зйомки крупним планом. У свою чергу, кнопка FN, яка виконана в форматі коліщатка, виконує функцію фокусування, допомагаючи досягти високої чіткості зйомки.

Кінематографічні переходи

Стабілізатор Smooth 4 оснащений функцією PhoneGo, перемикання в який дозволяє розкрити весь потенціал пристрою. В даному режимі стедікам без затримки буде реагувати на найменший рух, тому оператору не потрібно турбуватися про втрату кращих моментів для зйомки. Таким чином, із застосуванням всього лише стабілізатора оператор може отримати ідеальні переходи сцен без постобробки.

Сповільнена зйомка

Звичайно ж, куди без сповільненої зйомки, адже така функція в Smooth 4 також є. Більш того, стабілізатор дозволяє виконувати сповільнену покадрову зйомку повільно протікаючих процесів і об’єктів, які повільно рухаються, роблячи запис живим та відображаючи красу потоку часу.

Оптимізація сповільненої зйомки дозволяє захопити більше деталей, які зазвичай залишаються непоміченими в повсякденному житті. В арсеналі стабілізатора є широкі можливості для зміни діапазонів зйомки (від широкого до вузького). Оператор може вибрати свій унікальний режим сповільненої зйомки, який максимально відобразить всі рухи та об'єкти.

Відстеження об'єкта

Стабілізатор Smooth 4 здатний не просто створювати якісні кадри, а й відстежувати потрібні об'єкти з максимальною точністю, включаючи обличчя людей. Оператору досить просто вибрати об'єкт або людину, яку потрібно постійно відстежувати і стабілізатор зробить все автоматично.

Творчість без перерв

Стабілізатор Smooth 4 здатний працювати 12 годин без перерви. Більш того, акумулятор стедікама може заряджати смартфон безпосередньо під час зйомки. Ви можете знімати відео цілий день, не піклуючись про стан батареї. Якщо підключити до порту зарядки стабілізатора джерело живлення час роботи самого пристрою і смартфона є практично необмеженим.

Характеристики
Загальнi
Діапазон робочих температур від -10° C до 45° C
Час роботи близько 12 годин
Фото і відео
Серія Smooth 4
Акумулятор
Ємність батареї 2000 мАг
Габарити
Маса 560±2 г
Розмiри 123*105*328 мм
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.