Стедіками для смартфонів

2
Полегшений надчутливий дизайн реагує на ваші рухи в режимі реального часу, дозволяючи більше зосередитися на поточному моменті.
3 330 грн
Купити
Новинка
Хiт
1
Особливі моменти життя заслуговують того, щоб їх запам'ятали за допомогою плавного відео. DJI OM 4 - це складаний стабілізатор, який ідеально доповнить ваш смартфон.
5 220 грн
Купити
4
FeiyuTech G6 Plus є універсальним стедікамом, що дозволяє встановлювати і управляти не тільки екшн-камерами серії GoPro, Sony RX0, але й смартфонами і бездзеркальной камерами.
6 120 грн
Купити
1
Завдяки 3-осьовому підвісу, Osmo Mobile 3 забезпечує супергладкі стабілізовані зображення.
4 340 грн
Купити
3
Стабілізатор VLOGpocket призначений спеціально для зйомки влогів. Це найлегший складаний стабілізатор для смартфонів на ринку.
2 480 грн
Купити
1
Вдосконалені двигуни SPG2 поєднують в собі інтелектуальний захисний елемент, що дозволяє виробляти ідеальну зйомку в екстремальних умовах в повітрі або на землі.
3 370 грн
Купити
Хiт
0
Компактний стабілізатор для смартфона, який створений для прямої трансляції з інноваційною функцією і анти-струшування.
1 290 грн
Купити
0
Подовження класичного стабілізатора до 18 см дає більше свободи при зйомці селфі і групових фотографій.
2 380 грн
Купити
0
Feiyu-Tech Vimble 2 дозволяє користувачам смартфонів налаштовувати кут його установки в тримачі стабілізатора, що спрощує отримання правильної композиції.
2 110 грн
Купити
3
G6 Max може утримувати до 1,2 кг, що дозволяє комбінувати більшу кількість камер і об'єктивів для більш гнучкого використання.
8 640 грн
Купити
Новинка
0
У VLOG Pocket 2 доданий джойстик, кнопка фокуса, функціональна кнопка, кнопка відео. Тепер на рукояті знаходиться 7 кнопок.
3 060 грн
Передзамовлення